Czwartek 03.12.2009

Żona Tigera nie chce rozwodu! NA RAZIE...

Tiger Woods Elin Nordegren

Żona Tigera nie chce rozwodu! NA RAZIE...Agencja FORUM

Nie ma już żadnych wątpliwości. Tiger Woods sam przyznał się, że kłamał i zdradzał żonę z wieloma kobietami równocześnie. Można więc powiedzieć, że zdradzał również kochanki. Każda myślała, że jest tą jedyną... W oficjalnym wystąpieniu rzecznik prasowy sportowca odczytał jego przeprosiny skierowane do rodziny i fanów:

Nie byłem wierny swoim zasadom. Zawiodłem swoich bliskich i żałuję, że ich skrzywdziłem.

Publiczne przyznanie się do błędu nie udobruchało żony golfisty. Elin wraz z dziećmi już niebawem wyprowadzą się z posiadłości, gdzie do tej pory mieszkali i przeniosą się do nowego domu. Na konto Nordegren wpłynęła już pokaźna suma, która ma zapewnić jej utrzymanie na najbliższy rok. Żona Tigera chciała mieć pewność, że mąż nie będzie jej w przyszłości zmuszał do kontaktu, odcinając dopływ gotówki.

Wiadomo już, że Erin nie zażąda rozwodu, gdyż zgodnie z intercyzą będzie miała prawo do połowy majątku męża dopiero po 10 latach małżeństwa. A przypomnijmy, że majątek ten jest szacowany na ponad MILIARD dolarów. Jest o co walczyć. I na co czekać...

Modelka jest więc gotowa na życie w separacji przez najbliższe 6 lat. Jurny golfista ma nadzieję, że przez ten czas uda mu się udobruchać żonę. Wynajął już znanego w Hollywood specjalistę od godzenia rozbitych małżeństw.

Spotykają się na sesjach terapeutycznych - poinformował dziennikarzy jeden z pracowników pary. Potwornie się kłócą. Na jaw wyszło wiele nieporozumień i urazów. Teraz już nie chodzi tylko o zdradę. Tiger od dawna zaniedbywał całą rodzinę.

Żona Tigera nie chce rozwodu! NA RAZIE...Agencja FORUM

Komentarze (164)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 164
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:10
facet jak facet mysli rozporkiem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:12
głupia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:12
i dobrze mu tak!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:12
MOŻE TERAZ BĘDZIE TRZYMAŁ WACKA NA WODZY
Odpowiedz
0 0
zgłoś
buuka 03.12.2009 16:13
ma za swoje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
opaque 03.12.2009 16:13
I kolejna ikona upadla... czy jest jeszcze ktos z pieniedzmi I ZASADAMI?????????????????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Edzia :):) 03.12.2009 16:13
Dużo kasy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:14
no tak... czeka bo kasa jej przepadnie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:20
gów.no prawda. są ze soba tylko trzy czy cztery lata, więc "od dawna" nie mógł zaniedbywać rodziny.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:21
Bardzo duzo kobiet przymnyka oko na zdrady za wygode finansową.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:22
Tiger jest ikoną GOLFA, a nie siedzenia na d.pie w domu z przygłupią modelką... :)
I kolejna ikona upadla... czy jest jeszcze ktos z pieniedzmi I ZASADAMI?????????????????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:23
zniszczył sobie życie, niestety sam na własne życzenie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:23
Elin nie byla modelka. byla zwykla niania u dobrych znajomych Tigera i to przez nich sie poznali. Niemniej jednak jej matka jest byla minister Szwecji a ojciec to tez szucha.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:23
tzn. szycha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:24
lockerz.bplaced. net/invite/?id=225 darmowe zaproszenia na lockerz! zamien punkty na nagrody! dowody na stronie:)!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:25
Jego zona nie byla modelka,pracowala jako niania dla tez bardzo znanego golfisty.I tak sie wlasnie poznali.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:26
żałosne..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:26
Głupi czarnuch!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:28
od kasy w głowie się przewraca, po co się żenił, jeśli notorycznie zdradza...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:31
Tiger jest ikoną GOLFA, a nie siedzenia na d.pie w domu z przygłupią modelką... :)
I kolejna ikona upadla... czy jest jeszcze ktos z pieniedzmi I ZASADAMI?????????????????
widać, że nieraz dostałeś pileczką golfową w ten pusty łeb, może kijem cie trzeba walnąć i wszystko wróci do normy...?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:32
no coz i tak bywa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:32
i bardzo dobrze - niech biednieje, jak taki beznadziejnie byl glupi, ze taka piekna zone zdradzal i dwojke dzieci zaniedbywal.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:33
niech go oskubie !!!!!, jest żenujący....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:35
Niech się rozwodzi! Jak będzie czekał 6 lat. To laska i tak z wyrafinowania wtedy wystąpi o rozwód. Lepiej taktycznie wystapić pierwszy. Najwyżej lasia dostanie 50 $ góra. a jak się Tiger postara to jeszcze może uda sie sklecić, że ona też miała kochanka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:36
ja bym go w ramach kary wyslała na plantację bawełny, tam by może spokorniał....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:36
czy każdy czarny myśli wackiem a nie głową?No chyba Tiger dostał piłeczką w głowę i mu się zwoje poprzestawiały.Co za kretyn.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:37
Niech się rozwodzi! Jak będzie czekał 6 lat. To laska i tak z wyrafinowania wtedy wystąpi o rozwód. Lepiej taktycznie wystapić pierwszy. Najwyżej lasia dostanie 50 $ góra. a jak się Tiger postara to jeszcze może uda sie sklecić, że ona też miała kochanka
jesteś głupszy niż ustawa przewiduje

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:39
Niech się rozwodzi! Jak będzie czekał 6 lat. To laska i tak z wyrafinowania wtedy wystąpi o rozwód. Lepiej taktycznie wystapić pierwszy. Najwyżej lasia dostanie 50 $ góra. a jak się Tiger postara to jeszcze może uda sie sklecić, że ona też miała kochanka
jesteś głupszy niż ustawa przewiduje
Cóż czasem staram się myśleć jak kobieta :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:42
co za dziwki z nim sypialy?? szmaty bez zadnych zasad...przecież wiedzialy ze ma żone!! i teraz jeszcze sie nie wstydza do tego przyznac ze sa zwyklymi k*rwami!! masakra!! a on? nawet zal sie wypowiadac
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.12.2009 16:46
No to jak zwykle, milosc na zaboj, golodupiec wychodzi za miliardera, pozniej ja glowa boli, to gosc bzyka na boku, i wtedy BACH ..... nagle ta sie wyprowadza i zada polowy majatku. Ej, chyba pieprzenie sie za pieniadze to kure$%#stwo ?? Co nie ???
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 164