Poniedziałek 08.11.2010

Bella i Edward CAŁUJĄ SIĘ!

Roberta Pattinsona Kirsten Stewart

Bella i Edward CAŁUJĄ SIĘ!Agencja FORUM

Mamy coś specjalnego dla fanów sagi Zmierzch. Oto zdjęcia z planu do kolejnej części filmowej adaptacji bestsellerowej książki o wampirach. Fotografie ukazują romantyczną scenę zagraną przez odtwórców głównych ról, czyli Roberta Pattinsona i Kirsten Stewart.

Zdjęcia do obrazu kręcone są obecnie w Rio de Janeiro, gdzie ponoć aktorzy odzyskali odrobinę prywatności. Oczywiście nie na tyle, żeby nie być nieustannie pod obserwacją paparazzi. Według doniesień mediów zamieszkali w jednym pokoju hotelowym. Myślicie, że po premierze ostatniej części w końcu oficjalnie przyznają, że są razem? A może zmyślili to wszystko od początku do końca na polecenie producentów?

Tymczasem popatrzcie na pocałunek Belli i Edwarda, zanim film trafi do kin. Na Pudelku przedpremierowo :)

Bella i Edward CAŁUJĄ SIĘ!Agencja FORUMBella i Edward CAŁUJĄ SIĘ!Agencja FORUMBella i Edward CAŁUJĄ SIĘ!Agencja FORUMBella i Edward CAŁUJĄ SIĘ!Agencja FORUM

Komentarze (272)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 13:47
Damon Stefan i Elena z Pamiętników Wampirów są nadnaturalnie piękni... Edward i Bella im nie dorastają do pięt... Sama akcja "Pamiętników" powoduje że z wrażenia można spaść z krzesła... oCH!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 13:48
ee tam.. po tym jak zaczęłam oglądać " pamiętniki wampirów" i zobaczyłam boskiego Damona i śliczną Elenę nadszedł dla mnie zmierzch "zmierzchu"
Zgadzam sie z Toba:) Damon jest tysiac razy fajniejszy od Edwarda!
Ale Zmierzch nadal lubie i strasznie zazdroszcze mojej siostrzyczce ktora jest teraz w Rio i mieszka w tym samym hotelu co oni, i moze ich ogladac na zywo!:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 13:49
o boze caluja sie! o nie o nie i co teraz?!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
lilliane25 08.11.2010 13:54
ee tam.. po tym jak zaczęłam oglądać " pamiętniki wampirów" i zobaczyłam boskiego Damona i śliczną Elenę nadszedł dla mnie zmierzch "zmierzchu"
Zgadzam sie z Toba:) Damon jest tysiac razy fajniejszy od Edwarda!
Ale Zmierzch nadal lubie i strasznie zazdroszcze mojej siostrzyczce ktora jest teraz w Rio i mieszka w tym samym hotelu co oni, i moze ich ogladac na zywo!:)
Na żywo to na pewno super ich zobaczyć, ja widziałam Kirsten i Taylora na premierze w Rzymie, Roberta nie było :/ jednak "Pamiętniki wbiły mnie w fotel.." a Ian po prostu mnie elektryzuje :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 13:57
ee tam.. po tym jak zaczęłam oglądać " pamiętniki wampirów" i zobaczyłam boskiego Damona i śliczną Elenę nadszedł dla mnie zmierzch "zmierzchu"
zgadzam sie jego oczy sa po prostu boskie:D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 13:57
phi! ja tez sie caluje, co dzien . tez mi nius!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 13:58
kocham Edwarda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:03
Ja myśle że oni to zrobili dla zmyłki. Żeby sie wszyscy odczepili...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:04
To nie był pocałunek Belli i Edwarda tylko Roba i Kristen ; - )
Odpowiedz
0 0
zgłoś
oj tam oj tam 08.11.2010 14:05
jaa! Jeszcze rok muszę czekać na premierę! Już nie mogę wytrzymać ;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:05
idzie edward jak pedober
Odpowiedz
0 0
zgłoś
zlosliwa 08.11.2010 14:14
Robert jest boski a Kristen jest Super wiec czemu nie maja byc razem? a odrobina prywatnosci kazdemu sie nalezy!! jesli odgrywaja cala scene do poczatku to oby grali tak dalej i do konca a jesli to jest prawdziwe uczucie to OBY IM SIE UDALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:15
ee tam.. po tym jak zaczęłam oglądać " pamiętniki wampirów" i zobaczyłam boskiego Damona i śliczną Elenę nadszedł dla mnie zmierzch "zmierzchu"
Mam dokładnie TAK samo ;) Stefan&D Salvatore ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:16
boszee..! Mogą przecież to para...;p Aaaa... A czemu "Edward" gdy całuje marszczy brwi...? ;p
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:18
fuj i t w publicznymmiejscu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:24
EDWARD NIE JEST JEJ TYLKO MÓJ !!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
w.k 08.11.2010 14:24
masz racje w sumie fajie;) ale nie w publicznymm miejcu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:26
Oh jak ja czekam na ten film ! :)
Edward jest super ;*
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:28
alez brzydcy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:35
to niby scena z wesela czy jak że wkolo tyle ludzi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:39
uuu! Can't wait:P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:45
super juz nie moge sie doczekac;)...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:55
To była ta scena ślubu? Jeśli tak to Bella ma brzydką sukienkę :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:56
bosko razem wyglądają ! XD
są uroczy :D ;]
Mam nadzieje, że nie udają ! Jak tam to tam do nich pojadę i skopi im tyłki ;d
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:57
widać po jej mowie ciała, że ona ma opory, czy wszystko zagrane.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:58
pasują do siebie. "zmierzch" którego jestem przeciwniczką, ma jednak swoją magię i każdy film jest lepszy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:58
już się nie mogę doczekać:):)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Nel Rawlinson 08.11.2010 14:58
ale jazdy !.!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:59
super (: niedoczekam się "Przed Świtem" ale ciekawe kiedy będą te dwie części xD
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 14:59
on tak fajnie sie w to wczuwa:)