Poniedziałek 14.12.2009

Kim Kardashian u dentysty!

Kim Kardashian

Kim Kardashian u dentysty!

Była-najlepsza-przyjaciółka Paris Hilton, Kim Kardashian, dobrze zdaje sobie sprawę z faktu, że nie ma żadnego talentu, a swoją obecność w show-biznesie zawdzięcza udziałowi w reality show i dużej pupie. Dlatego w podobnym stylu podtrzymuje zainteresowanie fanów. Tym razem jednak postanowiła wrzucić do sieci... zdjęcia z wizyty u dentysty.

Siedzę w fotelu u stomatologa - napisała 29-latka na swoim oficjalnym blogu. Usuwanie kamienia to bardzo poważna sprawa.

A wiecie, co jest najśmieszniejsze? Że w tym wypadku przegoniliśmy Amerykę. Agnieszka Frykowska publikowała już podobne zdjęcia lata temu. W dodatku nie z usuwania kamienia, a z operacji plastycznej nosa. I nie na blogu a w najpoczytniejszym polskim dzienniku.

Kim Kardashian u dentysty!

Komentarze (327)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 327
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.12.2009 01:13
heheh:)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
ciorna 14.12.2009 01:14
tej pani z wielka pierdziawa podziekujemy
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.12.2009 01:15
o matko, wyglada jakby miala rodzic ustami
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.12.2009 01:15
obstawiajmy - ktora celebrytka jako pierwsza zrobi sobie sesje u ginekologa! :PP
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 14.12.2009 01:21
Nie usuwanie kamienia, a wybielanie. Taka "blokade" zaklada sie wylacznie podczas wybielania, zeby preparat nie podraznil skory dookola zebow. Wstyd sie przyznac, ze wybiela zeby?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 14.12.2009 01:23
ps. to nie usuwanie kamienia, a własnie tak wybiela sie zeby. A ta metoda nazywa sie Beyond,
Dentysci daja specialny ^^ rozciagacz, ktory powoduje ze wargi nie nachodza na zeby i zel lepiej sie naklada. o zal
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 01:24
następne będą z wizyty u ginekologa...?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 01:37
to prawie jak kadr z horroru! ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 01:53
niewiadomo czy to ona
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 02:04
o matko, wyglada jakby miala rodzic ustami
hehe dobre

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 02:05
ale ma sztuczne rzęsiory, napiszcie coś o farelce
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 02:07
to jest zabieg wybielania zebow a nie usuwania kamienia.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
jambalaya 14.12.2009 02:49
pffffff czy wy tez chodzicie do dentysty w pełnym makijażu wieczorowym?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 03:01
widze ze zoom whitening system sie klania:) ehh natura...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 03:08
jak ona nie jest nikim z tego co słyszałam to ma sieć sklepów dash
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 03:46
a kiedy zdjęcia od ginekologa ? :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość??półtora gościa 14.12.2009 04:28
wolelibyśmy ją zobaczyć u ginekologa!!! poczekamy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 04:33
to nie usuwanie kamienia, to wybielanie zebow. dds
Odpowiedz
0 0
zgłoś
katarzynol 14.12.2009 05:11
ja pierdziu! dobrze,ze mnie zdjec nie robia jak u denstysty siedze, bo by musieli ozanczyc jako zdjecia dla doroslych!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Cerrie 14.12.2009 05:38
Ale to faktycznie wkurza, że takie osoby jak np. Frykowska, które są tak zwyczajne jak milion innych kobiet włazi z tyłkiem przed każde media czy to telewizyjne, czy to prasowe i w sumie pierdzieli o dupie maryni, a ludzie którzy naprawdę powinni być w showbuissnesie muszą się naharować by coś osiągnąć . Pfff... :/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 05:45
to wybielanie nie czyszczenie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 05:46
jak się wybiela to tak wygląda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 07:11
z wizyty u ginekologa tez beda zdjecia?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 07:42
a pod biela zolc makabra
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 07:53
cos ta Paris Hilton ma duzo bylych-przyjaciolek ;P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 08:02
ona wybiela zeby po co jej to ,nie powinna ma juz wystarczjaco bialy kolor.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 08:04
ale ktos jej doradzil ,bedzie miala potem problem ,gdyz widac ze zeby byly niedawno wybielane i bedzie miala straszna nadwrazliwosc
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 08:04
żal...:(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 08:15
Aaa . ; - D
Jakj koń wygląda . x - D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2009 08:20
chodzi o wybielanie zebów..tylko Kim się było wstyd przyznać,że nie jest naturalnie piękna;-) zresztą widać,że na fotkach ma sztucznie białe zęby,nikt takich nie ma z natury...zresztą ona wszystko inne też ma sztuczne... I w wieczorowym makijażu chodzi do dentysty...żenada.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 327