Niedziela 13.03.2011

Kora: "Polskiej muzyki nie znasz, PIEP***SZ JAK POPARZONY!"

Must be The Music Kora Kora Jackowska Olga Jackowska Olivia Livki

Kora:

Wygląda na to, że rolę ostrego i kontrowersyjnego jurora w Must be The Music. Tylko muzyka przyjęła Kora Jackowska. W zeszłym tygodniu krytykowała zespół Last Stars, którym zarzuciła nieumiejętność grania. Zobacz: Kora: "W tym wieku się WYP*****LA!"

Tym razem zdenerwował ją nie tyle sam występ, ale wejście na scenę i przywitanie z widownią bardzo kolorowych członków zespołu Nasty Crue. Odwołujący się do tradycji amerykańskiego rocka z lat 80-tych wokalista stwierdził, że chce przenieść się 20 lat wcześniej, do Stanów, bo wtedy w Polsce było "nieciekawie z muzyką".  I w tym momencie przerwała mu Kora:

Ty chyba polskiej muzyki nie znasz, że tak pieprzysz jak poparzony. Ty nas obrażasz. To jest cheap!

Wykonanie piosenki Bon Jovi You give love a bad name też nie zachwyciło jurorów. Jackowska poradziła wracać zespołowi do Los Angeles. Jedyną osobą, która była na "tak", była Elżbieta Zapendowska, która stwierdziła, że docenia niezły wokal, ale całościowo to niestety za mało.

Pozytywnie zaskoczyła dziwacznie ubrana młoda dziewczyna, z pochodzenia Polka mieszkająca w Berlinie, Olivia Anna Livki. Zaśpiewała - i zagrała na gitarze basowej - piosenkę własnego autorstwa, Tel Aviv. Zachwyciła nie tylko jurorów, ale również i widzów. Naszym zdaniem jest to kandydatka do finału: jest młoda, zdolna, komponuje, gra, śpiewa, a przede wszystkim świetnie czuje się na scenie. Podobnie jak oryginalny zespół grający energetyczny folk z ukraińskim (!) wokalem, ENEJ. Miejmy nadzieję, że ten program faktycznie pomoże im w karierze.

Zgadzacie się?

Kora: Kora:

Komentarze (1115)

