Wtorek 15.05.2007

Śmiałe zdjęcia Sashy z Jet Set

Sasha Strunin Jet Set

Śmiałe zdjęcia Sashy z Jet Set

18-letnia Sasha Strunin z zespołu Jet Set nie wstydzi się swojej seksualności. Na swoim publicznym profilu na MySpace pokazuje się w samych stringach...

Zdjęcia dowodzą smaku i wyczucia, potrafi pozować i grać. Ma wszelkie zadatki na gwiazdę - urodę i wdzięk, przy tym utrafia w aspiracje młodych dziewczyn. Pudelek poczuł do niej sympatię. Jeśli nie branża muzyczna, to na pewno TV zrobi z niej użytek.

Śmiałe zdjęcia Sashy z Jet SetŚmiałe zdjęcia Sashy z Jet Set

Śmiałe zdjęcia Sashy z Jet SetŚmiałe zdjęcia Sashy z Jet SetŚmiałe zdjęcia Sashy z Jet SetŚmiałe zdjęcia Sashy z Jet SetŚmiałe zdjęcia Sashy z Jet Set

Materiały nadesłane przez dociekliwego internautę.

Komentarze (1129)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1129
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 03:08
Jakbym ją już gdzieś widziała
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 05:39
ona nie jest taka ladna juz spears jest ladniejsza!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Ehhh 15.05.2007 06:05
Po przeróbce w Photoshopie to mogły by być fajne fotki :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
bonczek 15.05.2007 06:34
fuj, ale bazyliszek, wygląda na przecpaną...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
circidaszek 15.05.2007 06:35
ten typ to pewnie jej alfons,albo jakis sponsor, a wyglada jakby wypadl z torby kangura
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 06:53
Kocham Aldonke! A wy spać pudelkowicze! ;P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 06:57
A to nie jest Adam Fidusiewicz?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 07:01
to jest przecież Fidusiewicz.!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 07:02
A to nie jest Adam Fidusiewicz?
tak dokładnie to on!
aż dziw bierze, że nikt go na początku nie poznał :P

Odpowiedz
0 0
zgłoś
macho_21 15.05.2007 07:07
Jak czytam niektóre komentarze w stylu " jaka ona brzyda" to aż przykro...Ładnie niektórzy maja nasrane w głowach...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Saviour™ 15.05.2007 07:08
a mi sie zawsze wydawalo ze ona kiedys prowadzila pogode xDDD
Odpowiedz
0 0
zgłoś
da*** 15.05.2007 07:11
a to napewno jest ona??? nie widac przecież twarzy!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 07:11
jaka porypana
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 07:16
dlaczego nie dano mojego komentarza
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 07:22
Sliczna jest:D :*
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 07:26
jest okropna!!!!!!!!! brzydka!!!!!!!!! nie ma żadnej urody!!!!!!!!!!!!!!! buuuuuuu!!!!!!! jak można ją porównywać przy Dodzie?Doda to gwiazda pięknie śpiewa i jest ładna! a to to uuuuu....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 07:27
a coto za przystojniak z nia na 6 i 7 zdjeciu????ale laska!!!!!oczywiscie z niego!!!ma piekny usmiech!!!
no ludzie, "na wspolnej" :D

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 07:27
w stingach sie pokazuje! kariera w rosji sie nie udała to tu przylazła niech siedzi w tej rosji!!!!!!!!!!!!
klapa na eurowizji!!!!! od początku to było wiadome!!!!!!!!! jejku!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Natalia;* 15.05.2007 07:44
a coto za przystojniak z nia na 6 i 7 zdjeciu????ale laska!!!!!oczywiscie z niego!!!ma piekny usmiech!!!
ten przyjstojniak gra w 'Na Wspólnej'

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 07:51
To nie jest tyłek Sashy!!!Na bank!!!Ona jest strasznie chuda, a tyłeczek jest okrągły!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 07:58
aha czyli tak sie teraz robi kariere pokazując dupsko !!! szok - jestem zniesmaczony - ona w ogole jest pełnoletnia ??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 07:59
następna gwiaStka??????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 07:59
Figurkę ma łdną , ale żadna sex bomba z niej nie jest. Nie wyprosił bym jej z łóżka le są lepsze.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 07:59
jak się niema co pokazać to zawsze można pokazać pupe nie?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
carus 15.05.2007 07:59
a coto za przystojniak z nia na 6 i 7 zdjeciu????ale laska!!!!!oczywiscie z niego!!!ma piekny usmiech!!!
on gra w seriali na WSPÓLNEJ Kurcze Polacy nie mogą nas już reprezentować na eurowizji? Potrzebujemy mieszanych duetów.Szok! kto to wybierał- nie ja.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 08:00
to jest ten z na wspolnej!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 08:01
nooo przestańcie! kolejna gwiaStka! i jeszcze jeden tandetny program opóźnioną w rozwoju prowadzacą!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
AnIa88 15.05.2007 08:03
dla wszystkich ktorzy moze jeszcze tego nie spostrzegli.. na zdjeciu z Sasha nie znajduje sie zaden brat ani nic takiego.. tylko Adam Fidusiewicz, zaczal jedna rola Stasia w Pustyni i w Puszczy a teraz mozna go ogladac w Na wspolnej :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2007 08:09
hehheheheh ale sie uśmiałam
ona gwiazdą
chyba tanich bur.....li
Odpowiedz
0 0
zgłoś
oLoLao 15.05.2007 08:20
a coto za przystojniak z nia na 6 i 7 zdjeciu????ale laska!!!!!oczywiscie z niego!!!ma piekny usmiech!!!
Adam Fidusiewicz z "Na wspólnej"
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1129