Sobota 04.12.2010

Płyta Kamila Bednarka jest hitem!

Kamil Bednarek Star Guard Muffin Mam talent

Płyta Kamila Bednarka jest hitem!Agencja FORUM

Zwycięstwo Magdy Welc w 3. edycji Mam Talent nie było wielkim zaskoczeniem - najwyraźniej lubimy takie wzruszające historie jak ta, co kilka dni później potwierdził jeszcze finał Top Model. Jednak w wielu Waszych komentarzach przewijało się stwierdzenie, że wygrać powinien Kamil Bednarek.

19-letni wokalista zachwycił jury barwą swojego głosu oraz nietypowymi aranżacjami piosenek, które wykonywał. Okazało się, że cała Polska kocha reggae, co nie wystarczyło, aby chłopak wygrał - ostatecznie zajął drugie miejsce. Mimo wszystko jednak mamy dobrą wiadomość dla jego fanów - płyta zespołu Kamila, Star Guard Muffin pt. Szanuj jest obecnie czwartym najlepiej przedającym się albumem w naszym kraju!

Według Olis, Oficjalnej Listy Sprzedaży, na pierwszych trzech miejscach są kolejno krążki Kultu, Andrzeja Piasecznego i Grzegorza Turnaua. Tuż za podium znajduje się zaś formacja, w której na codzień śpiewa Bednarek.

Jak myślicie, czy to początek wielkiej kariery? Wiele programów tego typu pokazało już, że to niekoniecznie wygrany jest jego zwycięzcą...

Płyta Kamila Bednarka jest hitem!Agencja FORUM

Komentarze (1343)

Oglądasz 991-1020 z 1343
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:07
teraz wszyscy nagle słuchają reggae ,pf.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:08
Tak, to będzie kariera! Ma niesamowity głos, proszę piszcze o nim więcej! ; D . Gratulacje Kamil! Hmm.. a zbędne komentarze typu 'pfff' to se darujcie! ;x
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:13
Kocham Kamila Bednarka. ;-)..nie mam 18 lat , jestem duzo starasza...ale dla mnie jest MEGA....i płakałam, jak nie wygrał Mam Talent...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:14
Być może szanowne panie zaślepione do granic możliwości kochają Kamila ćpuna, ale ja miałem możliwość poznać go osobiście na jednym z festiwali i prawda jest taka, że jest arogancki, egoistyczny i nie kryje się z paleniem marihuany. Cała prawda o "idolu".
też tak zauważyłam.... nawet podczas występów wyglądał jakby był najarany.... dobrze ze magda wygrała on w ogole nie powinien startować bo to tak jakby doda przyszła na kasting do mam talent.... on był profesjonalistą!!! głupota
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:14
Uwielbiam go ! cholernie przystojny chłopak z zajebistym głosem. :)
moje województwo ;d płyte niedługo będę też mieć. ;d
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:15
o Magdzie za chwile wszyscy zapomną, a Kamil i Jego Zespół będzie i będzie i będzie. tworzą świetną muzykę !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:19
fajnie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:20
:*
Odpowiedz
0 0
zgłoś
FANKA KAMILA:) 04.12.2010 23:21
tak trzymaj Kamil, piękny głos, wielki talent, Polska jest dumna:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:27
lekka przesada chłopak z podwórka nie był najlepszym wokalistą, drugim winien zostać trubar
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:29
o Magdzie za chwile wszyscy zapomną, a Kamil i Jego Zespół będzie i będzie i będzie. tworzą świetną muzykę !
ta muza to wspomnienia Twoich starszych i nie przesadaj, że jest OK! bo to nie Haiti...rozum
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:29
widać, kto wygrał ;] Kamil kochamy Cię!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:30
koleś nic nie potrafi , tylko mruczy ...... dzięki za takie hity !!!@
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:31
pudel ... masz coś z programem, że nie dajesz rady na czas ?????????????????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:33
wiadomo Pudel, ale koleś kest bez życia i wydaje się, że robi to z nudy.......może się powiesi????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:33
MNIE NAJBARDZIEJ ROZBRAJA, ŻE CAŁA POLSKA KOCHA REAGGE....
ZA 3 -4 MIESIACE LUDZIE NADAL BEDA ZYC STEREOTYPAMI....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:38
codziennie- razem; co dzień- osobno.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:38
Jeśli on jest Rasta to ja sram uszami. On ma tyle wspólnego z reggae co ja z zakonem krzyżackim.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:39
Ładnie śpiewa .... ;]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:39
reggae ?? nauczcie sie pisac..
co wy wiecie o tej mzuyce nic!! ;
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:42
i o to chodzi-powodzenia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:47
Zaczekamy jeszcze kilka miesięcy, na razie panuje plastikowa era reggae. Nikt nie jest zafascynowany jego głosem, tym jak wspaniale potrafi dotrzeć do człowieka, tylko tym jak wygląda Kamil.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
dreedziara 04.12.2010 23:47
Oczywiście! Pojawił się w oglądanym przez sporą cześć Polaków programie miły i nie oszukujmy się w miarę przystojny chłopak śpiewający reggae i od razu wszyscy na hura zaczynają słuchać tego rodzaju muzyki. ŻENADA!
Owszem Kamil Bednarek jest bardzo dobrym wokalistą, z tym się mogę spokojnie zgodzić. Reggae jest najlepszą muzyką, sama jej słucham od dawna. Boli mnie tylko to, że jest mnóstwo zespołów, których nigdy nie słyszeli "WIELCY FANI REGGAE" (którzy takimi się stali po występie ów wokalisty w MT).
A i płyta Kamila Bednarka nie jest hitem. Hitem jest płyta zespołu Star Guard Muffin, Kamil Bednarek jest członkiem zespołu, więc nie można cały sukces przypisać jemu.
Koniec.
I dajcie już spokój z tym, że powinien wygrać. Chłopak i tak już odniósł sukces, więc myślę, że to nie wygrał tvn-owskiego programiku niewiele znaczy. To co chciał osiągnąć na pewno osiągnął-popularność.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:49
brawo:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:53
jest świetny!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2010 23:59
KAmil is the best ! ;dd
dzięki Niemu pokochalam Reggae :))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
dominatal 05.12.2010 00:00
i super
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2010 00:00
jestem na tak !!!!!!!!
Odpowiedz