Środa 02.12.2009

Kawulski: "Nie jesteśmy już z Edytą razem!"

Edyta Herbuś Maciej Kawulski

Kawulski:

Maciej "Tarzan" Kawulski postanowił przerwać milczenie. Podobno ma już dość tego, że wszyscy nadal uważaja go za chłopaka tancerki egzotycznej Edyty Herbuś.

Hmm, zastanówmy się... To pewnie dlatego, że promował się z nią na okładce Party i deklarował wielką miłość... Zobacz: Herbuś i Kawulski: "KOCHAMY SIĘ!!!"

Czyżby wielka miłość skończyła się na okładce? A może jeszcze wcześniej? Kawulski postanowił wydać oświadczenie. Na łamach Super Expressu. Dość krótkie:

Nie jesteśmy z Edytą już razem - oznajmił.

Osoby, które dały się zasugerować pozorami uczucia, które Herbuś i Kawulski okazywali sobie na premierze filmu This is it, powinny więc porzucić wszelką nadzieję. Związku nie da się już uratować.

Nie będę tej sprawy komentować - powiedziała Herbuś. Ostatnio jest za dużo zainteresowania wokół tego.

Boskie :) A Edyta tak dzielnie walczyła na okładce, żeby wszyscy dali im święty spokój. Do tych ludzi chyba naprawdę nie dociera, co robią.

Kawulski: Kawulski: Kawulski: Kawulski:

Komentarze (229)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 211-229 z 229
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:18
Nie lubie jej. W Samym zyciu - nie moge na nia patrzeć!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 17:43
On już od dawna chodzi po mieście z taką blondynką wysoką za rączkę.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 17:46
Racja widziałam ich z tą blondynką w sushi 77 na żelaznej.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 17:54
Herbuś ładna laska,ale tamta z Faktu blondzia fajniejsza.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 18:50
Pani Edytko jest Pani piekna ,filigranowa kobietka nich Pani kopnie tego miesniaka ,ktory widac nie jest dzentelmenem tylko zwyczjnym penisem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 19:39
teraz ja ją zamawiam:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
hipokrytka 03.12.2009 20:16
edzia jest lesbijka !!!! misiak to przykrywka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
lesbijka 03.12.2009 20:17
Edzia jest lesbijka !!!! marysia jest jej partnerka !!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 23:07
koles wyglada jak Shrek
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2009 17:25
Ona chce się rozwijać zawodowo a on potrzebuje matki polki aby czuć się dowartościowany.Wspieram jej dążenia niech korzysta i wspomaga los.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2009 17:28
Ona chce się rozwijać zawodowo a on potrzebuje matki polki aby czuć się dowartościowany.Wspieram jej dążenia niech korzysta i wspomaga los.
facet rzecz nabyta nie ten to inny.Te które bardziej czują i nie potrafią obronić swojej godności porzucone zawsze jeszcze mocniej życie kopie .Trzeba być egoistką a facetów traktować jak samców samice zwierząt.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2009 10:32
no i dobrze, bo ten brojler strasznie do niej nie pasował,choć trzeba przyznać, że jak na taką niby piękność,to chyba nie ma zbyt wielkiego wzięcia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2009 18:44
Gratuluje chłopie!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2009 18:45
Ona chce się rozwijać zawodowo a on potrzebuje matki polki aby czuć się dowartościowany.Wspieram jej dążenia niech korzysta i wspomaga los.
Ona tylko bierze do buzi puki co!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2009 18:45
Nie lubie jej. W Samym zyciu - nie moge na nia patrzeć!
Ja też!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2009 18:47
Pani Edytko jest Pani piekna ,filigranowa kobietka nich Pani kopnie tego miesniaka ,ktory widac nie jest dzentelmenem tylko zwyczjnym penisem
Filigranowa?Nie ona jest małym,nieforemnym pokurczem!!!

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2009 18:48
Nie lubie jej. W Samym zyciu - nie moge na nia patrzeć!
Ja także!!!!

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.09.2010 19:05
smutno :( tak ładnie pasowali do siebie!:(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
MMA - FANKA 29.09.2010 19:05



MMA RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 211-229 z 229