Czwartek 10.02.2011

Gardias o paparazzi: "TO PSYCHOPATA!"

Dorota Gardias

Gardias o paparazzi:

Dorota Gardias nie daje za wygraną. Wczoraj pojawiła się w programie Uwaga, w którym postanowiła bronić swojej wersji awantury, do której doszło na środku ulicy w Warszawie. Nadal nie chce przyznać publicznie (a przynajmniej nie wprost), że mężczyzna, który jej towarzyszył ukradł kartę pamięci jednemu z fotoreporterów, który robił jej wtedy zdjęcia.

Gardias wyglądała na bardzo wzburzoną. Jeżeli mówiła prawdę (nawet nie całą), to nie ma wątpliwości, że takie sytuacje nie powinny się zdarzać. Pogodynka podkreśla, że chodzi jej głównie o jednego fotografa, który w przeciwieństwie do innych nęka ją i wprowadza w stan zagrożenia. Nazywa go nawet wprost "psychopatą".

W pewnym momencie sytuacja zrobiła się tak niebezpieczna, że postanowiliśmy się zatrzymać – relacjonowała Gardias w Uwadze. W tym momencie był za nami, za autem. Kolega, z którym byłam, wybiegł z samochodu, podszedł do niego i mówi: ”Człowieku, co ty robisz? Daj nam dojechać do domu. Zagrażasz naszemu życiu". On z uśmiechem na twarzy, prowokując go słownie, wyzywając go, używał różnych obraźliwych słów i cały czas przy tym robił zdjęcia. Doszło do szamotaniny między panami.

 

Pogodynka zapewnia, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Twierdzi, że paprazzi zaatakował ją właśnie po to, by sprowokować u niej taką reakcję:

Ja jestem ofiarą, nie dam z siebie zrobić przestępcy. Wsiadłam do taksówki i rozpoczął się pościg. Jechali w ten sposób, że myśmy byli w środku. Jeden samochód z prawej strony, drugi samochód z lewej strony, z przodu i jeden z tyłu. Ten chłopak jechał po prawej stronie, otwierał szyby i obrażał mnie. Doszło do sytuacji, w której panowie jeden przez drugiego zaczęli zbliżać się do naszego auta. Ten z przodu zaczął przyhamowywać, więc my też po hamulcach. Żeby uniknąć kolizji, wylądowaliśmy na pasie zieleni.

Ten mężczyzna, ten psychopata, bo ja tak zamierzam o nim mówić, bo to nie jest normalny człowiek, podchodził do szyby i mówił: "Załatwię cię teraz, zobaczysz. Bałaś się? Dopiero teraz będziesz się bała". Miałam wrażenie, że ten człowiek czerpie przyjemność z tego, że ja czuję strach. Robię wszystko, by czuć się bezpiecznie, ale boję się tego człowieka. Nie wiem, co będzie za miesiąc, za dwa.

Najbardziej znany polski paparazzi, Przemysław Stoppa, ocenił w programie takie zachowanie jako skandaliczne. Jego zdaniem tacy ludzie się zdarzają, ale szybko wypadają z tej branży.

Nie wiem, co jest na celu zajeżdżania drogi lub jakiegoś szaleńczego pościgu. To nie ma w ogóle racji bytu - mówi.

Zgadzamy się. Paparazzi są od dokumentowania tego, co się dzieje, z bezpiecznej odległości. Na pewno nie powinni dyskutować z gwiazdami, a już na pewno nie grozić. To nie ma już nic wspólnego z byciem fotografem.

Dlatego właśnie najchętniej publikujemy zdjęcia zrobione po prostu przez naszych czytelników, którzy spotkali przypadkiem gwiazdę i postanowili pokazać wszystkim na łamach Pudelka, jak wyglądała, lub co robiła. Nie ma nic złego w zrobieniu komuś znanemu fotki komórką. Natomiast to, co opisuje Dorota, krytykuje, jak widzicie, nawet znany paparazzi. I po co tak denerwować taką miłą dziewczynę? 

Gardias o paparazzi: PUDELEK EXCLUSIVEGardias o paparazzi: PUDELEK EXCLUSIVEGardias o paparazzi: PUDELEK EXCLUSIVEGardias o paparazzi: PUDELEK EXCLUSIVEGardias o paparazzi: PUDELEK EXCLUSIVEGardias o paparazzi: PUDELEK EXCLUSIVEGardias o paparazzi: PUDELEK EXCLUSIVEGardias o paparazzi: PUDELEK EXCLUSIVEGardias o paparazzi: PUDELEK EXCLUSIVEGardias o paparazzi: PUDELEK EXCLUSIVE

