Środa 09.03.2011

Niebieskie włosy Katy Perry...

Katy Perry

Niebieskie włosy Katy Perry...Agencja FORUM

Moda na kolorowe peruki trwa. W czerwonych włosach od kilku miesięcy pokazuje się Rihanna - raz ma burzę drobnych loczków, a innym razem wybiera zupełnie gładką i prostą fryzurę. Najwyraźniej podobny gust ma również jej koleżanka, Katy Perry, która znów zaprezentowała się w niebieskiej peruce, tym razem podczas jednego z pokazów Paryskiego Tygodnia Mody.

Piosenkarka zdecydowała się na sukienkę w czarno-białe pasy, duże okulary i czerwony wachlarz. Największą uwagę przyciągał jednak oryginalny kolor jej włosów. Przypomnijmy, że w podobnych Katy wystąpiła już na MTV Music Awards, w czerwcu zeszłego roku. ZobaczKtórej lepiej?

 

Niebieskie włosy Katy Perry...Agencja FORUMNiebieskie włosy Katy Perry...Agencja FORUMNiebieskie włosy Katy Perry...Agencja FORUMNiebieskie włosy Katy Perry...Agencja FORUMNiebieskie włosy Katy Perry...Niebieskie włosy Katy Perry...Agencja FORUM

Komentarze (174)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 174
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 02:41
lubie ja, ale co jej odwala z tą peruką to ja nie wiem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 02:42
Na żywo wygląda jak lalka barbie:) ZAJEBISTA JEST PO PROSTU:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 02:43
uwielbiam jej cycki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 02:43
schudła mocno. lubie jej styl, ale muzyki nie znosze :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
FP 09.03.2011 02:58
Fu**in' PERFECT!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
:)))))) 09.03.2011 03:00
Na niej nawet ta peruka nie wygląda kiczowato;D:D:D:D:D:D:D
1 słowo: B E A U T I F U L !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 03:01
niebieskie włosy są zajebiste!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 03:01
Air conditioning xD hehe dobre;D
A peruka super:D W ogóle Katy jest cała super:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 03:03
O Katy my LADY:D Byłem na jej teledysku i w rzeczywistości wygląda nieziemsko!!! Pamiętam że wtedy miała te pasemka różowo-zielono-niebieskie xD W każdym razie było jej naprawde w nich dobrze:D Lepiej niż w tej peruce:) Ale w tej i tak wygląda bosko. W końcu to Katy:P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 03:07
Już czekam aż te zakompleksione czytelniczki napiszą swój komentarz "brzydka!" "ona wcale nie jest ładna" xD
W końcu jakoś trza się dowartościować;]
A jeżeli chodzi o mój koment to bez dwóch zdań Katy wygląda jak zwykle we wszystkim pięknie!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 03:08
PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
! 09.03.2011 03:08
PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA! PIĘKNA!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
! 09.03.2011 03:09
Czy nie wyraziłam się dość jasno? hehe
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 03:10
hehe dość jasno;P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 06:36
Ale nowość:D Jakby 1. raz miała niebieski fryz...;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 06:43
no i oczywiście obowiązkowo uwielbiane przez wszystkie gwiazdy, okulary Ray Ban
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 06:55
ona jest zajebista i tyle.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 07:27
może ma tłuste włosy he he ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 08:05
I po co jej te okulary w ciemnym pomieszczeniu???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 08:37
Pewnie niebieskie włosy skopiowała od Gagi... No tak polskie gwiazdy kopiują gagę, ale te zagraniczne to już nie... Nikt nikogo nie kopiuje, głupi pudel jest taki głupi, że wg. niego trendy w modzie wyznacza lady gaga, a nie domy mody... no i przecież wg. pudla wszyscy sćiągają z gagi...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 09:04
sztuczne pióra peruki głupi dzieciecy image ta typiara to kwintesencja kiczu jej kawałki dla 14-latek pudlu nie pisz o niej brzydze sie nią!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
yocoloco 09.03.2011 09:14
lubię jej styl
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 09:18
Zajebista jest! Uwielbiam ja
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 09:31
ale fajnie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 09:37
W niej najpiękiejsza jest pewność siebie pomieszna z dystansem do własnej osoby. Katy jest śliczna!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 09:38
z a j e b i s t a !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 09:45
Już czekam aż te zakompleksione czytelniczki napiszą swój komentarz "brzydka!" "ona wcale nie jest ładna" xD
W końcu jakoś trza się dowartościować;]
A jeżeli chodzi o mój koment to bez dwóch zdań Katy wygląda jak zwykle we wszystkim pięknie!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 09:50
Dla mnie - koszmarek :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.03.2011 09:52
piekna ! ale ma tone tapety ale i tak jest zajebista ;)
Odpowiedz