Niedziela 28.11.2010

"Mam talent" wygrała Magda Welc!

Mam talent Magda Welc

W finale trzeciej edycji Mam talent o zwycięstwo walczyło aż ośmiu wokalistów i dwa zespoły taneczne. Ostateczne starcie o 300 tysięcy złotych rozpoczęła Patrycja Malinowska, której występ Kuba Wojewódzki skomentował słowami: Masz w sobie zadziora. Następna była Kasia Sochacka, którą Chylińska zaliczyła do grupy wrażliwców. Sporo emocji dostarczyła pomyłka Ani i Jacka, którzy jednak dzielnie dokończyli występ i udowodnili, że umieją walczyć do końca. Piotr Lisiecki, który elektryzuje swoim głosem żeńską część publiczności show został skrytykowany za zły wybór repertuaru, podobnie jak Kamil Bednarek. Natomiast Paweł Ejzebnerg i Sabina Jeszka otrzymali od jury same pochwały za wybór finałowego kawałka.

Ostatecznie najwięcej głosów otrzymali 11-letnia Magda Welc, Piotr Lisiecki i Kamil Bednarek. Z tej trójki widzowie wybrali najmłodszą uczestniczkę finału, która zachwyciła ich dojrzałym wykonaniem utworu Edyty Geppert. Czy dla 11-letniej dziewczynki to trochę nie za wcześnie na robienie kariery w show-biznesie? Czy Magda udźwignie ciężar wygranej, czy może już nigdy więcej nie usłyszymy jej wyjątkowo dojrzałego głosu? Czy dzieci w ogóle powinny brać udział w takich programach?

 

My żałujemy, że nie wygrało oryginalne trio z "Me Myself And I" bo tak jak Kuba chcielibyśmy obudzić się w innej Polsce ;) Zgadzacie się z takim wynikiem głosowania? Na kogo Wy stawialiście?

Komentarze (8344)

Oglądasz 7621-7650 z 8344
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.11.2010 23:54
W finale potwierdziły się 2 zasady :
1. Kuj żelazo, póki gorące (Bednarek i jego sukces)
2.Najlepiej sprzedają się dzieci i zwierzęta (Welc)
Szkoda, że takie podium. Liczyłem na Me Myself & I / Jeszka.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.11.2010 23:56
Kamil powinien wygrac....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Krowa w łaty 28.11.2010 23:56
Ustawione jest wszystko! Ogranizatorzy dzwoniąc do uczestników przed występem nastawjaja ze dadan osoba ma wieksze szanse!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Krowa w łaty 28.11.2010 23:56
fgggf
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.11.2010 23:57
totalna ściema,było widać po Kamilu przed werdyktem smutek,największy luzak w programie załamany!,coś musiało być nie tak!,mina Wojewódzkiego terz mówiła sama za siebie,tylko ta foremka pier....ta się cieszyła jak poj....na!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:02
Kamil!!!:) wg nie dosc ze to dziecko kariery nie zrobi to jeszcze rodzice zgarna cala kase i ona nic z wygranej nie wyniesie:P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:03
tu nie powinne startowac osoby śpiewajace piosenki , jest wiele innych programow muzycznych ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:03
W finale potwierdziły się 2 zasady :
1. Kuj żelazo, póki gorące (Bednarek i jego sukces)
2.Najlepiej sprzedają się dzieci i zwierzęta (Welc)
Szkoda, że takie podium. Liczyłem na Me Myself & I / Jeszka.
"Najlepiej sprzedają się dzieci i zwierzęta"!! Gadasz jak z poradnika dla handlarzy ludźmi itd w czarnej strefie!!! Lecz się!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:05
w takich programach nie powinne startować dzieci ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:08
kamil bednarek powinien wygrac. czegos takiego co on prezentowal ze widac codziennie. a osob spiewajacych takie smety jest na peczki..... ukartowany final DNO.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:09
żal mi ludzi, Kamil Bednarek poszedł, zaśpiewał i cała Polska nagle kocha reggae? no błagam was ludzie, widzieliście wgl jak on stał przed tym odczytaniem wyników? chyba miał za wysokie mniemanie o sobie. Me myself and I najlepsi, oryginalni, wyjątkowi. :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:13

Jak chcecie śpiewających ćpunów to won do monaru na wspólne nucenie z grupą wsparcia!! A od Magdy się odwalcie!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:18
My myself and I byli beznadziejni. Co to mialo być, spiew? Tak jak Urszula Dudziak DNO. Co to za muzyka bez tekstu jakieś prykanie w mikrofon.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:19
nie powinny brać udziału w takich programach, a tym bardziej nie powinny wygrywać - nie bedzie kontynuacji jej kariery... na bank.
Tym bardziej, ze wcale pieknie nie spiewa... nawet jak na 11-latke.
p.s. przykro mi, ze polacy nie mają gustu... wstydze sie tego:(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:21
TYLKO KAMIL BEDNAREK BEZNADZIEJE;/ JAKAŚ CHYBA!!!!!!
ONI SOBIE ŻARTY ROBIA;/////////////////
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:29
Magda Welc najlepsza
Odpowiedz
0 0
zgłoś
milenka05 29.11.2010 00:32
gratulacje dla Magdy! dziewczynka spiewa bardzo dojrzale jak na swoj wiek, ciesze sie ze ona wygrala bo pieniazki pomoga jej rodzinie m.in. wybudowac dom:) chociaz jak dla mnie to Kamil Bednarek jest numerem jeden:)) fenomen!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:33
Magda pierwsza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a wy piszcie sobie co chcecie każdy ma swojego przez siebie wybranego faworyta co nie oznacza że można poniżać innych wygrała najlepsza Magda Welc
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:37
Zamiast krytykować innych sami wybierzcie się do programu mam talent a potem samych siebie krytykujcie bo przecież Bednarek najlepszy ha ha durne społeczeństwo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:38
Bednarek powinien wygrać!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:40
Porażka - przecietny glos - Bednarek winner !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:42
Kamilu nie przejmuj sie to tylko durny program! wiesz ze kochasz muzyke i spiewasz z serducha dla siebie i dla ludzi:) a Magda spiewa OK ale takich spiewajacych malych dziewczynek mielismy juz mnustwo w programach rozrywkowych typu MT:/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:44
Kamil Bednarek byl zdecydowanie najlepszy:) tylko zazdrosni ludzie mysla inaczej...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:45
Madzia gratulacje:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:50
porazka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:55
tylko Kamillllll:D jest najlepszy !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.11.2010 00:56
Zamiast krytykować innych sami wybierzcie się do programu mam talent a potem samych siebie krytykujcie bo przecież Bednarek najlepszy ha ha durne społeczeństwo
sama jesteś durna i spadaj z tym nudnym Bednarkiem, który Lisieckiemu nie dorasta do pięt!
Odpowiedz