Wtorek 13.10.2009

Nie dała napiwku, bo… nie wiedziała, że powinna!

Miley Cyrus napiwki gwiazd

Nie dała napiwku, bo… nie wiedziała,  że powinna!Agencja My Photo

O hojności gwiazd - a częściej jej braku - pisaliśmy już niejednokrotnie. Zazwyczaj to jednak polskie gwiazdy mają problemy z zostawianiem napiwków w restauracjach, często też zdarza im się kłócić o kilkanaście groszy reszty. Raczej nie spotka się u nas takiego Matta Damona, który potrafi obdarować kelnerkę 4 tysiącami dolarów…  Do specjalnie wyczulonych na tym pukncie nie należy również kochana przez amerykańskie nastolatki i ich rodziców Miley Cyrus.

16-letnia gwiazda kilka dni temu jadła obiad w Outback Steakhouse w Nowym Jorku, w towarzystwie swojej siostry Brandi. Dziewczyny złożyły zamówienie na 70 dolarów, a kiedy przyszło do płacenia, Miley nie wykazała się ofiarnością.

Wyjęła porfel pełen baknotów, wyciągnęła z niego studolarówkę i kurczowo trzymała - opisuje pracownik restauracji. Całą resztę przeliczyła i zatrzymała dla siebie. Kelnerka była zdumiona takim zachowaniem.

Przypomnijmy:  stawiana za wzór w dość konserwatywnym amerykańskim społeczeństwie Cyrus zarobiła w samym tylko 2008 roku 25 milionów dolarów, czyli około 75 milionów złotych (to ponad dziesięć razy więcej, niż wydano w Polsce  na kulturę w całym ubiegłym roku!). Tyle dostała za filmy, seriale, płyty,  koncerty, a przede wszystkim wszelkiego rodzaju gadżety ze swoją podobizną.

Rzecznik prasowy Miley oczywiście przeprosił wszystkich w jej imieniu.
Miley jest bardzo przykro z powodu nietaktu, którego się dopuściła. Była przekonana, że nie musi dawać napiwku, skoro nie brała posiłku na wynos.

Dość zabawne tłumaczenie… :)
Nie dała napiwku, bo… nie wiedziała,  że powinna!Agencja FORUM

Komentarze (1200)

Oglądasz 1141-1170 z 1200
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2009 19:33
Napiewk to przywilej a nie obowiązek...z igły widły.
tez tak sądze ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.10.2009 16:43
co ona sobie myśli?że co?że jak gwizdka disneya to już nie musi płacić?!co za wredniara!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
zmierzchofanka 19.10.2009 19:36
no i co !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.10.2009 21:50
Eh. Z tymi napiwkami.
Jestem ciekawy czy płacą za napiwki podatek
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.10.2009 11:17
troche nie fajnie że nie dała napiwku w końcu bogata jest więc mogłą dać:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.10.2009 10:44
ej ej ej przecierz czemu gwiazdy mają dać napiwek nikt nie musi jak chcesz to dajesz nie chcesz nie dajesz! proste
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.10.2009 17:00
o matko!!!!!
Jak zarobi trochę kasy to już ma napiwki dawać???????
Przecież kelnerzy mają swoje wypłaty!!! Nauczyli się żebracy jedni, a jak ktoś im nie da, to od razu do mediów zapinają!!!
Masz racie,,tumany tylko kca kase brac od gwiazd zeby zarobic!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.10.2009 19:23
co w tym takiego ?????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.10.2009 14:37
smieszne
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.10.2009 16:27
zarabia ponad 2 milony miesięcznie co wy sobie myślicie ?!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Jula;**;)) 22.10.2009 22:07
ale chamstwo..
to że zarabia więcej kasy od innych to nie oznacza że nie wiadomo jakie ma im zostawiać napiwki..to jest chore..napiwek to rzecz NIE obowiązkowa..wiec poco robicie tyle szumu!!
IdiOci!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.10.2009 12:03
o borze jak niechce dawac to nie musi ej oni to normalnie kazdy jej bla przecierz to nie jestt obowiazek nie zawse sie daje napiwki a moze miala sobie jescze cos innego kupic i sie bala ze jej nie starczy albo cos na penie wiecwj sobi ejuz wziasc nie mogla a moze nawet nie wiedziala albo cos oni to cos kurde zawsze musza wyyslic !!;/;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Nani13xD 23.10.2009 12:05
o matko!!!!!
Jak zarobi trochę kasy to już ma napiwki dawać???????
Przecież kelnerzy mają swoje wypłaty!!! Nauczyli się żebracy jedni, a jak ktoś im nie da, to od razu do mediów zapinają!!!
Masz racie,,tumany tylko kca kase brac od gwiazd zeby zarobic!
macie racje i nie poto ona ma ta kase dla siebie i se bedzie robic co chce z nia prawda???;/;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.10.2009 20:45
matko bez jaj pudelkek sie uwziął na Miley. To amerykańska gwiazda MUSI dawa ć napiwki, tak./ LOL żal pudel
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.10.2009 22:00
o jejku ale show no i co z tego,że nie dała
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.10.2009 10:24
ale ona glupia!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Fun 24.10.2009 15:02
To teraz każda gwiazda będzie zostawiała 4 tys. dolarów bo jest bogata tak? Pieniędzy nie żuca się ot tak sobie! Ciekawe czy przynajmniej ktoś tak pusty jak Selena przeznaczyłby na cele charytatywne 60 tys. dolarów tak jak Miley.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2009 17:44
tak sie poprostu nie robi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2009 18:31
A gdyby zostawiła pisalibyście że ona taka wielka gwiazda i pieniądze na prawo i lewo rzuca żal mi was:/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2009 20:03
a kto z was daje napiwki?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.10.2009 09:32
nie no.. chyba żartujecie?
Skoro ma kupe kasy tzn ze MUSI dawać napiwek?!?!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.10.2009 16:46
Hello!!!!!
Przecież to że ma miliony nie oznacza że ma wszystkim dawać napiwki........MASAKRA
Zesztą wątpie żeby nosiła przy sobie dużo kasy w końcu od czego jest bank!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2009 23:33
a wiecie gdzie ja mam te napiwki gwiazd?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.10.2009 10:06
jak jej starzy ciągle płacą to dziewczyna mogła nie wiedzieć hahahah
żal
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Karolciia 31.10.2009 13:47
Co co wam idioci chodzi . ?!

Ona kupiła , zapłaciła za obiad czy tam co i WCALE nie musi dawać napiwku . a jezeli ktos daje to jest to jego sprawa . Nigdzie nie jest napisane ze jezeli chcesz zamówić cos w restauracji to musisz koniecznie dac NAPIWEK . !!



Uspokójcie sie , bo spadacie na dno .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2009 15:07
o matko!!!!!
Jak zarobi trochę kasy to już ma napiwki dawać???????
Przecież kelnerzy mają swoje wypłaty!!! Nauczyli się żebracy jedni, a jak ktoś im nie da, to od razu do mediów zapinają!!!
zgadzam się. napiwek jest milym gestem, ale to nie obowiązek!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2009 17:28
ale ŻALLLL !!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2009 21:25
no i to sie nazywa laska na ulicy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Ule$ia_ta co lubi Miley 06.11.2009 18:54
Może i w Nowym Jorku powinno dawać się napiwki, ale to jej życie więc niech oni się odwalą.Ciekawe czy oni dają napiwek w każdej restauracji.Oni mają swoje życie ,a ona swoje więc czgo się mieszają w nie swoje sprawy.
Odpowiedz