Sobota 26.03.2011

Crystal Renn na okładce Vogue'a! (ZDJĘCIA)

Crystal Renn

Crystal Renn na okładce Vogue'a! (ZDJĘCIA)

To chyba oficjalny koniec Crystal Renn w roli modelki plus size. Dziewczyna, która stała się sławna właśnie dzięki temu, że zrobiła ze swoich kilogramów największy atut i znak rozpoznawczy, przeszła już do historii. Renn, kiedyś anorektyczka, później promotorka "zdrowych" rozmiarów, znów schudła, dzięki czemu udało się jej trafić na okładkę Vogue Mexico.

Niespełna 25-letnia Amerykanka zapewnia, że zrzucić kilogramy udało się jej dzięki... wspinaczce i jodze. Nosi teraz rozmiar 8-10, czyli polskie 36-38. Patrząc jednak na zdjęcia, które ukazały się w prestiżowym miesięczniku, wydaje nam się, że zbliża się już raczej do 34 lub 32.

Która Crystal podobała się Wam bardziej? I jak myślicie, czy za jakiś czas znowu zaskoczy nas dużymi wahaniami wagi? To jej sprawdzony sposób na przyciąganie uwagi. 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (210)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 210
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:07
photoshop, phi...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:07
Królewna śnieżka:-)
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:07
i dobrze że schudła
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:08
hmmm i powiedźcie jeszcze,że nie ma rozstępów........a ja tak się przejmuję;p
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:08
jest etraz normalna - szczupła. tak powinno się wyglądac
Odpowiedz
0 0
zgłoś
GOSŁAWA 26.03.2011 15:08
jakie brwi...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:08
piękny turkus
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:08
photoshop, phi...
Kto nie używa photoshopa ...dziwny jesteś... O_O
Po za tym świetne zdjęcia , tylko pozazdrościć ;P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:09
teraz lepiej , modelka musi być szczupła !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:09
sosta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:09
ładnie ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:09
piekna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:10
piękna jest.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
skazana na taką samą przy 26.03.2011 15:11
daje rade :) dobrze jej jak jest grubsza i jak jest chudsza .... chociaż ja jednak wolę jak laska jest szczupła ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:13
Lubisz Zielinkę wejdz na kachaziele
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:14
gruba byla oblesna,teraz jest ok,chociaz i tak jej nie lubie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:14
nie wygląda aż na taką chudą
Odpowiedz
0 0
zgłoś
tirarira 26.03.2011 15:19
to było przecież wiadome ;] specjalnie to robiła, żeby stała się popularna ;D
bo przecież bez jaj... jak ona wyglądała wcześniej.. jak PASZTET ;]]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:20
ogólnie bardzo mi się podoba w każdej wersji bo jest sliczna ale niestety tyłka ładnego to ona nie ma,straszne płaskodupie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
bleeemmm 26.03.2011 15:20
szkoda ze nie pokazali jak wczesniej wygladala.. studenci pudla poszli na łatwizne :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:22
trudno to uzasadnić, ale większy rozmiar jej do twarzy pasuje.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gośćgdf 26.03.2011 15:24
jaka zajebista sesja a to zdjęcie gdzie sukienkę ma rozwiana cudne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:27
mysle ze wyglada bardzo ladnie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:33
ona jest ladna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:35
mam juz w du.... teraz nawet nie zapamietam jej twarzy.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość2011 26.03.2011 15:38
Chyba nie wiecie jak wygląda rozmiar 32... Ta pani napewno nie nosi ubrań w tym rozmiarze.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:39
podobna do gii carangi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:40
Gdy wszystko dla ciebie za małe, za krótkie
Swój rozmiar zmień i zostań krasnoludkiem
Bo gdy się mało do podziału ma
Zmniejsza się ludzi i muzyczka gra
Małe jest piękne, każdy z nas to wie
Ale w szufladzie nastroje są duszne
Gdy serce pęknie, to dla tego że
Małe jest często, jakże małoduszne.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2011 15:40
teraz jest zwykłą modeleczką jak tysiące innych, wtedy przynajmniej była rozpoznawalna, a wcale nie wyglądała brzydko! Moim zdaniem była idealnym przykładem tego, można mieć więcej ciałka i wyglądać seksi!
Odpowiedz