Poniedziałek 21.02.2011

"Polska Angelina" okradła i pobiła kobietę??? "RZUCIŁA SIĘ NA MNIE Z NOŻEM!"

Agnieszka Orzechowska

Agencja FORUM

Jak się okazuje, najnowsza celebrytka polskiego show biznesu, Agnieszka Orzechowska ukrywa dość nieciekawą przeszłość. Do tygodnika Twoje Imperium zgłosiła się kobieta, która zarzuca jej... kradzież i atak z nożem w ręku!

3 lata temu w Warszawie okradła mnie podczas imprezy u naszego znajomego - twierdzi pragnąca zachować anonimowość informatorka tabloidu. Kiedy próbowałam ją zatrzymać, rzuciła się na mnie z nożem i dotkliwie mnie zraniła. Ona jest nieobliczalna. Do końca życia będę mieć bliznę na łuku brwiowym.

Napadnięta kobieta zgłosiła sprawę policji, ale do procesu nie doszło.

Musiałabym pisać prywatny akt oskarżenia. Nie miałam pieniędzy na prawników - wyjaśnia. Rozstrój zdrowia trwał krótko.

Orzechowska broni się twierdząc, że to nieprawda, a oskarżająca ją kobieta jest... "psychofanką". Jej?

Te oskarżenia są wyssane z palca - przekonuje w tabloidzie. Mam grupę psychofanów, którzy robią różne dziwne rzeczy. Przypuszczam, że ta pani prowadzi w internecie blog i zamieszcza filmy, które maja mnie osmieszyć. Zastanawiam się, czy nie zawiadomic policji, ale taka jest podobno cena sławy i już dawno się z tym pogodziłam.

 

Wierzycie w jej wersję?

Agencja FORUMAgencja FORUM

Komentarze (1097)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1097
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:47
Nie,ona jest obleśna.Przestańcie ją do Angeliny porównywać.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:48
hahaha! to jest taki żal, że aż nie ma komentarzy ^^
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:49
przestancie do cholery nazywac ja polska angelina!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:50
ah ta jej sława....
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:50
fuuu , jaka ona brzydka jest , i to ma być " polska Angelina " ? twierdząc tak obrażacie prawdziwą Angelinę Jolie ! ! !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:50
nie lubie jej ;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:51
wygląda jak transwestyta..aż żal patrzeć, jak taką brzydotą można robic"karierę" w Polsce.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:52
Z takim ryjem to można mieć jedynie psycho-fanów...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:52
Jaka brzydka...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:53
Nie,ona jest obleśna.Przestańcie ją do Angeliny porównywać.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:53
Wygląda tragicznie!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:54
Nie wiem dlaczego ona została okrzyknięta ,,POLSKĄ ANGELINĄ,,....
Tak paskudny ryj że aż niedobrze się robi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:54
Wygląda strasznie!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:54
ona zawsze wydawala mi sie patologiczna...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:54

lol.... widzialam kiedys wywiad z nia w tv... ona nawet nie umie sie poprawnie wyslowic. zal, ze w Polsce tak latwo lansuja sie takie dziady
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:55
ORZECHOWSKA MASZ CO CHCIAŁAŚ NAPISALI O TOBIE NA PUDELKU WIEC TERAZ MOZESZ ZNIKNĄĆ MARNA KOPIO ...
OBEJRZYJCIE ROZMOWY W TOKU Z NIA ZENADA ZA DARMO
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:55
krytykujecie Muche,ze gruba,brzydka i co tam jeszcze.Spojrzcie na ta laske,ani talentu,w glowie siano.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:56
kto to jest? posenkarka czy aktorka? bo chyba jest zana z tego ze poprostu jest.... druga sara mey czy jakos tak....!
a Wy ja promujecie....
i absolutnie nie jest podobna do angeliny!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:56
ludzie jaka tab baba jest straszna!!!!!! normalnie jak transwestyta masakra!!!do pudelak !!piszcie o kims bardziej ambitnym a nie o żywych trupach!!! STRASZNE MONSTRUM
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:57
a co to za wstretna baba
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:57
Ta dziewczyna to straszny pustak,jest mi jej tak naprawde szkoda,ona powinna sie leczyć,jej występ w dzisiejszym ''pytanie na śniadanie'',woła o pomstę do nieba.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:57
cena slawy hahahah a ta Pani to chyba slawna nie jest!Wyglada strasznie i nie wiem dlaczego ciagle sie o niej mowi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:57
przestancie mowic o niej polska agelina bo sie w czlowieku gotuje jak na nia patrzy. wyglada jak plebsiara
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:57
ale ona jest brzydka..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:57
a jaka to polska angelina
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:57
co wy tam robicie z tymi komentarzami?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:58
kto robi reklamę takiemu zeru ???
przecież taka reklama kosztuje grubą kasę !!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:58
ona jest taka wstętna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.02.2011 12:59
Polska Angelina jest obleśna na MAXA.... fuuuuuuujjjj ohydna!!!
Odpowiedz