Czwartek 30.09.2010

Krupa: "Nie mam czasu na dzieci"

Joanna Krupa

Krupa:
Wprawdzie z realizacją planów macierzyńskich będzie musiała trochę poczekać, ale w swojej nowej willi kupionej za 3 miliony dolarów (Zobacz: Krupa kupiła willę!) urządziła już pokój dziecięcy.

Kupujac nowy dom myśleliśmy, by były tam pomieszczenia dla przyszłego dziecka - przyznaje w rozmowie z Faktem modelka. Nie planuję jednak ciąży w najbliższych dwóch - trzech latach. Obecnie skoncentrowana jestem na pracy. Jestem przekonana, że będzie kolejna edycja "Top model" i jeszcze dodatkowo finalizuję kontrakt z telewizją amerykańską. Dzieci kocham, ale dla własnych nie miałabym obecnie czasu.

 

Jak uważacie, jak długo warto odkładać macierzyństwo dla kariery? (Joanna Krupa ma w tej chwili 31 lat.)

Krupa:

Komentarze (288)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 288
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:03
JEJ SPRAWA BEDZIE MIALA WTEDY KIEDY BEDZIE GOTOWA!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:04
ona jest taka przecietna.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:05
i dobrz ..egoiscie nie powinni mieć dzieci :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
sysy 30.09.2010 13:05
ile ; o wygląda na góra 25! jest śliczna :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:05
Dojczland czyta Pudla... Krupa jest piękna!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
nosotuhija 30.09.2010 13:06
A ja ją i tak uwielbiam! I na pewno będzie następna edycja Top model! Asia wracaj do Polski jak najszybciej, a dzieci urodzisz, kiedy będziesz chciała.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:06
ona ma jakąś krzywą mordę
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:06
Ale ona jest ładna i zgrabna! Ma 31 lat, to nie jest jeszcze tak wiele, bez przesady...Myślę, że spokojnie może poczekać 2-3 lata aż będzie gotowa na dziecko. Jest po prostu rozsądna.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:06
a ja mam 22 lata półroczną córeczkę wracam teraz na studia, wracam do pracy i kto mi zabroni robić karierę... jedno nie wyklucza drugiego:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:06
ona ma jakąś krzywą mordę
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Jebaka leśny 30.09.2010 13:06
fajna niuńka;-) mogę jej zrobić dziecko;-)))
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 30.09.2010 13:06
niech sie dziewucha ogarnie..karierowiczki pier.... wszystko poswieca dla szhow biznesu..nawet posiadanie dzieci!! zero szacunku mam dla takiej, jakby byla pewna swej pozycji w tym burdelu telewizyjnym, to ciaza bylaby czyms dobrym i wiedzialaby, ze zaraz wroci na salony. jest slaba laska idaca na urodzie...kwestionowanej!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:06
przecież to jej sprawa...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:07
ma swoje 5 minut niech więc je dobrze wykorzysta a 31lat to jeszcze nie tak źle
Odpowiedz
0 0
zgłoś
nosotuhija 30.09.2010 13:07
Asia, jesteś najpiękniejsza! Top model to najlepszy program, nawet nie ma go co porównywac do tego badziewia, które leciało w publicznej!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:07
Za 6, 7 lat może być już za późno i będą problemy, płacz lament i in vitro. Z taką kasą mogłaby wziąć opiekunkę i nie byłoby problemu
Głupia jest bo nie ma już 20 lat. To najwyższa pora na dziecko
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:07
ładna jest
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:07
Trochę nie rozumiem parcia na nią - nie wygląda w ogóle jak modelka, ma ohydny nos i podle zrobione usta, nie musi być anorektyczką, jednakże ciało mogłaby mieć przynajmniej wysportowane, a jest nalana jakaś taka (szczególnie ramiona) i naprawdę niekorzystnie się ubiera - kompletny brak wyczucia stylu...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:07
zdązy miec dziecko jeszcze. sharone stone tez mloda nie byla i jakos pudel się nad nia nie uzalal
Odpowiedz
0 0
zgłoś
jezz 30.09.2010 13:08
szkoda pięknego ciała...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:08
"Krupa: "Nie mam czasu na dzieci" alena plastyczke i botoksy ma czas, niech nie puchnie od botoksu tylko od psermy, ale swego mega miliardera narzdczonego a nie innych, bo od tego też puchnie nieźlle,plastikowy bazyl
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:08
bardzo dobrze. ie trzeba nam kolejnych rozplodowych bab
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:08
To jej sprawa kiedy chce miec dzieci!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:09
31? Wygląda na 41.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:09
Ja odkładałam, bez końca...Aż wreszcie "wpadłam". I cieszę się bardzo, by inaczej nigdy by nie było dobrego momentu. A tak, jestem szczęśliwą, ciężarną trzydziestką :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:09
ona ma krzywy nos...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:10
jak dla mnie czas najwyższy... chociaż "gwiazdy" mogą sobie pozwolić na pierwsze ciąże po 40 podczas gdy normalna kobieta nie ma już szans ;/;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.09.2010 13:10
ochyda ten botoks w ustach wypływa !!!!!!!!!!!!
Odpowiedz