Środa 28.03.2007

Najlepsze zdjęcia Edyty Herbuś!

Edyta Herbuś striptizerzy

Najlepsze zdjęcia Edyty Herbuś!

Edyta Herbuś uosabia marzenie facetów przed 30-tką - imprezowiczka, zdolna do śmiałego flirtu i ekscesów. Ciut perwersyjne i tanie akcesoria (kabaretki) wyglądają na niej w porządku.

Tym razem w nasze ręce trafiły bezcenne zdjęcia Edyty. Czy kiedykolwiek wyglądała lepiej, niż spoglądając na nas zza półnagiego striptizera? Na twarzy wypieki, oczy świecące, w powietrzu zapach rui...

Najlepsze zdjęcia Edyty Herbuś!Najlepsze zdjęcia Edyty Herbuś!

Komentarze (1071)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1071
Odpowiedz
11 1
zgłoś
gosc 28.03.2007 04:25
jejku, mi sie wymiotować chce jak patrzę na takich facetów,obleśni, napompowani sterydami, spoceni i do tego w stringach, buchacha
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 28.03.2007 05:31
I ok, niech się bawi - co w tym złego?

A te 15letnie pindy wyżej co piszą że 'dziwka' itp. - chciałbym zobaczyć, jak ONE będą się bawić gdy dorosną?
A może będą siedzieć za mamusiną spódnicą przez całe życie?
Wole sie bawić w normalnym towarzystwie, a nie z takimi gnojkami!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
mary89 28.03.2007 05:33
CO TO MA BYć? ludzie! litości! jestem dorosła i żaden taki obleh nigdy by mnie nie dotknął! prędzej pobiłabym go na śmierć :P
no to właśnie mówię, bo tutaj jedna paniusia chciała się zabawić w psychologa, więc uznała, ze jeżeli takie coś mnie nie kręci to jestem "15-letnią pindą" co serdeczenie mnie ubawiło. Też jestem dorosła i właśnie powyżej napisałam coś na ten temat
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2007 05:41
Tej pani na drugiej focie odpieły sie szelki!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2007 05:42
A na trzeciej focie tej pani ptak narobił na ścieżke między cyckami takie białe coś! o!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2007 05:44
Wiecie co wy chyba jej zazdroscicie co????To piekna kobieta.Uczepiliscie sie jej,bo dziewczyna ma powodzenie i robi karjere.Pani Edyto nie ma sie co przejmowac kretynizmem i zazdroscia ludzi.Zycze pani wielu sukcesow w zyciu prywatnym jak i zawodowym.Agnieszka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
xc 28.03.2007 05:55
ta laska to jedna wielka tragedia, buuuuu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
mary89 28.03.2007 05:55
Wiecie co wy chyba jej zazdroscicie co????To piekna kobieta.Uczepiliscie sie jej,bo dziewczyna ma powodzenie i robi karjere.Pani Edyto nie ma sie co przejmowac kretynizmem i zazdroscia ludzi.Zycze pani wielu sukcesow w zyciu prywatnym jak i zawodowym.Agnieszka
[/cytat
W JEDNYM SIĘ Z TOBĄ ZGODZĘ: RZECZYWIŚCIE ROBI "KARJERĘ" , BO KARIERĄ TEGO NAZWAĆ NIE MOŻNA...OT! WIELKA MI KARIERA...POZA TAŃCEM I RUSZANIEM DUPĄ NIC NIE UMIE (NA POCZĄTKU JĄ LUBIŁAM, ale TO KOLEJNA SZMATKA W NASZYM SHOWBIZNESIKU)!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2007 06:17
to forum jest takie ze mozna sobie swobodnie pisac opinie a jesli ktos lubi polemike i nauczanie to niech idzie na inne forum dyskusyjne
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2007 06:18
mozna krytykowc chwalic podziwiac itp a te intelektualne wywody to raczej gdzie indziej
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2007 06:19
smieje sie jak glupi do sera bo jeszcze nie widzial czegos takiego hahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2007 06:20
ale jaja
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2007 06:34
ALE MA SEXOWNE MAJTTY!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2007 06:37
nie cierpie jej wrrrrr durna barbiii ale taki taniec to btm chetnie sobie zamowiłą:DD:D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
olun;) 28.03.2007 06:37
co w tym zlego??yh ludzie jestescie wszyscy poryci!to jej sprawa czy chodzi do takich klubow! eh.... zacofani egoisci:/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2007 06:39
to ona jest? jakas taka niepodobna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
moiraaa 28.03.2007 06:42
potrafi sie laska bawic i co w tym zlego ??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
kobieta mm 28.03.2007 06:44
dzwika do entej potęgi...wielka gwiazda phi!
Ludzie - trochę umiaru! Nie cierpię tej kobiety tak jak wielu. Ale jeśli trafiła na taki pokaz to jak wg Was miała się zachowywać? Odsuwać się z niesmakiem, robić głupie miny itd czy po prostu dobrze się bawić?

