Sobota 31.03.2007

"Doda robi Radkowi loda"

Doda Dorota Rabczewska Ewa Sonnet

Agencja FORUM

Gwiazdy nie panują nad swoim wizerunkiem, manipulowane przez media, które przeinaczają, wyrywają słowa i gesty z kontekstu, zadają pytania, na które nie sposób dać właściwej odpowiedzi, umyślnie zmieniają akcent w wypowiedziach tak, aby ośmieszyć i zmienić odbiór bohatera newsów. Nikt by tych działań nie określił mianem subtelnych i do końca fair, jednak internet bije prasę na głowę.

Internauci nadesłali nam przykład "liberalnego" podejścia właścicieli pewnej strony WWW do tego, co jest dozwolone i jakie granice można przekraczać. Cała kompozycja nie wymaga komentarza...

Adres wspomnianej strony do wiadomości redakcji.

Cała historia ma akcent humorystyczny. Doda zapewne nie będzie szczęśliwa, lecz redakcja Pudelka nie potrafi rozstrzygnąć, czy wymowa "Ewa Sonnet i jej wielkie naturalne cycuchy" ucieszy, czy zasmuci samą Ewę Sonnet, która słynnie z bardziej skandalizujących posunięć i autopromocji.

Zobacz: Filmy z Ewą Sonnet >>

Komentarze (660)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 660
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 31.03.2007 11:29
Żeby tylko jemu.
Odpowiedz
3 5
zgłoś
gość 31.03.2007 11:42
kazda robi loda... co w tym dziwnego??
Odpowiedz
1 4
zgłoś
mata 31.03.2007 11:51
obrzydliwe nie spodziewałam się tego
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 31.03.2007 11:51
ej to sa foty dody z ckmu!! buehehehe
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 31.03.2007 12:01
fajny tytul nawet pasuje ;-))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Madziaaaaaaa 31.03.2007 12:05
nic dodac nic ujac :/
Odpowiedz
0 1
zgłoś
:P 31.03.2007 12:05
omg! no i co z tego ze robi?? przeciez to jej maz...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.03.2007 12:09
no i co z tego??!! przeciez to jej mąż!!! takie to straszne?! nie wiem z czego cala ta afera ;//
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 31.03.2007 12:10
ale ona stara jest, wygląda jak wiedzmin
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 31.03.2007 12:13
tutaj najlepiej nic nie komentowac!sytuacja sama za siebie mowi!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.03.2007 12:13
jestem chyba tepa nie kumam tego artykułu...ale nioe przejmuje sie tym bo doda jest głupsza gdyz powiedziala ze nazwa jej zespołu (virgin) to znaczy dziwka a to przeciez dziewica-czyli przeciwienstwo haha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.03.2007 12:15
Oj Dorotka chyba powinna zacząć się zastanawiać nad nowymi operacjami albo chociaż nad jakimś malutkim liftingiem bo coś nie wygląda na 23 lata
Odpowiedz
0 1
zgłoś
AbUser 31.03.2007 12:22
dziwne rzeczy was tam śmieszą.Może troche odpocząć od tego gówienka warto...?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.03.2007 12:31
dodzia powinna zainwestowac w ortodonte. szuflada jej coraz bardziej wystaje. chyba ze to od lodow :-))))
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Lara Croft 31.03.2007 12:37
a co w tym złego,że robi loda?ja mężowi też robię,z resztą robi to wiele kobiet,ale wstydzą się przyznać.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 31.03.2007 12:38
no super tego sie nie spodziewałam
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 31.03.2007 12:40
Doda naprawde nie wierze
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 31.03.2007 12:41
Ewa Farna 1264735276486 razy fajniejsza:
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.03.2007 12:42
kiczowata pop mamuśka, bleh
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 31.03.2007 12:44
lol
a komu ona nie robi loda?
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 31.03.2007 12:45
kiczowata pop mamuśka, bleh
dodzia oczywiście ;]
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.03.2007 12:45
no chyba nikt jej nie zmuszał do pozowania na go czy jak? nie rozumiem o co tu chodzi, sama przecież kiedyś powiedziała, ze się jej jebać chciało. to rownie obrzydliwe
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gosss 31.03.2007 12:49
moze jajestem ślepa ale gdzie tak pisze ze robi tego loda?
tylko te foty? i tekst pod nimi? nie ma zadnch cytatów!
dobrze ze ty Kokosimo nie robisz:D
a moze teraz napisze ktos o Tobie co ty robisz intymnie
jej sprawa!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.03.2007 12:50
ja wiem jaka to strona :P
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gość :) 31.03.2007 12:51
Po Niej akurat mozna by sie tego spodziewac ;]
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.03.2007 12:53
no to co;/;/;/; popie***** jestescie robic loda to normalna rzecz jacy w qrwa wszyscy porzadni jestescie ;/;/
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Berry ;DD 31.03.2007 13:02
no i co:
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 31.03.2007 13:04
jezu co jej sie stalo w twarz-okropne tom foto.lodziara hehehe ale dobrze robi to co lubi i nikomu nic do tego
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.03.2007 13:05
obie bardzo glupie i prozne szkoda tylko ze to osoby slawne nie chcialabym by moje corki tak robily kariere
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 31.03.2007 13:09
Każda dziewczyna robi loda! Bo karzdy facet tego chce i wie że jak mu nie zrobi to inna mu zrobi!!!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 660