Czwartek 10.03.2011

Najpiękniejsze sukienki na jesień?

Elie Saab Anja Rubik Monika Jagaciak Magdalena Frąckowiak Magdalena Kulicka

Najpiękniejsze sukienki na jesień?

Pod koniec stycznia pokazywaliśmy Wam zdjęcia z Paryskiego Tygodnia Mody, na którym zaprezentowano projekty na sezon wiosna/lato 2011. Waszą największą uwagę przykuły zjawiskowe suknie stworzone przez libańskiego projektanta Elie Saab, który znany jest z tego, że jego kreacje są bardzo kobiece. Przypomnijmy: Jagaciak, Frąckowiak i Struss w pięknych sukniach! (Zdjęcia)

Wczoraj projektant w stolicy świata mody zaprezentował kolekcję na jesień tego roku. Na wybiegu wśród modelek przeszły Anja Rubik, Monika Jagaciak, Magda Frąckowiak i Magda Kulicka. Tym razem Saab postawił na o wiele większą prostotę, choć kreacje nadal zachwycają detalami. Nic dziwnego, ż jest on jednym z ulubionych projektantów światowych gwiazd. 

Najpiękniejsze sukienki na jesień?Najpiękniejsze sukienki na jesień?Najpiękniejsze sukienki na jesień?Najpiękniejsze sukienki na jesień?Najpiękniejsze sukienki na jesień?Najpiękniejsze sukienki na jesień?Najpiękniejsze sukienki na jesień?Najpiękniejsze sukienki na jesień?Najpiękniejsze sukienki na jesień?

Komentarze (249)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 249
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.03.2011 01:20
ładne
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 10.03.2011 01:21
ładne chociaż wolałabym żeby ramiona nie były takie kwadratowe
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.03.2011 01:26
Nie wiem dlaczego ale zadnej bym nie wybrala. bez szalu tak naprawde
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 10.03.2011 01:26
ta czerwona i ta ostatnia- cudenka!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 10.03.2011 01:26
totalnie w stylu vicki beckham ;p
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.03.2011 01:27
bym powiedziala: ladne. ale nie bede sie nimi zachwycala. widzialam ladniejsze sukienki.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 10.03.2011 01:29
Ogladam zdjecia z pokazow najnowszych kolekcji i tak naprawde nic fajnego nie widzialam. chociaz moze niektore sukienki diora byly fajne. ale najnowsze kolecje nic nowego nie wnosza do obowiazujacych trendow
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 10.03.2011 01:31
ostatnie trendy do mnie niestety nie przemawiaja. jestem rozczarowana najnowszymi kolekcjami najlepszych domow mody...
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 10.03.2011 01:33
szczerze? nie widze nic nowatorskiego w owej kolekcji
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.03.2011 01:34
uwielbiam Anje Rubik. Anja jestes najlepsza!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.03.2011 01:35
ale one sa chude ohyda a jakie maja niezgrabne krzywe nogi okropienstwo
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.03.2011 01:36
Absolutnie jestem fanka Anji Rubik. polska jest z Ciebie dumna. tak trzymaj i nie zwracaj uwagi na wstretnych zazdrosnikow tryskajacych jadem. zal mi was
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 10.03.2011 01:38
nie zwracajcie uwagi na komentarze grubasek ktore marza o takiej figurze naszych modelek. siedza przed komputerami i zajadaja smutki. zal. bo nigdy nie beda wygladaly tak jak wy.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
motywujsie 10.03.2011 01:39
obrazki motywujące do życia
- wpiszcie w guglu
motywujsie
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 10.03.2011 01:40
eeee
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 10.03.2011 01:41
tez bym chciala miec taka figure. nie jest sztuka byc grubasem. sztuka jest utrzymac taka figure. wszystkie tlusciochy przestancie pisac komentarze pelne zadrosci i rozzalenia...
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 10.03.2011 01:51
boring
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.03.2011 02:38
Uwielbiam Madzie Frąckowiak.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 10.03.2011 02:45
FIOLETOWA I DRUGA OD DOLU PRZEPIEKNE.MOJ STYL.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.03.2011 07:18
Podrobił Victorię Becham :/
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 10.03.2011 07:41
piekne :)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 10.03.2011 07:43
skoro szkieletor Rubik wygląda na grubą to dziękuję bardzo...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.03.2011 07:50
o boshee .... to wszystko wygląda jak na jakieś stare babska !!!!
OKROPNE ONE SĄ !!!!!!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.03.2011 07:51
Podrobił Victorię Becham :/
Nawet nie wiesz jak to się piszę bo źle to napisałeś inteligentny człowieku .!!!!!
Sprawdz sobię gdzieś i wcale jej nie podrobił ...!!!!!! ;p
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.03.2011 07:59
Super te sukienki!!!! A Rubik ma szerokie biodra na tych zdjęciach!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.03.2011 08:16
piekne :O
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.03.2011 08:18
świetne !
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.03.2011 08:21
Nie wiem czy to sukienki które ma na sobie ale Magda wygląda najlepiej
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.03.2011 08:29
bardzo ładne. ja bym założyła chętnie bordową
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 10.03.2011 08:29
Czy one muszą mieć takie tępe spojrzenia???
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 249