Środa 17.03.2010

Żona pilnuje Kupichy...

Piotr Kupicha Agata Kupicha

Żona pilnuje Kupichy...

Żona Piotra Kupichy należy do kobiet, które lubią trzymać rękę na pulsie. Często towarzyszy swojemu mężowi podczas koncertów czy na planach teledysków zespołu Feel. Obecnie Kopytko bierze udział w nagraniach programu Hot or not dla stacji Viva, w którym będzie oceniał kandydatów na prezenterów, w dość osobliwym gronie (zobacz: Mandaryna, Kupicha poprowadzą program!) Jak donosi nasz informator, Agata Kupicha pilnuje, aby Piotrek skupiał się na swoich obowiązkach zawodowych:

Ze wszystkich uczestnikow najlepiej bawi się lider Feela - wspomina nasze źródło. Nie narzeka na brak zainteresowania ze strony dziewczyn zgromadzonych na planie, zwłaszcza uczestniczek programu. Niektóre z nich tak silnie podziałały na Piotra, że miał duże problemy z koncentacją podczas wypelniania swoich zadan jako juror. Na rezultaty nie trzeba bylo dlugo czekać - na planie stawiła się dzisiaj jego żona z dziecmi, aby mieć na niego oko i dopilnować, by dalsze nagrania przebiegaly bez zarzutu.

 

Nie przypuszczaliśmy, że taki Kupicha może być powodem tak wielkich emocji. Kolejną zazdrosną osobą jest podobno Maciej Dowbor, któremu nie podobało się, że piosenkarz miał uczyć śpiewać jego partnerkę, Joannę Koroniewską...

Naprawdę było się czym przejmować...? 

Żona pilnuje Kupichy...PUDELEK EXCLUSIVEŻona pilnuje Kupichy...PUDELEK EXCLUSIVE

Komentarze (160)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 160
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 17.03.2010 02:17
nie, nie było. kupicha jest megaprzeciętny. zero klasy, zero męskości, zero seksu.
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 17.03.2010 02:17
kupka- kupa- kupicha
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 17.03.2010 02:22
jak dla mnie aseksualny
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 17.03.2010 02:23
kupa i kicha = kupicha
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 17.03.2010 02:25
kto by poleciał na taką kupę kupichy??
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 17.03.2010 02:25
kiepski jest... jego czas minął... żonko śpij spokojnie
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 17.03.2010 02:29
sztucznie podkręcana atmosferka zeby zwiększyć oglądalność - stary chwyt....będą teraz wkółko jakieś wymyslać romansowe historie kłótnie itp bzdury
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 17.03.2010 02:30
głupoty
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 17.03.2010 02:43
czy on juz zrobił tę kupę???????
bo tak biedak stęka jakby sie wypróżnić nie mógł..i jeszcze te miny
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 17.03.2010 05:31
Raczej jego kasy ,bo ona sto razy od niego ładniejsza.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 17.03.2010 07:08
żona Kupichy to równa babka, znam ją bo przychodziła często do sklepu w którym pracowałam. Bardzo ciepła i sympatyczna, skromna i zawsze uśmiechnięta!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
popik 17.03.2010 07:24
czy tego wycia ktoś słucha?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.03.2010 07:48
mądra babka, wie że trzeba ufać i pilnować, a czy on ładny? ważne że jej się podoba
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 17.03.2010 07:54
kupicha jest mega przystojny
Odpowiedz
2 1
zgłoś
malunia 17.03.2010 08:14
jaki tam z niego superman, do kitu z tym wywalonym języczkiem jak maly kot co wlasnie zlizał smietankę
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.03.2010 08:14
w ogóle że jakaś laska go chce oblech
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.03.2010 08:15
kupka - kupa - kupicha
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.03.2010 08:20
Bez jego koźlego wibrato i grafomańskich tekstów zespół Feel byłby całkiem niezły:-P
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.03.2010 08:25
nie cierpie go kto slucha takiego glowna jak feel polacy to wsioki
A tobie wieśniaku wara od Polaków. Widocznie nie dorosłeś żeby nim być.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.03.2010 08:32
ślazaczka na utrzymaniu chłopa - to pilnuje
Odpowiedz
1 0
zgłoś
!gość 17.03.2010 08:51
CO ZA ĆWOK CHRYSTE !!!!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 17.03.2010 09:03
GŁUPIA BABA ROBI Z SIEBIE DEBILKĘ !!! JAK BĘDZIE CHCIAŁ IŚĆ DO INNEJ TO I TAK PÓJDZIE !!! DZIEĆMI NIECH SIĘ ZAJMIE IDIOTKA !!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.03.2010 09:04
NIECH SIĘ NIE BOI O NIEGO,BO TYLKO ONA MOGŁA GO CHCIEĆ !!! JEST ŻAŁOSNY !!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.03.2010 09:26
negatywne opinie o Piotrku to zazdrość z odniesionego sukcesu !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.03.2010 09:26
I ta mewa na czole
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.03.2010 09:35
no to niech pilnuje bo jak jej nie ma to kolega sobie nie żałuje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.03.2010 09:35
Jest męski w 100 procentach nie laluś jak większośc wstawiliście kilka gorszych zdjęć to jakich odpowiedzi chcecie:p
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.03.2010 09:40
kupa-kupka-kupicha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.03.2010 09:43
:/
Odpowiedz
1 0
zgłoś
JAGIKmagikkkk 17.03.2010 09:49
a kto by chcial tego szczurka ,co to miauczy fu!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 160