Sobota 26.03.2011

Crystal Renn na okładce Vogue'a! (ZDJĘCIA)

Crystal Renn

Crystal Renn na okładce Vogue'a! (ZDJĘCIA)

To chyba oficjalny koniec Crystal Renn w roli modelki plus size. Dziewczyna, która stała się sławna właśnie dzięki temu, że zrobiła ze swoich kilogramów największy atut i znak rozpoznawczy, przeszła już do historii. Renn, kiedyś anorektyczka, później promotorka "zdrowych" rozmiarów, znów schudła, dzięki czemu udało się jej trafić na okładkę Vogue Mexico.

Niespełna 25-letnia Amerykanka zapewnia, że zrzucić kilogramy udało się jej dzięki... wspinaczce i jodze. Nosi teraz rozmiar 8-10, czyli polskie 36-38. Patrząc jednak na zdjęcia, które ukazały się w prestiżowym miesięczniku, wydaje nam się, że zbliża się już raczej do 34 lub 32.

Która Crystal podobała się Wam bardziej? I jak myślicie, czy za jakiś czas znowu zaskoczy nas dużymi wahaniami wagi? To jej sprawdzony sposób na przyciąganie uwagi. 

Crystal Renn na okładce Vogue'a! (ZDJĘCIA)Crystal Renn na okładce Vogue'a! (ZDJĘCIA)Crystal Renn na okładce Vogue'a! (ZDJĘCIA)Crystal Renn na okładce Vogue'a! (ZDJĘCIA)Crystal Renn na okładce Vogue'a! (ZDJĘCIA)Crystal Renn na okładce Vogue'a! (ZDJĘCIA)Crystal Renn na okładce Vogue'a! (ZDJĘCIA)Crystal Renn na okładce Vogue'a! (ZDJĘCIA)

Komentarze (210)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 210
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:07
photoshop, phi...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:07
Królewna śnieżka:-)
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:07
i dobrze że schudła
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:08
hmmm i powiedźcie jeszcze,że nie ma rozstępów........a ja tak się przejmuję;p
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:08
jest etraz normalna - szczupła. tak powinno się wyglądac
Odpowiedz
0 0
zgłoś
GOSŁAWA 26.03.2011 15:08
jakie brwi...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:08
piękny turkus
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:08
photoshop, phi...
Kto nie używa photoshopa ...dziwny jesteś... O_O
Po za tym świetne zdjęcia , tylko pozazdrościć ;P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:09
teraz lepiej , modelka musi być szczupła !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:09
sosta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:09
ładnie ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:09
piekna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:10
piękna jest.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
skazana na taką samą przy 26.03.2011 15:11
daje rade :) dobrze jej jak jest grubsza i jak jest chudsza .... chociaż ja jednak wolę jak laska jest szczupła ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:13
Lubisz Zielinkę wejdz na kachaziele
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:14
gruba byla oblesna,teraz jest ok,chociaz i tak jej nie lubie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:14
nie wygląda aż na taką chudą
Odpowiedz
0 0
zgłoś
tirarira 26.03.2011 15:19
to było przecież wiadome ;] specjalnie to robiła, żeby stała się popularna ;D
bo przecież bez jaj... jak ona wyglądała wcześniej.. jak PASZTET ;]]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:20
ogólnie bardzo mi się podoba w każdej wersji bo jest sliczna ale niestety tyłka ładnego to ona nie ma,straszne płaskodupie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
bleeemmm 26.03.2011 15:20
szkoda ze nie pokazali jak wczesniej wygladala.. studenci pudla poszli na łatwizne :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:22
trudno to uzasadnić, ale większy rozmiar jej do twarzy pasuje.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gośćgdf 26.03.2011 15:24
jaka zajebista sesja a to zdjęcie gdzie sukienkę ma rozwiana cudne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:27
mysle ze wyglada bardzo ladnie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:33
ona jest ladna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:35
mam juz w du.... teraz nawet nie zapamietam jej twarzy.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość2011 26.03.2011 15:38
Chyba nie wiecie jak wygląda rozmiar 32... Ta pani napewno nie nosi ubrań w tym rozmiarze.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:39
podobna do gii carangi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:40
Gdy wszystko dla ciebie za małe, za krótkie
Swój rozmiar zmień i zostań krasnoludkiem
Bo gdy się mało do podziału ma
Zmniejsza się ludzi i muzyczka gra
Małe jest piękne, każdy z nas to wie
Ale w szufladzie nastroje są duszne
Gdy serce pęknie, to dla tego że
Małe jest często, jakże małoduszne.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:40
teraz jest zwykłą modeleczką jak tysiące innych, wtedy przynajmniej była rozpoznawalna, a wcale nie wyglądała brzydko! Moim zdaniem była idealnym przykładem tego, można mieć więcej ciałka i wyglądać seksi!
Odpowiedz