Oglądasz 331-360 z 1115
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:16
korze wychodzi słoma z butów, takie zachowanie i slownictwo, to obraza nie uczestników programu, bo się i tak z tego śmieją ale telewidzów ,którzy chcieliby obejrzeć trochę kultury ,szanowna pani znajdż jakiś pretekst żeby zrezygnować z dalszego uczestnictwa w tym programie,jesteś po prostu ............prostakiem az nie wypada kobiecie w ten sposó się odzywać
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:16
korze wychodzi słoma z butów, takie zachowanie i slownictwo, to obraza nie uczestników programu, bo się i tak z tego śmieją ale telewidzów ,którzy chcieliby obejrzeć trochę kultury ,szanowna pani znajdż jakiś pretekst żeby zrezygnować z dalszego uczestnictwa w tym programie,jesteś po prostu ............prostakiem az nie wypada kobiecie w ten sposó się odzywać
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:16
Kora powiedziała "Pieprzysz jak poparzony" DEBILE!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:17
Olga zabiegała o to, żeby się znaleźć w jakimś programie i wśród tych naszych niskich lotów celebrytów. Wykorzystuje swoje 5 minut. Robi karpia i usiłuje prowokować. Smutna, żałosna tv.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:18
Co Kora reprezentuje soba wyglaszajac takie opinie ???????? Moim zdaniem-SZAMBO!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:18
Głupia baba:D jedzie gościa a sama jest tepa;d
Jak widać jesteś za chudy(a) w uszach, zeby oceniać taką osobę jak Cora matole!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:19
Gratulacje Olgo. Mówią o tobie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:19
Co Kora reprezentuje soba wyglaszajac takie opinie ???????? Moim zdaniem-SZAMBO!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fakt, zagalopowala się, zupełnie niepotrzebnie i nie popieram tego.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:19
korze wychodzi słoma z butów, takie zachowanie i slownictwo, to obraza nie uczestników programu, bo się i tak z tego śmieją ale telewidzów ,którzy chcieliby obejrzeć trochę kultury ,szanowna pani znajdż jakiś pretekst żeby zrezygnować z dalszego uczestnictwa w tym programie,jesteś po prostu ............prostakiem az nie wypada kobiecie w ten sposó się odzywać
MIAŁA RACJĘ!!TAKIE SŁOWNICTWO PRZYNAJMNIEJ DOTARŁO DO TEGO DEBILA!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:19
Kora ? raczej Nora bo tam jej miejsce On miał racje ! jaka muzyka byla 20 lat tem co moze manam co ? gówno i tyle a ta stara pipa jest bardzo niegrzeczna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:19
bardzo fajny program, kora naprawdę świetna, choć gwiazdorzy, ale chyba oto chodzi. konkretne wypowiedzi jury i zero zbędnego gadania. wreszcie ludzie, którzy są oddani muzyce, mają pasje. A jeśli ktoś mówi o tym, że LIVKI podrabia Gagę to jego wiedza muzyczna kończy się na VIVIE i MTV, bo jak już z kogoś czerpie to moim zdaniem z Roisin Murphy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:20
Gratulacje Olgo. Mówią o tobie.
Czytaj całą wypowiedż i ze zrozumieniem durnoto!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:21
tak ,tak bierze ostatni oddech przed emerytutą, ma takie parcie na szklo że az nie myśli o tym co mówi ,owszem mozna krytykować , ale niech przestanie bluzgać, nie wypada bądz co bądz starszej pani, młodych juz nie dogoni
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:22
Być jurorem to znaczy rzucać niecenzuralnymi słowami? Czegoś tu nie rozumiem. Ogląda to cała Polska i nie dziwmy się potem, że młodzież wzoruje się właśnie m.in. na takiej Korze. Żenada...jak nisko upada naza kultura.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:22
Debile i jeszcze raz debile ale tylko z was kto mowi ze kiedys bylo latwiej jest tepy (kiedys trzeba bylo umiec spiewac )teraz nie koniecznie.Kora jako jedyna wokalistka byla w tamtych latach znana na swiecie...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:23
dobrze powiedziała temu głupkowi uważał sie za .... brak słów na takich ludzi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:23
wyszla z nory i mysli ze bedzie super stara purchawa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:24
jak ja jej nie lubie;/
Raczej nie zlezy jej na twojej sympatii jak sie można domyslać.Więc po co to stwierdzenie?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:24
troche kiepski ten program
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:24
żenujące !!! zatrudniać takich ekspertów którzy są chamscy i mało inteligentni Kora to leciwa kobieta i niewiele ma do powiedzenia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
kh 13.03.2011 11:25
Kora sama się kompromituje w tym programie. Swoją sztucznością dorównuje Rusin i Cichopek. Nie mam zamiaru oglądać tego programu więcej.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:27
Stara prukwa z tej Kory ,niech już idzie na emeryturę ,babsztyl pomarszczony z kilogramem pudru na mordzie!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:27
Program super!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:27
stare i chamskie prochno
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:29
MI ta dziewczyna się podbała.Nie gustuję w takie chatucznej muzyce,ale
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:29
Kto taką patologię zaparzsza do programu zero kultury zero inteligencji nawet ordynus Wiśniewski w publicznym miejscu ma klasę i zachowuje sie w stosunku do ludzi normalnie a to ze ktos nie umie spiewać nie znaczy ze taka menda ma obrażać ludzi ona ma knajpowe maniery WSTYD
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:30
enej a e a e a o
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
J 13.03.2011 11:30
heroes rzadza
Ja tu studiowałam a teraz mieszkam :)a ENEJ nie potrzebuje pomocy w karierze, ewentualnie większego rozgłosu :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:31
X-Factor lepszy ... dlaczego? Nie ma opłaconych klakierów, którzy klaszczą przy byle g***nie!!! A kora? Dnooo!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2011 11:32
Olivia znakomita!!!! Nasza polska PJ!
Oglądasz 331-360 z 1115