Środa 17.02.2010

Anja Rubik: "Nie mam anoreksji!"

Anja Rubik

Anja Rubik: Agencja FORUM

Anja Rubik postanowiła po raz kolejny zdementować plotki o swojej anoreksji. W wywiadzie z Twoim Imperium zapewnia, że jej nieziemsko chude nogi to norma w świecie mody.

Jasne, że to plotki - mówi Anja. Modelka żyje w ciągłym stresie, pracuje po kilkanaście godzin na dobę. Dziewczyna słaba, wygłodzona i wyczerpana nie podołałaby temu zadaniu, Ja bardzo dbam o siebie, odżywiam się zdrowo i dużo ćwiczę. Nie mam raczej większych problemów z wagą. Inne dziewczyny może i muszą bardziej uważać na to co i ile jedzą, ale z drugiej strony muszą też
zdrowo wyglądać. Może w opinii ludzi nie związanych z tym biznesem wyglądamy na bardzo wychudzone, ale takie są przecież wymogi tego zawodu. Zresztą ten problem nie dotyczy tylko modelek. Również sportowcy muszą dbać o wagę i od nich oczekuje się, że będą wyglądać szczupło.

Rubik mówi też o miłości w tym środowisku: Jest możliwa, jak najbardziej. Choćby ja i mój chłopak Sasha jesteśmy tego najlepszym przykładem.

Anja Rubik: Agencja FORUMAnja Rubik: Agencja FORUM

Pudelek na Facebooku ma 26 000+ fanów. Newsy i komentarze dnia wybierane przez redakcję.

Komentarze (1394)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1394
Odpowiedz
4 5
zgłoś
gość 17.02.2010 02:13
wcale nie wygląda na anorektyczke
Odpowiedz
6 5
zgłoś
gość 17.02.2010 02:18
Wychudzona, ale ladna. Ma naturalna urode.
Odpowiedz
2 2
zgłoś
kocurekitygrysek 17.02.2010 02:19
Super wyglada...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
grochbdg 17.02.2010 02:21
Oj masz ! A ja i tak kocham Gosie
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 17.02.2010 02:21
piękna cera
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 17.02.2010 02:26
Wyglada nieapetycznie.Moze takie sa wymogi do pokazywania ciuchow, jak na wieszaku tylko zywym.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.02.2010 02:28
Piękna!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.02.2010 02:31
zmieniła kolor zkórry
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Mańka 17.02.2010 02:32
[cytat komentarz="container"]
A to ciekawe... A ja twierdzę że NIE jestem mężczyzną!!!... Boże czy to znaczy, iż nim jestem??! Wydaje się to wielce prawdopodobne ponieważ pewna pseudo-psychoanalityczka z pudelka wysunęła takową teorię. Widać pomyliłam się co do własnych odczuć i osoba która wcale mnie nie zna wie lepiej... ŻAŁOSNE
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.02.2010 02:33
a człowiek się uczy do egzaminu z historii literatury czeskiej...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.02.2010 02:37
ma czy nie ma anoreksji, ale ja i tak wole grubsze
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.02.2010 02:45
Na pewno niektórym trudno w to uwierzyć, ale można jeść wszystko, łącznie z ogromną ilością słodyczy i nie tyć. Ja ważę 47 kilo przy 171 cm wzrostu, jem 3 posiłki i co najmniej tabliczkę czekolady dziennie i NIC (nie mam też bulimii, ani innej choroby)! I Anja ma rację, że anorektyczki wyglądają niezdrowo, mają kłopoty z cerą, włosami itp. Patrz Kasia Stankiewicz.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.02.2010 02:49
jesli to jest ideał dla większości dziewczyn to ja powiem tylko jedno: WSPÓŁCZUJĘ WAM!!! Jeśli moja dziewczyna zaczęłaby wyglądać jak chora i niedożywiona jak ta rubik to nie wiem czy bym to wytrzymał. Na szczęście jest zdrowa na umyśle i je normalnie i przez to jest 10000 razy bardziej seksowna niż ten chory wieszak na zdjęciach..bleee...masakra ta rubik...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Jezula 17.02.2010 02:49
no, od sportowcow sumo na pewno sie tego wymaga ;)

niepotrzebnie porownala modelki do sportowcow, bo jest to po prostu glupie. w zaleznosci od zawodu, ale czy to kolarz, skoczek plywak, takie osoby musza byc szczuple, bo latwiej im pokonywac dystanse i mniej waza :) ale odzywiaja sie bardzo zdrowo, ich organizmom niczego nie brakuje... a po jej cialu widac, ze jest to wynik glodu, a nie wieloletnich treningow i diet.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 17.02.2010 02:50
ona cwiczy?!?!?! ciekawe co bo przeciez to sa same kosci....jesu jaka ona jest masakrycznie chuda...brrrr
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Malli 17.02.2010 02:51
Przecież Zadbana osoba nie ma aż tak wychudzonej twarzy,ze widać kości policzkowe ( tak bardzo)
W świecie mody to może i jest zwyczajne, bo 3/4 z tych dziewczyn wychudzają swe ciała do granic możliwości... i potem sie dziwia ludzie, ze coraz młodsze dzieci pragną być chude jak wieszaki...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 17.02.2010 02:52
jesli to jest ideal dla wiekszosci dziewczyn to ja powiem tylko jedno: WSPOLCZUJE WAM!!! Jesli moja dziewczyna zaczelaby wygladac jak chora i niedozywiona jak ta rubik to nie wiem czy bym to wytrzymal. Na szczescie jest zdrowa na umysle i je normalnie i przez to jest 10000 razy bardziej seksowna niz ten chory wieszak na zdjeciach..bleee...masakra ta rubik...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.02.2010 02:52
patyczak!jak mozna tak wygladac do cholerey!:(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.02.2010 02:55
jest modelką to musi być chuda i już
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.02.2010 02:56
oj cięcieliny pałe! gdyby miała anoreksję to wyglądałaby jak głodna wiewiórka
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 17.02.2010 02:56
jezu..jej wyglad to tragedia...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.02.2010 02:58
jak bardzo trzeba mieć zryty beret żeby doprowadzić si do takiego stanu...?!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
coconella 17.02.2010 03:01
nie, no wcale, nie ma.. skądże :)) a kości policzkowe jej wystaja z przejedzenia :D
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 17.02.2010 03:02
przykre, ze ludzie kiedyś w Auschwitzu ginęli z głodu, a dziś nie szanuje się jedzenia i wyniszcza się swoje organizmy w pełnej świadomości..i to jest chore!!!! ta cala rubik ma chory umysł skoro uwaza ze wygląda atrakcyjnie i zdrowo!!! spójrz w lustro wreszcie dziewczyno!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.02.2010 03:26
szczupła kobieta jest piękna, ale jak można taki
szkielet na widok publiczny wystawiać? o mdłości człowieka przyprawia... :/
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.02.2010 03:36
jest piękna, ale za bardzo chuda. 10 kilo brakuje. wtedy byłaby ideałem!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.02.2010 03:42
widać gołym okiem :)))
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 17.02.2010 03:45
zazdroscicie jej poprostu... ona wyglada super !!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.02.2010 03:56
Jest zgrabna i to bardzo, ale jej buziak jest tragiczny:(
Waga nie ma, nic z tym wspólnego!!!
Ryjek, jak u kosmity!;)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.02.2010 04:03
blah , nie lubie jej. oblesnie wygląda.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1394