Wtorek 07.09.2010

Rooney spał z trzema prostytutkami NARAZ!

Waye Rooney Coleen Rooney

Rooney spał z trzema prostytutkami NARAZ!

Kilka dni temu wybuchła kolejna seksafera, tym razem z udziałem Wayne’a Rooney’a, który od kilku lat był uważany za przykładnego męża. W dniu, w którym media ujawniły romans piłkarza, jego żona akurat szykowała się na przyjęcie rodzinne. Rooney postanowił ubiec dziennikarzy i wysłał Coleen SMSa z wiadomością, że gdy była W CIĄŻY, on regularnie sypiał z trzema prostytutkami! Jak miło z jego strony…

Jennifer Thompson ujawniła zdrady Rooney’a i opowiedziała mediom ze szczegółami, co wyprawiała z piłkarzem w wynajętym pokoju hotelowym.


Wayne nieustannie pisał do mnie wiadomości i wydzwaniał – powiedziała Thompson. Umawialiśmy się kilka razy w tygodniu i za każdym razem płacił mi gotówką. W ogóle nie przejmował się, że zdradza Coleen. Nawet raz o niej nie wspomniał.

 


Potem, gdy już ja mu się trochę znudziłam, zaprosiłam do naszego łóżka moje dwie koleżanki - dodała. Wayne był zachwycony, ale przyznał, że nigdy przedtem nie uprawiał seksu z trzema kobietami naraz. W łóżku był nudny. To raczej jego żona powinna poszukać sobie kochanka.

Możliwe, że Coleen się na to zdecyduje. Od czasu ujawnienia seks skandalu żona piłkarza przebywa w rodzinnym domu i odmawia kontaktu z mediami. Zapewne nie miałaby ochoty widzieć się także z mężem, gdyby ten w ogóle próbował ja przeprosić. Rooney pojechał jednak na zgrupowanie i obecnie jest skupiony na piłce, a nie na swoim małżeństwie.

Porównajcie żonę i jedną z kochanek Rooney'a. Było warto?!

Rooney spał z trzema prostytutkami NARAZ!Rooney spał z trzema prostytutkami NARAZ!