Odpowiedz
0 0
zgłoś
mary89 28.03.2007 06:46
dzwika do entej potęgi...wielka gwiazda phi!
Ludzie - trochę umiaru! Nie cierpię tej kobiety tak jak wielu. Ale jeśli trafiła na taki pokaz to jak wg Was miała się zachowywać? Odsuwać się z niesmakiem, robić głupie miny itd czy po prostu dobrze się bawić?
no nie..ale właśnie po co wogole trafiła ;]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
KACU 28.03.2007 06:50
Widzę tu różne opinie - ciężka sprawa. Z wyglądu na filmie wydawała mi się spokojna, ułożona i tp. Tu widać trochę co inego. Niestety mamy tak u nas że jak ktoś chce się mocniej pobawić niż inni to już że dziwka, debil i tp. Ludzie - zrozumienia trochę. Ona przynajmniej na starość będzie miała co wspominać a wy? Z drugiej strony macie trochę racji bo umiar musi być. Nie wiem czy więcej racji mają jej zwolennicy czy przeciwnicy. Pozdro
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2007 06:58
ludzie bo padne trupem o co wam chodzi to co widac na zdjeciu to zwykly pokaz z mnostwem ludzi z tylu,co ona mialaby robic w tej sytuacji...? uciekac do kibla czy do szatni?CZLOWIEK SIE GOLY RODZI WIEC TO NIE POWINNO RAZIC!!!!! To do tego pruderyjnego towarzycha co to tylko jak nikt nie widzi .......?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ami00 28.03.2007 07:00
przecież ona była podstawiona to rzeciez kumpel chłopak z Bad Boysów
Odpowiedz
0 0
zgłoś
mary89 28.03.2007 07:02
dzwika do entej potęgi...wielka gwiazda phi!
ona moze i ma wiele fiutow ale NIE ROBI SOBIE PALCOWY JAK TY!!!
dzwika do entej potęgi...wielka gwiazda phi!
haha ja sobie nie muszę robić palcówy od tego mam faceta, żeby mnie zaspokajał...jesteś żałosny/a fanie Edytki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2007 07:03
dzwika do entej potęgi...wielka gwiazda phi!
ona moze i ma wiele fiutow ale NIE ROBI SOBIE PALCOWY JAK TY!!!
dzwika do entej potęgi...wielka gwiazda phi!
haha ja sobie nie muszę robić palcówy od tego mam faceta, żeby mnie zaspokajał...jesteś żałosny/a fanie Edytki
to ty masz w ogóle faceta?taki wredny zazdrosny poasztet????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Kokalina 28.03.2007 07:13
to jest ten Ozdoba.. jej były facet.. dziwne... oni robią takie pokazy jak ktoś sobie zamówi.. czy coś.. co ona tam robiła? :/ jak oni byli ze sobą jak miał dready.. a tu ma krótkiewłosy czyli to zdjęcie musiało byc zrobione stosunkowo niedawno
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2007 07:14
Chamów i prostaków i qrwiszony trzeba potraktować po reymontowsku: wóz, kupa gnoju i wywieźć tam gdzie się niechcący ulęgło.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Aga8700 28.03.2007 07:18
Głupia Edyta!!! Szlaja się po jakiś clubów tylko po to,żeby popatrzeć sobie na męskie genitalia!!! Przecież to jest odrażające! W szczególnoście ,że ma chłopaka! Czyżby on jej już nie wystarczał!!! A poza tym Herbuś jest osobą publiczną,wieć powinna się kontrolować!!! Oj,Pani Herbuś ..nie ładnie ..nie ładnie... Hahahahahah
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gosc 28.03.2007 07:20
juz do tego doszlo ze niedlugo pokaza jej zdjecia lub film jak loda robi ,wcale bym sie nie zdziwila!Widac na pierwszy rzut oka co to za jedna!hehe polska paris hilton czyli .....:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
felixia 28.03.2007 07:23
JejQ ten koles przesadził z opalenizna.. BLeeE
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Jasmina 28.03.2007 07:25
O rany też mi afera zwykły męski striptiz... Przecież sama czasami chodzimy na takie imprezy! Ja nie widzę w tym absolutnie nic złego.. :))
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1071