Czwartek 23.09.2010

Była żona Cejrowskiego: "ZOSTAŁAM ZGWAŁCONA!"

Beata Pawlikowska

Była żona Cejrowskiego:

Takie historie przerażają za każdym razem, gdy się o nich słyszy. Beata Pawlikowska, autorka audycji Świat według blondynki i była żona Wojciecha Cejrowskiego była wczoraj gościem programu Niepokonani, w którym opowiadała o swoich licznych przygodach z podróży oraz popularnych reportażach i książkach jej autorstwa. Zwierzyła się również, że z jednym miejscem na świecie nie łączy dobrych wspomnień. To Londyn, w którym rzed laty została tam zgwałcona.

Poznałam tam chłopaka. Rozmawialiśmy, powiedziałam mu, że piszę opowiadania - wspomina Pawlikowska. On powiedział, że też i że chętnie pokaże mi swoje. Myślałam, że rzeczywiście pokaże mi swoje opowiadania. On pokazał mi coś innego... Zamknął drzwi na klucz, zgwałcił mnie, a potem zasnął kamiennym snem.

Pisarka miała również ogromne problemy z młodości. Jej kompleksy były na tyle silne, że cierpiała na zaburzenia odżywiania. Zmagała się z bulimią i anoreksją. W końcu... postanowiła popełnić samobójstwo!

Postanowiłam skończyć ze sobą. Nałykałam się tabletek nasennych, napisałam jakiś liścik pożegnalny i położyłam się na podłodze. Traf chciał, że moja mama wróciła tego dnia wcześniej z pracy - wspomina.   

Była żona Cejrowskiego:

Komentarze (876)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 876
Odpowiedz
47 6
zgłoś
gość 23.09.2010 01:13
straszne:( współczuje
Odpowiedz
29 4
zgłoś
gość 23.09.2010 01:15
Ale refleks, przecież ona od lat się o tym wypowiada.
Odpowiedz
73 1
zgłoś
AGINES 23.09.2010 01:15
to jedna z najgorszych rzeczy, jakie mogą spotkac kobietę. gwalcicieli powinni kastrowac.
Odpowiedz
23 3
zgłoś
gość 23.09.2010 01:18
biedna...
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 23.09.2010 01:18
ooooo
Odpowiedz
13 1
zgłoś
gość 23.09.2010 01:18
straszne, współczuję jej:(
Odpowiedz
10 1
zgłoś
gość 23.09.2010 01:18
:/ dramat!
Odpowiedz
19 8
zgłoś
gość 23.09.2010 01:20
o Boże ona ma tatuaż! Jak Cejrowki z nią był jak ona miała tatuaż! Tatuaż to dzieło szatana! Dlatego się rozwiedli! xD
Odpowiedz
8 0
zgłoś
gagkraków 23.09.2010 01:20
biedna!
Odpowiedz
17 0
zgłoś
gość 23.09.2010 01:21
każdy coś w życiu przeżył, życie wcale nie jest kolorowe
Odpowiedz
19 2
zgłoś
gość 23.09.2010 01:21
Ale mimo wszystko się otrząsnęła i jest świetna
Odpowiedz
19 2
zgłoś
gość 23.09.2010 01:22
Bardzo ją lubię.Ładnie opowiada,bez zbędnych emocji i popisów.Fajna kobitka.
Odpowiedz
4 5
zgłoś
gość 23.09.2010 01:22
czy ktos czytal jej ksiazki? ta pani to grafomanka...
Odpowiedz
2 2
zgłoś
Pawel Ghost 23.09.2010 01:22
Kocham Was Asia i Sylwia !! :D:*
Odpowiedz
3 12
zgłoś
gość 23.09.2010 01:24
IDZIESZ Z NIEZNANYCH FACIOREM CZYTAC "KSIAZKI"
GLUPOTA I NAIWNOSC.
Odpowiedz
9 0
zgłoś
gość 23.09.2010 01:24
To bardzo smutna historia, ale dla porządku - to nie żaden news. Pani Pawlikowska opowiadała o tym wydarzeniu ze szczegółami kilka lat temu w Rozmowach w toku.
Odpowiedz
4 7
zgłoś
gość 23.09.2010 01:24
przeciez ona juz o tym mowila i pisala nie raz, sprawiaja jej przyjemnosc takie ekshibicjonistyczne wynurzenia, czy co ?
Odpowiedz
3 5
zgłoś
gość 23.09.2010 01:25
przeciez ona juz o tym mowila i pisala nie raz, sprawiaja jej przyjemnosc takie ekshibicjonistyczne wynurzenia, czy co ?
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 23.09.2010 01:26
przecież to stara historia
Odpowiedz
6 4
zgłoś
gość 23.09.2010 01:39
Bardzo ładna i mądra kobieta
Odpowiedz
10 6
zgłoś
gość 23.09.2010 01:40
poznala chlopaka, porozmawiala i poszla do niego - jak mozna byc tak naiwna ?faceci to debile i odbieraja cos takiego jednoznacznie
Odpowiedz
7 4
zgłoś
anitkaszpulka 23.09.2010 01:42
moze to i przykre ale do ch.... jaka normalna kobieta idzie z nowo poznanym facetem do jego domu??
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 23.09.2010 01:52
ależ ona ma super nogi - widzieliście
?
Odpowiedz
9 1
zgłoś
gość 23.09.2010 01:54
jak to była żona??????????????????? kościół katolicki nie toleruje rozwodów Panie Cejrowski!!!!!!!
Odpowiedz
3 7
zgłoś
gość 23.09.2010 01:55
Co sie nie robi dla reklamy. Przykre, że i ona taka jest!!!!!!!!!!He,he.
Odpowiedz
17 0
zgłoś
gość 23.09.2010 01:57
też byłam zgwałcona i też chciałam popełnić samobójstwo. Dlaczego cierpimy w samotności, dlaczego wstydzimy się o tym mówić? Mnie zgwałcił kolega, którego długo znałam i mu ufałam.... Nie wszystko da się przewidzieć i nie zawsze to wynik naszej naiwności....
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 23.09.2010 01:58
Kurde,to zupełnie nie tak było!!!! czy pudel w ogóle widzial ten wywiad?!?!?! ale sciemniacie, nie róbcie sensacji na siłę!!!
Odpowiedz
9 1
zgłoś
gość 23.09.2010 01:59
"Byla zona cejrowskiego". Pawlikowska jest kims wiecej niz "byłą żoną". Jest podrozniczką i pisarką ignorancki pudlu : /
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 23.09.2010 02:00
też byłam zgwałcona i też chciałam popełnić samobójstwo. Dlaczego cierpimy w samotności, dlaczego wstydzimy się o tym mówić? Mnie zgwałcił kolega, którego długo znałam i mu ufałam.... Nie wszystko da się przewidzieć i nie zawsze to wynik naszej naiwności....
Bo trzeba mówić o tym głośno!!! Nigdy się nie wstydzić!!!To gwałciciel ma się wstydzić,że jest takim bydlakiem!!!!
Odpowiedz