Komentarze (299)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 299
Odpowiedz
78 13
zgłoś
gość 07.09.2010 01:19
on laski to tylko moze miec za kase jaka by poszła za darmo na tego brudasa
Odpowiedz
40 15
zgłoś
gość 07.09.2010 01:20
jejku, moze spał w nogach?
ja zawsze tak z siostra sie łózkiem dzieliłem jak w dziecinstwie mielismy wspolnie pokoj...
Odpowiedz
41 10
zgłoś
gość 07.09.2010 02:16
Co chwilkę jakiś seks skandal ze sportowcami w roli głównej !Sława i pieniądze uderzają do główki !
Odpowiedz
50 12
zgłoś
gość 07.09.2010 04:58
ogladalam jej progrm Coleen's Real Women i przysiegam nie moge uwierzyc ze on ja zdradzil!! Nie dosc ze ona jest sliczna i ma wspaniale cialo to jeszcze jest madra i przesympatyczna...niektorzy faceci to naprawde idioci:(
Odpowiedz
14 12
zgłoś
gość 07.09.2010 06:48
To że zdradzał to nic w porównaniu z tym że w trakcie nie mówił o żonie,to dopiero chamstwo!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
15 10
zgłoś
gość 07.09.2010 06:51
Wspolczuje jej to ogromny bol gdy ktos kogo kochasz calym sercem tak cie zrani :(
Odpowiedz
12 16
zgłoś
gość 07.09.2010 06:52
jakie krótkie nogi, współczuję dziewczyną o takiej strasznej figurze, mysle, że ona jest żoną Roneya tylko dla pieniędzy, to nie możliwe, żeby zakochac się w tak paskudnym mężczyźnie.
Odpowiedz
8 10
zgłoś
gość 07.09.2010 06:55
do cheryl cole ta jego laska podobna.
Odpowiedz
11 9
zgłoś
gość 07.09.2010 06:55
Każda jedna żona zawodowego sportowca ma poroże takie że głowa boli ino im to jest na rączke bo mają pieniądze
Odpowiedz
7 11
zgłoś
gość 07.09.2010 07:01
A ja mam to gdzieś. Wolę facetów. Seks dwóch mężczyzn jest o wiele ciekawszy niż taki zwykły heterycki ;P
Odpowiedz
6 9
zgłoś
gość 07.09.2010 07:19
oooo nastepny! heh i kto bedzie dalej? COLIN FARELKA?
Odpowiedz
7 10
zgłoś
gość 07.09.2010 07:22
Każda jedna żona zawodowego sportowca ma poroże takie że głowa boli ino im to jest na rączke bo mają pieniądze a same się sadzą na boku.
a oni nic nie robia? pie,,,a sie na prawo i lewo, na kazdym wyjezdzie, kazdym zgrupowaniu... pfi! to co zony co maja robic? i nie mow mi ze kazda... bo najczesciej sa tak zaslepione ze nie widzialayby zdrady nawet jakby na wlasne oczy zobaczyly meza z inna....
Odpowiedz
3 16
zgłoś
gość 07.09.2010 07:23
Każda jedna żona zawodowego sportowca ma poroże takie że głowa boli ino im to jest na rączke bo mają pieniądze
chyba ty masz poroze, ja np nie mam, wiec juz nie ma prawa bytu twoje twierdzenie. I pfi, mowisz jakbys znal kogokolwiek z tej branzy. chyba za duzo sportfana czytasz i pudelka z reszta tez
Odpowiedz
8 9
zgłoś
gość 07.09.2010 07:25
patrzcie jaka szkoda patrząc sie na takie sielankowe obrazki jak wyżej z rodziną, każdego to dotyczy i może spotkać, szkoda mi jego rodziny
Odpowiedz
7 9
zgłoś
gość 07.09.2010 07:47
współczuje, żonę ma bardzo ładną, mam nadzieje że dostanie za swoje palant
Odpowiedz
8 9
zgłoś
gość 07.09.2010 07:59
i o to chodziło, kasę wyciagnie, a brzydal dostanie kopa))))))) bravo
Odpowiedz
6 10
zgłoś
gość 07.09.2010 08:00
zona ma podwozie jak citroen,a on no cóz mazepa jak nie wiem co))))
Odpowiedz
6 10
zgłoś
gość 07.09.2010 08:14
żona jest dużo ładniejsza, a nie taka z użyta jak te 2
Odpowiedz
7 9
zgłoś
gość 07.09.2010 08:15
każdy piłkarz zdradza swoją żonę .... porażka, a tak go lubiłam :( współczuje jej
Odpowiedz
4 11
zgłoś
gość 07.09.2010 08:15
Rawa Maz.;D
Odpowiedz
5 5
zgłoś
gość 07.09.2010 08:17
tu nie chodzi że żona ładniejsza, tylko o to że piłkarze to prostaczki które raptem mają kupę kasy i muszą się bujać po burdelach-bo tak wypada w ich środowisku
Odpowiedz
3 5
zgłoś
gość 07.09.2010 08:25
pewnie ze bylo watro
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 07.09.2010 08:29
Ja już dawno słyszałam,że Rooney zdradzał ją jeszcze przed ślubem i po aferze w prasie zaraz jej się oświadczył - JEŻELI to była prawda i dziewczyna i tak za niego wyszła, to widocznie dla kasy i sama jest sobie winna. Nie wierzę, że żony piłkarzy nie wiedzą, co oni wyprawiają. A
Odpowiedz
3 5
zgłoś
gość 07.09.2010 08:34
nie bylo warto
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 07.09.2010 08:38
jak by dziewczyny nie zdradzaly... poprostu facet nie wyda dziewczyny ze z nia spal...
Odpowiedz
3 5
zgłoś
gość 07.09.2010 08:39
o kur... ja bym mu juz nie pozwoliła temi łapami dziecka dotykać
Odpowiedz
3 5
zgłoś
gość 07.09.2010 08:41
NA PEWNO Z NIMI NIE SPAŁ.
A POZA TYM TO KAŻDY FACET BY CHCIAŁ BZYKAĆ JEDNOCZEŚNIE 3 LASECZKI.
I JESZCZE JEDNO: PO WYGLĄDZIE NIE MOŻNA OCENIĆ CZY BYŁO WARTO.
CZASAMI A POWIEDZIAŁBYM NAWET ŻE CZĘSTO PIĘKNE KOBIETY SĄ BEZNADZIEJNE W ŁÓŻKU A TE Z PRZECIĘTNĄ URODĄ TO PRAWDZIWE MISTRZYNIE JEŚLI CHODZI O SEX.
Odpowiedz
4 2
zgłoś
go$ć 07.09.2010 08:45
"Nawet raz o niej nie wspomniał." POLSKIEGO SIĘ NAUCZ!
Ktoś, kto podpisuje się emily nie zna polskiego. Takim językiem gada się na głębokim polskim "zadoooooooopiu" na ścianie wschodniej.
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 07.09.2010 08:46
Żona Rooney`a wygląda super.
Odpowiedz
1 3
zgłoś
go$ć22 07.09.2010 08:50
"Nawet raz o niej nie wspomniał." Gdzie ty się polskiego uczyłaś, emily? Podaję możliwe zamienniki twojego potworka:
1. Ani razu o niej nie wspomniał. 2. Nigdy o niej nie wspomniał. 3. Nie wspomniał o niej choćby raz.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 299