Komentarze (477)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 477
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 10.02.2011 01:28
Ja tam jej kibicuję. Nie ma prawa jej nikt nachodzić i bezprawnie robić zdjęć. Niech walczy o swoje!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.02.2011 01:28
ona jest taka antypatyczna
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gośćGlaca 10.02.2011 01:28
Ile mozna ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2011 01:29
faktycznie ten paparazzo to jakiś psychol!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2011 01:29
jednak miała rację - nie wy!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2011 01:30
kurcze, przesadzili na maxa!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
trele morele 10.02.2011 01:30
no i luz, z reszta z niej taka gwiazda, że normalnie zza oceanu przylecą... żeby ją cyknąć !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2011 01:31
Kim ona jest ? Nie nam jej . USA czasami tez czyta pudelka pozdr..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2011 01:35
nooo ma rację
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.02.2011 01:36
jeeee i o to chodzi robienie szumu wokół siebie i każdy pisze i każdy gada o pogodynce jak jej przeszkadza niech idzie do normalnej pracy tam jej nikt śledzić nie będzie.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.02.2011 01:36
a czy ktoś jej każde pracować w telewizji to ona nie wie z czym to się wiąże czy udaje zaskoczoną.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2011 01:36
nie wierzę, że ktoś, kto czuje się ofiarą wygłasza to publicznie
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.02.2011 01:37
bo on jest psychopata psuje tylko opinie paparazzi ktorzy tez maja swoje zasady
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2011 01:39
robi z siebie bidna gwiazde nekana przez zlego fotografa;/ alez mi jej szkoda;.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.02.2011 01:42
Ja tam jej kibicuję. Nie ma prawa jej nikt nachodzić i bezprawnie robić zdjęć. Niech walczy o swoje!
A kto ją upoważnił do nachodzenia nas w naszych domach ,ona żyje i to bardzo dobrze z tego że właśnie tacy ją nachodzą ,chce mieć spokój to precz z mediów ,taki jest los celebrytek ,czyli według ciebie wszystko dla sztuczności ,fałszu i żadnej odpowiedzialności ,sądzę że ten jej przyjaciel właśnie dlatego tak postąpił że dali się przyłapać razem ,jeśli cie tacy paparazzo denerwują to co robisz na ,,plotkarach ,,gdzie takie tematy królują bo te portale wzorem światowym obok tabloidów od tego są ,hipokryzja głupich ludzi powala .
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.02.2011 01:49
Ja jestem za Dorotą. Bycie takim paparazzo to poniżające. Niech sobie człowiek prawdziwą robotę znajdzie a nie udaje że Polska to Hollywood. Naprawdę jest psychopatą. A Pani Dorota powinna mu rozwalić torebką aparat, mordę i wszystkiego ładnie się przed sądem wyprzeć. Ja bym jej uwierzył a nie jakiemuś paparazzo. Pani Doroto jestem z Panią!!!!!!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.02.2011 01:49
Następny dowód że celebrytki u nas nie dorosły do roli ,w takich Niemczech czy Anglii to codzienność że osoby znane z tego że są znane same walczą o ,,przekaz ,,medialny i nie mają prawa w miejscu publicznym oczekiwać anonimowości ,bo to jej dyskredytuje ,może tak dosyć tego zakłamania i sztucznej ,,poprawności ,, popularność takim nie odpowiada to zmienić zawód , nie prowokować i żyć za swoje dobrze zarobione pieniądze a nie chwytać się każdej okazji ,,brylowania ,,medialnego i narzekać na tych co dają im chleb i dostanie życie .
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.02.2011 01:49
Następny dowód że celebrytki u nas nie dorosły do roli ,w takich Niemczech czy Anglii to codzienność że osoby znane z tego że są znane same walczą o ,,przekaz ,,medialny i nie mają prawa w miejscu publicznym oczekiwać anonimowości ,bo to jej dyskredytuje ,może tak dosyć tego zakłamania i sztucznej ,,poprawności ,, popularność takim nie odpowiada to zmienić zawód , nie prowokować i żyć za swoje dobrze zarobione pieniądze a nie chwytać się każdej okazji ,,brylowania ,,medialnego i narzekać na tych co dają im chleb i dostanie życie .
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.02.2011 01:58
ciekawe. Ide o zaklad, ze ten natretny paparazzo pracuje dla Pudelka hahahhahahahahahhahahaha bez komentarza
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.02.2011 02:03
No błagam..... jaka z niej gwiazda.... A opisała to tak jakby był największą gwiazdą w Polsce....
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.02.2011 02:06
sprytna połykaczka śliny
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość777 10.02.2011 02:10
zeby za pogodynką gonili paparazzi to chyba tylko w Polsce sie zdarza, z braku laku, ale swoją drogą musze przyznać, że takie zachowanie to chamstwo i powinno sie takiemu paparazzi dac zakaz zblizania się.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2011 02:19
Drogi Royu, skoro już silisz się na pisanie artykułów na plotkarskim portalu to powinieneś wiedzieć,że liczba pojedyncza od słowa paprazzi to paparazzo!!!Nieuku jeden!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.02.2011 02:32
raczej o paparazzo. inwestuj w naukę swoich dziennikarzy, pudlu!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2011 02:37
jak to nie ma nic złego w robieniu zdj komórką????????/
JEST DUŻO ZŁEGO!
gwiazdy tez ludzie mają prawo czuć się czasem jedynymi z tłumu prywatnie, a ludzie bezczelnie im foty robią jak ci jedzą, pija nie moga wyskoczyć w dresach do kiosku bo zaraz są zdj pudel da głupi opis stworzy do tego historię i juz jest plota....robienie zdjęc na kazdym kroku przez anonimowych ludzi tez jest obrzydliwe
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2011 02:50
bez przesady, niech nie robi z siebie księżny Diany, zadzwoniła po kolegów z roboty i od razy do "uwagi" z materiałem-od razu gwiazdę z siebie robi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.02.2011 03:14
PAPARAZZI to liczba mnoga, Pudel. Liczba pojedyncza: PAPARAZZO.
Odpowiedz