Wtorek 10.11.2009

Wiśnia blokuje żonie karierę?

Ania Świątczak Michał Wiśniewski

Wiśnia blokuje żonie karierę?Agencja My Photo

To, że Michał Wisniewski odnosi się bez entuzjazmu do pomysłu solowej kariery swojej trzeciej żony wiadomo było od dawna. Trudno mieć mu to zresztą za złe. Wszystkie jego związki rozpadły się przecież przez ambicje solowe jego kobiet. Właściwie od dnia, w którym Ania postanowiła zostać Aniqą i nagrać solową płytę zaczęło robić się nerwowo.

Jak donosi tygodnik Gwiazdy, niechęć Wisniewskiego przybiera dość ostre formy. Zabrania żonie choćby wspomnieć o swojej solowej płycie podczas koncertów Ich Troje w USA...

Podczas trasy będą wykonywane wyłącznie piosenki Ich Troje – informuje Marta Sprzączak z managementu zespołu. Inne osoby z otoczenia Wisniewskich mówią otwarcie:

Solowy sukces Ani nie jest Michałowi na rękę. Michał zdaje sobie sprawę z tego, że Ania zechciałaby wówczas odejść z Ich Troje.

A cóż to by była za strata...

Wiśnia blokuje żonie karierę?Agencja My Photo

Komentarze (505)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 505
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Rafał Moczek 10.11.2009 02:17
i dobrze jej tak!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 02:25
PRZERAŻAJĄCE!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 02:31
przecież ona jest beznadziejna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 02:31
NIECH LEPIEJ KOLEJNE KLEOFASY I WYGIBASY RODZI
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 02:32
oboje SIEBIE WARCI-CHYTRY SZCZUREK I PASKUDNA WLAZOŁÓŻKA
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 02:35
Dwa oblechy się dobrały, jeden duży, drugi mały.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 02:36
oni są przegrani
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 02:36
PIJAK I HAZARDZISTA PRZEHULAŁ MAJĄTEK ZAMIAST BIEDNYM ŻONOM DAĆ.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 02:39
Anka nafajniejsza ze wszystkich zon czerwonej malpy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 02:41
Moja znajoma pojechala na koncert ich troje pod New Britain...Odbywal sie on w sali szkoly sredniej i nie bylo nawet polowy zajetych miejsc...a bilety po $ 40...zenada..."Trasa koncertowa" hehehe...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 02:46
wśura i wieśman
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 02:53
Piekna Ania!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 02:55
Anka nafajniejsza ze wszystkich zon czerwonej malpy
dokladnie sliczna ze go chciala hmmmmmmm
Odpowiedz
0 0
zgłoś
PLATNA MI.ŁOS 10.11.2009 02:56
KTO ...NIE ..ZAZNAŁ ..MIŁOŚĆI ... W MŁODOŚĆI TO ZAZNA ZA KASE
Odpowiedz
0 0
zgłoś
BRZYDAL 10.11.2009 02:57
CIENIAS ....ZERO.......ŻAL ...KAZDA BRZYDACTWO
Odpowiedz
0 0
zgłoś
DNO 10.11.2009 02:58
HAHA ....ALE .URODA - 100000000000000000000000000000MINUS
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 03:39
i dobrze jak by odeszl najlepsze czasy ich trojr byly jak anki nie bylo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 06:26
Nieprawda, bylam na koncercie Ich Troje w Rahway w New Jersey i Ania bardzo duzo spiewala swoich piosenek
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 06:29
mysla ze zawsze beda na topie zasrane gwiazdy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 06:44
Te dwie osoby sa kazde z innej bajki.Nie wiem czy ich troje jeszcze istnieje, ale anka se dorobila
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 06:44
O jessu, jaki ten Wisnia jest zalosny, jak tak dalej bedzie jechal ze swoim rozbuzowanym EGO to wkrotce znajdzie sie w psychiatryku. Za sam wyglad powinien juz tam dawno byc.
Jak to,to wyglada, ni to marsjanin, ni to ku..a menel, co nazbieral ubran na smietniku.
Stary spuchniety od chlania pierdziel uwazajacy sie nadal za nastolatka.
Powiem po prezydecku: SPIEPRZAJ DZIADU!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 06:53
wisniewski to oblech jak ona mogla z nim sie zlaczyc



m
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 06:56
Ania zapomniała założyć cycki?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gośćIIU 10.11.2009 07:02
CZY TO- TO Z TYM CZERWONYM SNOPKIEM NA NIBYGLOWIE TO JESZCZE ISTNIEJE ????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 07:06
wyrażnie na tym zdjęciu jest kompletnie pijany
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 07:06
Wiśniewski wygląda jak naćpany kosmita
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 07:13
Wisnia ty tutaj sie nie wybierajcie , bo my i tak wam nie damy zarobic $$$$ .Dodzie nie dlismy tobie tez nie damy nie przylatujcie bo sie skopromitujecie jak inni , ktorzy tez chca tutaj koncertowac Budka Suflera , Urszula hahahha co dopadl was kryzys , a won w polsce siedziec siedziec
to ty spadaj na szczaw głupi emigrancie - co masz zły humorek po myciu garów za jakieś marne cenciki??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Yaga 10.11.2009 07:28
czy ten czerwony łeb nie widzi, że odkąd z zespołu przed laty odeszedła JUSTYNA tzn. FILAR tej żenującej grupy to leci na dno. Każda była żona tylko skorzystała na odejściu od niego
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.11.2009 07:40
Wisnia ty tutaj sie nie wybierajcie , bo my i tak wam nie damy zarobic $$$$ .Dodzie nie dlismy tobie tez nie damy nie przylatujcie bo sie skopromitujecie jak inni , ktorzy tez chca tutaj koncertowac Budka Suflera , Urszula hahahha co dopadl was kryzys , a won w polsce siedziec siedziec
Wy ta cała Polonia to straszne wieśniaki jesteście!

Odpowiedz