Środa 22.12.2010

Oto jury X Factor! Kto będzie czwarty?

X Factor Kuba Wojewódzki Maja Sablewska Piotr Metz

Oto jury X Factor! Kto będzie czwarty?

Spekulacje na temat składu jury pierwszej polskiej edycji X Factor nadal trwają. Stawka jest bardzo wysoka - po pierwsze program powstaje na licencji formatu, który odniósł ogromny sukces na całym świecie i wypromował wiele gwiazd, a po drugie ma być on jedną z najdroższych produkcji w historii.

Kandydatów do pojawienia się za stołem sędziowskim było co najmniej kilkunastu: zaczynając od Edyty Górniak i jej menadżerki Mai Sablewskiej, poprzez dość egzotyczną kandydaturę Pawła Małaszyńskiego, a także Michała Wiśniewskiego czy niemal oczywistego w tym przypadku Kuby Wojewódzkiego.

Z naszych informacji, potwierdzonych przez źródła związane z producentem show, wynika, że trzy osoby mogą już pochwalić się podpisanymi kontraktami. Są to Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska i dziennikarz muzyczny Piotr Metz. Ich na pewno zobaczymy wiosną na antenie TVN. Jeżeli stacja zamierza się trzymać standardów obowiązujących w większości zagranicznych edycji programu, oznacza to, że miejsce w jury zostało już tylko jedno. Domyślać się można, że zajmie je osoba, która zawodowo będzie znała się na technice śpiewu - trudno sobie chyba wyobrazić, że przyszłe gwiazdy muzyki będzie oceniać grono pozbawione tego typu profesjonalisty.

Jak myślicie, kto to będzie? Edzia podobno już odmówiła, Doda prawdopodobnie będzie zajęta przez Polsat i kolejną edycję Idola (poza tym raczej nie wystąpiłaby w jednym programie z Mają), a Kayah nie zrobiła dobrego wrażenia w Fabryce Gwiazd.

Macie jakieś typy?

Oto jury X Factor! Kto będzie czwarty?Oto jury X Factor! Kto będzie czwarty?Oto jury X Factor! Kto będzie czwarty?

Komentarze (736)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 14:12
Cheryl Cole !!!
hmm..to musialaby byc jakas odpowiedniczka Sheryl Cole
Odpowiedz
0 0
zgłoś
XF 23.12.2010 14:27
Nie no może od razu Dżoanne Krupe albo Anje Rubik !!! Najlepiej jakby czwartym jurorem była jakaś prezenterka z VIVY lub MTV !!!
PS. Ciekawe, kto będzie prowadzic ?!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 15:14
k.u.r.w.a setki ludzi w Polsce nie ma co jeść nie ma domów normalnego zycia a oni kręcą jakieś p.i.e.rdolone nic nie warte gówna za którymi znikają grube pieniądze... !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 15:20
mam!! MANDARYNE niech wezmą
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 15:29
marysia peszek ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 16:10
Ktoś ze swiata hip hopu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 16:18
Najlepiej już nie dawac nikogo. Skład jest dobry (bo jest tam Kuba, reszta mnie nie interesuje) Trójka to dobra liczba. W Mam Talent ten układ 2+1 się sprawdził.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 17:24
Martyna Melosik (zwyciężczyni pierwszej edycji Fabryki Gwiazd) należy się jej, ponieważ do tej pory nie wydała płyty!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 17:31
fajnie jakby byl wojewodzki doda chylinska
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 17:36
SABLEWSKA JEST TAKA SEXY...I WYGLADA NA SYMPATYCZNA...MNIAM. OKO BEDZIE CIESZYC JEJ WIDOK. KUBA MI SIE PRZEJADL...TEN TO WSZEDZIE WLIZIE, NA DZIWKI MUSI MIEC I PORCHE W KONCU...JA BEDE PRZELACZAC TV NA JEGO KOMENTARZACH,BLE...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 17:38
CHCIALABYM ZEBY KUBE ODLACZONO, MALO MU? NIECH IDZE NA URLOP
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 18:32
tede
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 18:36
anna serafinska byla calkiem miła
tak dobry głos a tak wredny charakter.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 18:38
dobrze by było gdyby wybrali osoby które sie na prawdę znają na muzyce i nie mają humorków.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 18:38
Kukulska by była spoko
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 18:53
zapendowska?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 18:56
Sara May!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 19:47
proponuje Maryle Rodowicz
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 19:48
albo elzbiete zapendowska
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 20:17
agniesza chylińska ona tm powinna być bo baba ma swoje zdanie :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 20:22
oby nie steczkowska moze rodowicz?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
DAB 23.12.2010 20:52
Tylko Ela Zapendowska. To kobieta klasa sama w sobie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 20:59
ja chetnie bym była może wkońcu byłby ktoś postronny
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 21:16
Maleńczuk
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 22:51
CHYLIŃSKA jest mega!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 22:52
sara may
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 22:55
zapendowska
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 22:57
kukulska!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 23:22
I Znowu Wojewódzki???!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 23:37
To może ja. Co prawda nikt mnie nie zna. Ale to dobrze, jestem z ludu, obiektywna i nowa. Co Wy na to ???