Piątek 11.03.2011

Torbicka czy Żmuda? (ZDJĘCIA)

Marta Żmuda-Trzebiatowska Grażyna Torbicka

Torbicka czy Żmuda? (ZDJĘCIA)

Grażynę Torbicką i Martę Żmudę-Trzebiatowską z pewnością można nazwać jednymi z najlepiej ubranych Polek. Niespełna 52-letnia dziennikarka niemal zawsze zachwyca stylem, klasą oraz świeżym, eleganckim wyglądem, stosownym do wieku. Podobnie jak 26-letnia aktorka, regularnie chwalona za stylizacje, w których prezentuje się na bankietach.

Na czwartkowej premierze filmu Wygrany, w którym gra jedną z głównych ról, Żmuda zaprezentowała się w ciekawej kreacji w ciepłym, pomidorowo-czerwonym kolorze. Marta postawiła na skromne dodatki - klasyczną, brązową torebkę oraz delikatne pantofle z odsłoniętym palcem. Torbicka wybrała na tę okazję piękną, rozkloszowaną, czerwoną sukienkę z dekoltem w łódkę i rękawem 3/4. Do tego czarne, wysokie kozaki, torebka w tym samym kolorze oraz delikatna biżuteria.

Która z kreacji podoba Wam się bardziej? A może w ogóle nie powinno się ich porównywać, bo każda z pań jest najlepsza w swojej kategorii?

Torbicka czy Żmuda? (ZDJĘCIA)Torbicka czy Żmuda? (ZDJĘCIA)Torbicka czy Żmuda? (ZDJĘCIA)Torbicka czy Żmuda? (ZDJĘCIA)Torbicka czy Żmuda? (ZDJĘCIA)Torbicka czy Żmuda? (ZDJĘCIA)Torbicka czy Żmuda? (ZDJĘCIA)Torbicka czy Żmuda? (ZDJĘCIA)Torbicka czy Żmuda? (ZDJĘCIA)Torbicka czy Żmuda? (ZDJĘCIA)Torbicka czy Żmuda? (ZDJĘCIA)Torbicka czy Żmuda? (ZDJĘCIA)Torbicka czy Żmuda? (ZDJĘCIA)

Komentarze (1120)

Oglądasz 391-420 z 1120
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:48
Torbicka,w tym wieku taki wygląd super.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:48
tak bujala ta tarba ta torbicka ze az z pazury wypadla... bec
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:49
torbicka bylaby super gdyby nie to ze kiecka za krotka. wiemy ze zawsze lubila swiecic tylkiem, ale terza to juz nie wypada
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:50
a torba se zakryla celulit rajtuzami i czesc
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:50
jedna w grubych rajtuzach, a ruga jakby upal byl
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:50
Żmuda wygląda okropnie!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:51
Graży lepiej ;D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:51
pani Loska , wygląda super ! Torbicka , też ok. ale chyba Żmuda jest bardziej elegancka .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:51
torba torbickiej nie pasuje do tych kozaków a te koraliki na szyi to jakas paskudna tandeta .Mamusia to się nie załapala na styliste ,ubrala sie jak baba emrtytka idaca na bazar po zakupy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:52
Oczywiście że Grażynka. Jak zwykle :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:52
torbicka - klasa, elegancja i styl!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:52
Torbicka- klasa !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:53
Brawa dla Torbickiej ,ma klasę jak zawsze zresztą. Żmuda do remizy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:54
Torbicka zdecydowanie:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:54
torbicka miala piekna sukienke:d ale co sie stalo z jej twarza?wyglada jakby byla napuchnieta;/ a ta zmuda sie strasznie swieci;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:54
lepiej Torbicka ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:55
KEYSTYNA LOSKA WYGLADA BARDZO ZLE ----WOBEC TEJ NAPOMPOWANEJ BOTOKSEM CORKI----KRYSTYNA LOSKA WYGLADA BARDZO BRZYDKO-------P0ANI GRAZYNKO NIECH PANI JUZ NIE UZYWA TEGO BOTOKSU BO OSZPECA PANI RODZICOW A NAJBARDZIEJ SWOJA MAME-----NIE ZAL PANI MAMY ,ZE TAK PANI JEST ZBOTOKSOWANA ,ZE MAMA PRZY PANI WYGLADA NA 90 LAT
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:55
żmuda na 2 fotce wyglada jak figurka woskowa lolxd
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:55
Miło zobaczyć Grażynę Torbicką i jej Mamę, Krystynę Loską, świetnie obie się trzymają, bardzo je obie lubię.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:55
torba torbickiej nie pasuje do tych kozaków a te koraliki na szyi to jakas paskudna tandeta .Mamusia to się nie załapala na styliste ,ubrala sie jak baba emrtytka idaca na bazar po zakupy
ty chociaż żeś dużo młodsza od Loski to nie jesteś nawet godna żeby ją w tyłek pocałować zazdrośnico!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:56
Lubię Torbicką i miło na nią popatrzeć jeśli nie myśli się o niej jak o swojej mamie czyli kobiecie po pięćdziesątce. jak oglądam rówieśnice mojej mamy w TV to zastanawiam się czasami czy te "gwiazdy" nie potrafią pogodzić się z wiekiem?? chyba tak. Ale jest to trochę chore bo operacje plastyczne i botox sprawiają że babcie wyglądają jak mamy, mamy jak córki, a córki???
jak mamy:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:57
zmuda wyglada koszmarnie, skraca ja to cos co ma na sobie i pogrubia. co ona slepa jest, lustra nie ma w domu?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gośćttt 11.03.2011 22:57
torbicka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:57
Żmuda ma duży łeb;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:58
do tej elegancji Grazyny Torbickiej mozna jeszcze by dodac odswiezenie odrostow, bo to malo eleganckie. Poza tym - bez zarzutu biorac pod uwage wiek - znacznie lepiej wypadla.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:59
Torbicka ma śliczną sukienkę
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 22:59
pani grazynko ----dosc juz tego botoksu-----skoro pani geny odziedziczyly po rodzicachb ---to dlaczego pani loska wyglada na 80 lat a tarto na 90 lat ----gdzie te geny o ktorych pani mowi------OJ KLAMCZUCHO TORBICKA ---BOTOX I JESZCZE RAZ BOTOX -----SZKODA TYLKO TYCH STARUSZKOW RODZICOW BO WYGLADAJA BARDZO STARO
Odpowiedz
0 0
zgłoś
chirurg 11.03.2011 22:59
Botoksu wcale nie używają,, co widać więc po co paplać z zazdrości jak się nic o tym nie wie. Wspaniale wygląda Pani Grażyna, mama też.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2011 23:00
Torbicka - WOW !!! WOW !!! WOW !!!
Odpowiedz