Poniedziałek 03.05.2010

Barack Obama MIAŁ ROMANS?!

Barack Obama Vera Baker

Barack Obama MIAŁ ROMANS?!

Skandale seksualne zniszczyły już niejednego polityka - w USA najboleśniej przekonał się o tym Bill Clinton, który przekonywał senacką komisję, że "nie miał kontaktów seksualnych z Moniką Lewinsky". Czyżby obecny prezydent Stanów Zjednoczonych miał za sobą podobną przygodę? Dziennikarze National Enquirer utrzymują, że tak...

Barack Obama miał wdać się w romans z pracującą przy jego kampanii wyborczej do senatu asystentką, 36-letnią wówczas Verą Baker. Obecnie trwają poszukiwania taśm z hotelowego monitoringu, które miałyby dokumentować randki kochanków. Smaczku sprawie dodaje jej polityczny wymiar - mówi się, że prawicowi przeciwnicy prezydenta oferują milion dolarów osobie, która potwierdzi te spekulacje i opowie o relacji łączącej Obamę z Baker. Pierwszym na liście do otrzymania tej kwoty ma być kierowca limuzyny, który miał wozić kobietę na sekretne spotkania z przyszłą głową państwa. To on podobno poinformował media o istnieniu taśmy z kamer przemysłowych.

Jeżeli okazałoby się to prawdą, prawdopodobnie przyćmiłoby to zarówno skandal Tigera Woodsa, jak i Jessego Jamesa i jego wytatuowanej modelki-nazistki. Mamy jednak nadzieję, że ewentualna kochanka Obamy okaże się zdecydowane mniej oryginalna... 

Barack Obama MIAŁ ROMANS?!

