Środa 22.12.2010

Oto jury X Factor! Kto będzie czwarty?

X Factor Kuba Wojewódzki Maja Sablewska Piotr Metz

Oto jury X Factor! Kto będzie czwarty?

Spekulacje na temat składu jury pierwszej polskiej edycji X Factor nadal trwają. Stawka jest bardzo wysoka - po pierwsze program powstaje na licencji formatu, który odniósł ogromny sukces na całym świecie i wypromował wiele gwiazd, a po drugie ma być on jedną z najdroższych produkcji w historii.

Kandydatów do pojawienia się za stołem sędziowskim było co najmniej kilkunastu: zaczynając od Edyty Górniak i jej menadżerki Mai Sablewskiej, poprzez dość egzotyczną kandydaturę Pawła Małaszyńskiego, a także Michała Wiśniewskiego czy niemal oczywistego w tym przypadku Kuby Wojewódzkiego.

Z naszych informacji, potwierdzonych przez źródła związane z producentem show, wynika, że trzy osoby mogą już pochwalić się podpisanymi kontraktami. Są to Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska i dziennikarz muzyczny Piotr Metz. Ich na pewno zobaczymy wiosną na antenie TVN. Jeżeli stacja zamierza się trzymać standardów obowiązujących w większości zagranicznych edycji programu, oznacza to, że miejsce w jury zostało już tylko jedno. Domyślać się można, że zajmie je osoba, która zawodowo będzie znała się na technice śpiewu - trudno sobie chyba wyobrazić, że przyszłe gwiazdy muzyki będzie oceniać grono pozbawione tego typu profesjonalisty.

Jak myślicie, kto to będzie? Edzia podobno już odmówiła, Doda prawdopodobnie będzie zajęta przez Polsat i kolejną edycję Idola (poza tym raczej nie wystąpiłaby w jednym programie z Mają), a Kayah nie zrobiła dobrego wrażenia w Fabryce Gwiazd.

Macie jakieś typy?

Oto jury X Factor! Kto będzie czwarty?Oto jury X Factor! Kto będzie czwarty?Oto jury X Factor! Kto będzie czwarty?

Komentarze (736)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 736
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 01:48
anna serafinska byla calkiem miła
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 22.12.2010 01:49
super ze jest sablewska !!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 01:49
ten cały Piotr nie pasuje... ;/
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 01:50
nuda, znowu jakiś program dla durni, którym się wydaje, że umieją śmiewać! do roboty! a nie wdzięczyć się do kamer!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 01:50
nuda, znowu jakiś program dla durni, którym się wydaje, że umieją śmiewać! do roboty! a nie wdzięczyć się do kamer!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 01:50
no way testo to pajac
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 01:51
Zapendowską niech dadzą. Ekspert pierwsza klasa.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość2 22.12.2010 01:51
niech wezma Lady Gaga...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
t 22.12.2010 01:51
nuda, znowu jakiś program dla durni, którym się wydaje, że umieją śmiewać! do roboty! a nie wdzięczyć się do kamer!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 01:52
widzicie z kim majka sobie gada?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 01:52
hmm..to musialaby byc jakas odpowiedniczka Sheryl Cole
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 01:54
Sablewska nabiła Edzie w butelkę hahaahaha.To było do przewidzenia.
A na czwartego jurora propunuje Gracjana Roztockiego;D
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 01:55
POLACY NIC SAMI NIE POTRAFIA WYMYSLIEC :/ WSZYSTKO TYLKO ZGAPIAJA !!! A WOJEWODZKIEGO WSZEDZIE WDUPIA TAK JAK BY NKOKOGO INNEGO NIE MOGLI DAC DO JURY !!! ZYGAC SIE CHCE !!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
vaio 22.12.2010 01:55
Zapendowska Ela w Idolu jako jedyna wiedziała o poprawnej technice śpiewu.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 01:57
candy girl! albo gosia andrzejewicz!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 01:58
Beznadziejna ta dwójka- oklepany Kuba i pseudomenedzerka która bardziej niż promocja swoich artystów zajmuje sie lansowaniem samej siebie.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 02:00
NIECH WEZMA DODĘ.MIEDZY NIA A MAJKA BY ISKRZYŁO W KAZDYM ODCINKU:)))
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 02:02
Sabalewska chce byc polska wersja Simona Cowella niestety nie ta inteligencja i nie te zdolnosci.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 02:04
kolejny program dla ciemnego ludu
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 02:04
BEZ KUBY NIE MA X FACTORA ! :)))
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 02:05
Biedna Edzia i znów ja wykiwali,tym razem nie facet a menedzerka.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 02:09
z tą Sablewską to jakiś żart. niech ocenia ktoś kompetentny
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 02:18
elzbieta zapendowska
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 02:19
Ramona Rey się zna jak mało kto na śpiewaniu. studiuje śpiew operowy!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 02:19
też jestem za anną serafińską!nie dość, że dobrze śpiewa to jeszcze zajmuje się emsją w szkole teatralnej!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 02:27
tak ania swiatczak albo wisniewska jak kto woli;d
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 02:27
mysle ze ta trójka wystarczy, edzia i doda do domu. tvn moglby wziac rycha peje ale on juz jest zajety przez polsat prawdopodobnie, wiec lepiej nieh bedzie ta trojka. chyba ze liber z astecholix. kayah fuj nie chcemy jej ona wyzywa uczestnikow glupia baba
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 02:34
ch*j tam, jarac is the best.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 22.12.2010 02:35
robert kozyra by sie nadał,były szef radia zet...zna sie na muzyce i ma ostry język-jak dla mnie idealny do takiego programu pozatym....czytałam gdzieś...że jest brany pod uwage stacji Tvn i słusznie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.12.2010 02:35
czwartą osobą powinna być jakaś osoba która zna się na śpiewie, bo póki co takiej nie ma, a to podstawa w składzie jury w tego typu programie!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 736