Środa 06.01.2010

Najlepsze ROZBIERANE SESJE 2009!

Anna Mucha Iga Wyrwał Magdalena Cielecka Mandaryna Marta Wiśniewska Joanna Krupa

Najlepsze ROZBIERANE SESJE 2009!

Mamy dla Was kolejne małe podsumowanie minionego roku. W 2009 roku w polskiej (i nie tylko) prasie ukazało się kilka rozbieranych sesji gwiazd, które warto przypomnieć. Niestety, niektóre wywołują mieszane uczucia... Przypomnijmy więc. Która podobała Wam się najbardziej?

1. Iga Wyrwał - niekwestionowana królowa nagich fotek na Wyspach, która dzięki swojemu pokaźnemu biustowi miała zrobić karierę również w ojczyźnie. Mogliśmy oglądać ją w niezliczonych numerach brytyjskich magazynów oraz w jednej sesji dla Playboya. Po nieudanym występie w Tańcu z gwiazdami wróciła do Wielkiej Brytanii, zaszła w ciążę i obiecuje rychły powrót do zawodu. Cieszycie się?

2. Anna Mucha, która oficjalnie "nie demoralizuje młodzieży" rozebrała się we wrześniowym numerze Playboya. Było to wydanie wyjątkowe - z dwiema różnymi okładkami i sesjami, opatrzone słynnym już wywiadem o "cipce twojej matki". Biorąc pod uwagę tempo rozwoju kariery Muszki i jej nową figurę, w 2010 możemy spodziewać się podobnych występów.

3. "Księżna" Mandaryna (bez) herbu Korczyc, której sesja z plastrami na sutkach ukazała się krótko po wywiadzie o arystokratycznych korzeniach i manierach jej "księcia" z helikopterem. Nie ma to jak spójny wizerunek.

4. Joanna Krupa, dla której rozbieranie się przed obiektywem nie należy do żadnych nowości, znalazła się w tym podsumowaniu z dwóch powodów: sesji dla polskiej edycji Playboya i kontrowersyjnej kampanii PETA, na której zakrywa swoje nagie ciało wielkim krzyżem. Wszystko w obronie praw zwierząt. Mamy nadzieję, że poskutkuje.

5. Magdalena Cielecka w odważnej i niekonwencjonalnej sesji dla magazynu Maleman niby nie pokazała nic, ale jednak. Niestety, tak dobrych zdjęć robi się w Polsce zdecydowanie za mało.

Warto również pamiętać o okładce z Edzią topless za 99 groszy oraz niedoszłej sesji Gosi Andrzejewicz dla Playboya. Miejmy nadzieję, że zdrowy rozsądek nie opuści Marcina Mellera również w przyszłym roku.

Najlepsze ROZBIERANE SESJE 2009!Najlepsze ROZBIERANE SESJE 2009!Najlepsze ROZBIERANE SESJE 2009!Najlepsze ROZBIERANE SESJE 2009!Najlepsze ROZBIERANE SESJE 2009!Najlepsze ROZBIERANE SESJE 2009!

Komentarze (2343)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 2343
Odpowiedz
6 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:38
Joanna Krupa i Iga wyrwał zdecydowanie, reszta to nic ciekawego, żenada roku 2009!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:38
jak dla mnie Cielecka najlepiej sie prezentuje...
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:38
Iga Wyrwał i Joaśka Krupa!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:39
mucha ma obwisły biust jak na swój młody wiek
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość55555 06.01.2010 14:39
Andzrejewicz najlepsza hahahah
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:39
Ania jest najlepsza.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 06.01.2010 14:40
wszystko zgroza.. no może cielecka spoko
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:41
Cielecka- naturalna- bez sciemy....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:41
wszystkie by dla kasy patelnie w odbyt wl0zylyy brak slow dla tych pan kreujacych sie na damy niby damy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:42
andrzejewicz ma sesje w PLAYWIEDŹMIE
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:42
gosia andrzejewicz jest oblesna a edzia ma obwisle cycki ;P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:42
Najlepsza Goska hahahha dno;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:42
ha ha ha w końcu!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:42
mucha!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:43
Anna much najlepsza ;-)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:43
Muszka najlepsza!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:43
ta wyrwał jak dojna krowa wygląda blehh
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:43
ania mucha najlepsza
Odpowiedz
0 0
zgłoś
eR. 06.01.2010 14:43
sesja cieleckiej zarabista
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 06.01.2010 14:44
zdecydowanie MUSZKA!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:44
Krupa - przynajmniej w jakimś celu, Cielecka - zabawnie, Górniak i Andrzejewicz - porażka!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:44
andrzejewicz jakby przyjęła siedem ciosów z łopaty na twarz... gorniak zenada najfajniejsza muszka taką lasie mogę mieć ...:D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:44
krupaaaa, ale mandarynka tez niczego sobie :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
drew 06.01.2010 14:44
ania mucha najlepsza
Odpowiedz
1 0
zgłoś
opole lub 06.01.2010 14:44
zadna tak naprawde sie nie rozebrała to co tu oceniac dla mnie porazka nr 1 gorniak za 99gr
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:44
oczywiście sesja wyrwał
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:45
Mucha strasznie sztuczna nie podobna do siebie i te zdjecia wulgarne
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:45
Gosia:DDDDDD
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2010 14:45
igunia kochana :*
chce ją tulić i całować!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 06.01.2010 14:45
Ach, jak ja nie znosze tej Cieleckiej. A juz szczegolnie w teatrze!!! Przeniescie ja gdzies do Krakowa, nie zabawia innych swoja sztucznoscia i wymuszana wrazliwoscia.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 2343