Komentarze (535)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 15:54
to murzyn to ma wieksze potrzeby
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 15:55
zeszmaciały bambus
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 15:56
co w tym dziwnego, przecież jego żona jest brzydka jak noc
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 15:57
I co z tego! zajmijcie sie soba!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 15:57
Nawet jeśli byłaby to prawda to nie rozumiem, dlaczego takie rzeczy muszą być podane do mediów. Dlaczego media tak bardzo niszczą ludzi, tak wielu z nich już popełniło przez to samobójstwo, albo nie wytrzymali psychicznie. Dlaczego to nie może was czegoś nauczyć?! Ja rozumiem, że media robią na tym pieniądze, ale może jednak warto się nad tym zastanowić?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 16:00
to juz nie mozna miec romansu?! zabronione przez Panstwo?!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 16:08
widac ze lubi szperac w dup..ach holahoo, językiem i palcem i żywym sprzętem a potem jeździ mechanicznym sprzętem po kraju haha hola hola hola
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 16:09
nastepny samiec. jak tak dalej pojdzie drodzy panowie to beda same lesbijki na tym swiecie. ja tak zrobilam, zostawilam facetow i uwazam ze jest to najlepsza rzecz jaka moglaby mi przyjsc do glowy. jestem teraz z piekna kobieta, i jest 1000000 razy lepiej, ona mnie rozumie, poza tym jej piekne, gladkie cialo to jest to! no chyba ze ktos woli smierdzacego, owlosionego faceta bleh.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 16:09
a może tylko grał z nią w golfa?:):)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 16:12
jak za milion to ja mogę to potwierdzić ;D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 16:13
Po co miał by zdradzac zone? skoro ma sliczną zonke :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 16:14
Żałosne samczydła - kobitki olejmy ich i traktujemy tak jak oni nas i już!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 16:15
wszystko możliwe,który facet nie zdradza? nie znam takiego
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 16:16
niemaja na co wydawac pieniedzy debile
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Roju 03.05.2010 16:16
żalosne posunięcie, jesli zaoferowali milion dolców to się znajdzie i to nie jeden świadek....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 16:21
czy ci faceci naprawde nie umiją swoich penisów w spodniach utrzymać?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 16:22
JA PIKOLE,DOBRZE MU TAK!!NIELUBIE GO ZA TO ,ŻE NIE PRZYLECIAŁ NA POGRZEB TYLKO WOLAŁ SOBIE W GOLFA POGRAĆ!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 16:22
nie wierzę w to
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 16:23
Gdyby miał romans to jego "kochanka" nie jeździłaby limuzyną tylko on by po nią przyjeżdżał, żeby jak najmniej świadków było. Pomyślcie jak może się czuć jego rodzina a zwłaszcza jego córki po puszczeniu takiej plotki. żal :/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 16:24
żal mi gościa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 16:24
obama nie lubie go nie zdziwilo by mnie to.wolal w golfa grac niz na pogrzebie kaczynskiego uczestniczyc.
racja
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.05.2010 16:26
moim zdaniem pudelek bierze sobie te informacje z znikąd.ska możne wiedzieć co po nocach robi obama??dla mnie jest to śmieszne "pudelku".
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Poznań 03.05.2010 16:27
to niemal pewne, jak każdy czarnuch myśli swoim przyrodzeniem (tiger), pomijając fakt, że ten człowiek urodzony w afryce nie miał prawa zostać Prezydentem USA, no ale to taki el donald tusk -cudak słońce peru, nikodem dyzma
Odpowiedz
0 0
zgłoś
aniolek_z_Wroclawia 03.05.2010 16:27
o wy frajery- macie nadzieje, ze faktycznie jest kochanka... to ja wam powiem tak: ja mam nadzieje, ze kiedy to wasi zonkosie slash zoneczki przestana wam dawa i wyjdzie na jaw, ze maja innych na boku- mam nadzieje, ze staniecie po tej samej stronie i bedziecie mieli nadzieje, ze ich kochanki/owie nie byli na tylko oryginalni co ta c i p a jessiego jamesa!!! P I E R D O L O N Y P U D E L !!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
aniolek_z_Wroclawia 03.05.2010 16:28
o wy frajery- macie nadzieje, ze faktycznie jest kochanka... to ja wam powiem tak: ja mam nadzieje, ze kiedy to wasi zonkosie slash zoneczki przestana wam dawa i wyjdzie na jaw, ze maja innych na boku- mam nadzieje, ze staniecie po tej samej stronie i bedziecie mieli nadzieje, ze ich kochanki/owie nie byli na tylko oryginalni co ta c i p a jessiego jamesa!!! P I E R D O L O N Y P U D E L !!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
aniolek_z_Wroclawia 03.05.2010 16:28
o wy frajery- macie nadzieje, ze faktycznie jest kochanka... to ja wam powiem tak: ja mam nadzieje, ze kiedy to wasi zonkosie slash zoneczki przestana wam dawa i wyjdzie na jaw, ze maja innych na boku- mam nadzieje, ze staniecie po tej samej stronie i bedziecie mieli nadzieje, ze ich kochanki/owie nie byli na tylko oryginalni co ta c i p a jessiego jamesa!!! P I E R D O L O N Y P U D E L !!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
aniolek_z_Wroclawia 03.05.2010 16:29
o wy frajery- macie nadzieje, ze faktycznie jest kochanka... to ja wam powiem tak: ja mam nadzieje, ze kiedy to wasi zonkosie slash zoneczki przestana wam dawa i wyjdzie na jaw, ze maja innych na boku- mam nadzieje, ze staniecie po tej samej stronie i bedziecie mieli nadzieje, ze ich kochanki/owie nie byli na tylko oryginalni co ta c i p a jessiego jamesa!!! P I E R D O L O N Y P U D E L !!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
aniolek_z_Wroclawia 03.05.2010 16:29
o wy frajery- macie nadzieje, ze faktycznie jest kochanka... to ja wam powiem tak: ja mam nadzieje, ze kiedy to wasi zonkosie slash zoneczki przestana wam dawa i wyjdzie na jaw, ze maja innych na boku- mam nadzieje, ze staniecie po tej samej stronie i bedziecie mieli nadzieje, ze ich kochanki/owie nie byli na tylko oryginalni co ta c i p a jessiego jamesa!!! P I E R D O L O N Y P U D E L !!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość super ktoś 03.05.2010 16:29
hhahhahahahahhahahahahahahahah!!!!!!!!No super!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
aniolek_z_Wroclawia 03.05.2010 16:29
o wy frajery- macie nadzieje, ze faktycznie jest kochanka... to ja wam powiem tak: ja mam nadzieje, ze kiedy to wasi zonkosie slash zoneczki przestana wam dawa i wyjdzie na jaw, ze maja innych na boku- mam nadzieje, ze staniecie po tej samej stronie i bedziecie mieli nadzieje, ze ich kochanki/owie nie byli na tylko oryginalni co ta c i p a jessiego jamesa!!! P I E R D O L O N Y P U D E L !!!!