Piątek 25.02.2011

Farna zdobyła 4 STATUETKI Viva Comet! (ZDJĘCIA)

Ewa Farna Doda Afromental

Farna zdobyła 4 STATUETKI Viva Comet! (ZDJĘCIA)

Wczoraj wieczorem odbyła się gala przyznania nagród stacji telewizyjnej Viva. Na rozdaniu Viva Comet nie zabrakło największych gwiazd polskiej muzyki pop. Było też kilka niespodzianek.

Największą wygraną wczorajszego wieczoru będzie młodziutka Ewa Farna. Piosenkarka zdobyła aż cztery nagrody: za największy przebój, płytę, teledysk oraz image roku. Nie wygrała tylko w jednej z pięciu kategorii, w których była nominowana – "Artystką Roku" ogłoszono... Dodę. To dość zaskakujące szczególnie, że w ciągu ostatniego roku wydała tylko jeden singiel. Na imprezie zjawiła się ze sztucznymi elfimi uszami. Myślicie, że pozazdrościła protez rogów i kości policzkowych Lady Gadze?

Trzy nagrody zdobył producent Robert M. Wchodził na scenę, by odebrać statutki za Artystę, Debiut oraz... Dzwonek Roku. Zespołem Roku ogłoszono grupę Afromental.

Czy Was również zasmuca kondycja polskiego rynku muzycznego? Doda zasłużyła naszym zdaniem co najwyżej na statuetkę Ręki Trupa Roku

Farna zdobyła 4 STATUETKI Viva Comet! (ZDJĘCIA)Farna zdobyła 4 STATUETKI Viva Comet! (ZDJĘCIA)Farna zdobyła 4 STATUETKI Viva Comet! (ZDJĘCIA)Farna zdobyła 4 STATUETKI Viva Comet! (ZDJĘCIA)Farna zdobyła 4 STATUETKI Viva Comet! (ZDJĘCIA)Farna zdobyła 4 STATUETKI Viva Comet! (ZDJĘCIA)Farna zdobyła 4 STATUETKI Viva Comet! (ZDJĘCIA)

Komentarze (1053)

Oglądasz 331-360 z 1053
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:34
Doda w tamtym roku tak ładnie wyglądała...a teraz...a coś czuje że Farna już nie jest dziewica :P
Musiało to być nudne... Bo ciągle ta sama osoba wychodziła po nagrody...a spójrzcię na jednym zdjęciu dody jak idzie po nagrodę.jak taka dziewczyna z czarnymi włosami krzywo się na nią patrzy hehe
Ta dziewczyna to Inna ^^
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:34
Afromenta i Farnie sie należało, fajni ludzie. Ale nagroda dla Dody to jakas pomyłka. Nie powinna dostawac nagrody za tamtą akcję z nawoływaniem do oddawania szpiku, tylko za działalność artystyczną, za single, za największą sprzedaż, za koncertowanie. A ta przecież mało zrobiła pod tym względem w Polsce. Te nagrody są zakłamane, jak w przedszkolu - panie dają lizaczki tylko swoim ulubieńcom.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:37
wlasnie a dlaczego wogole doda dostala jakas nagrode?to nie wporzadku
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:37
Mnie zadziwia fakt, że ona w ogóle była nominowana.
Cóż, viva ją najwyraźniej lubi, bo Doda zajęła też pierwsze miejsce w programie "100 klipów, które wstrząsnęły vivą" z utworem "Szansa" - wazelina i tyle.
Moim zdaniem nie powinna być nominowana w żadnej kategorii, bo przez ostatni rok, dwa nie zrobiła NIC, kompletnie nic w branży muzycznej. Jeden singiel sie nie liczy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:37
Robert ;**
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:39
No i dobrze .!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:39
lepiej doda niz afromental;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:40
Farna ma zajebisty głos
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:41
spokojnie, farna dojdzie do tego samego co doda, historia lubi sie powtarzac
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Yeah :D 25.02.2011 13:41
Doda mogłaby przystopować bo kopiowanie Lady Gagi jest żałosne ... niech sama coś wymyśli ..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
klaudia ; D 25.02.2011 13:42
Sukienka Ewy na zdj jest tragiczna !
Ochydna!

Myślałam , że afromental zgarnie więcej nagród , a nie tylko jedną ;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:43
Afromental
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:44
nie rozumiem moze mi ktos wytlumaczy, najlepsza plyta teledysk imige przeboj... wszystko co moze miec artystka ma najlepsze, to dlaczego doda jest artystka roku??????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:45
nie rozumiem moze mi ktos wytlumaczy, najlepsza plyta teledysk imige przeboj... wszystko co moze miec artystka ma najlepsze, to dlaczego doda jest artystka roku??????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:45
Rooooooooooobert M.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:46
nie rozumiem moze mi ktos wytlumaczy, najlepsza plyta teledysk imige przeboj... wszystko co moze miec artystka ma najlepsze, to dlaczego doda jest artystka roku??????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:46
Robert najlepszy!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:47
Robercik !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:47
afromantal ?ŻAL doda?żaal ewa gratulacje :):)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:48
stwierdzam ze doda jest glupia i typowa kopiara. teraz to musze przyznac. rzadko kiedy dwom artystka wyrastaja rogi badz uszy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:48
wyjatkowo sie z Toba zgadzam pudelku, dora do domu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:49
z ta artystka roku to jakas ustawka, jestem o tym przekonana
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:50
haha.. patrzcie na INNE - jak sie "rozwalila"
kultura ze szok ;D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:51
Oczywiście mała trzoda, bo Doda znowu ściąga za Gagą, co już sie robi durne i kretyńskie, bo nie można ciągle iść za cudzą pelerynką. Aqurola lustruje buty Dody, pewnie myli "za ile". Wszystkie kobiety patrzą z trwogą na Dodę, nie dziwię się, w końcu tylko ona wie, czym jest naprawdę życie w zgodzie ze sobą. Wszyscy uszy po sobie, bo doda znowu króluje wyglądem, charakterem, postawą - na nikogo nie patrzy, tylko na siebie (przynajmniej tak mi się wydaje, przynajmniej tego dnia). Naprawdę nie ma tam nikogo lepszego? To po prostu jest niemożliwe, żeby taki ktoś jak ona, taki standardowy miał dostawac nagrodę za nic... polska spadła na psy. stacja viva idzie w komercję, a nie w popieranie twórczości.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:52
Wez ta gala to dno dla nastolatek jedynie xD przewidziec mozna kto wygra ..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:52
no cóż ,akcja z rabczewską to przegięcie ale brawo dla Farnej i chłopakow z Afromental,jednak jest nadzieja na dobry gust naszego społeczeństwa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
asddddd 25.02.2011 13:53
pierw to neich nauczy sie gadac :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:53
Ja tam wolałabym,żeby wygrał Afromental...Dobrze,że chociaż 1 cometę zgarnął...Co do tego image'u roku i teledysku to bym się wahała,Afromental miał dużo lepszy...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:53
dlaczego Doda jest artystką roku? z jakiej racji, to jakaś bzdura. mogliby ja uhonorowac kiedyś przy okazji wydania płyty, jeśli coś osiagnie naprawdę w danym roku i dodatkowo pogratulować tej akcji ze szpikiem... ale ona wykorzystała to tylko do swoich celów
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.02.2011 13:55
Farna powinna być Artystką Roku!
Oglądasz 331-360 z 1053