Piątek 18.05.2007

Nowy samochód Kondrata

Marek Kondrat
Nowy samochód KondrataEAST NEWS/MIREK NOWORYTA

Fakt donosi, że Marek Kondrat sprawił sobie nowe auto. Przyłapano go, kiedy parkował nim na pl. Teatralnym w Warszawie. Jest to Infiniti G35, warte około 200 000 zł. Kondrat, jak zwykle lakonicznie skomentował sprawę: Samochód kupiłem i dobrze mi się nim jeździ.

Nie dziwimy się nowemu nabytkowi. Biznes winiarski i mieszczący się tuż przy pl. Teatralnym sklep z winami muszą przynosić zyski. Szkoda tylko, że ów sklep to ostatnio jedyna okazja, żeby Marka Kondrata zobaczyć.

Komentarze (147)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 147
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.05.2007 01:57
KAZDY ROBI W ZYCIU TO NA CO MA OCHOTE, CHCIAL OTWORZYC SKLEP OTWORZYL, CHCIAL JEZDZIC SAMOCHODEM ZA 200 TYS TO JEZDZI A CO WAS TO WSZYSTKO OBCHODZI???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.05.2007 02:01
lubie kondrata
i ˝sklepik˝ tey ma fajny
przeciez moze zarabiac na czym chce...
a samochodzik tez cacunio
Odpowiedz
0 0
zgłoś
carajia 18.05.2007 02:07
Lubie go, swietny aktor!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.05.2007 02:07
slowo "PRZYLAPANY" to najmodniejsze slowo ostatnio,
przylapany czyli nakryto go na robieniu czegos nie do konca dobrego, legalnego, moralnego tak?? a jaki ma to zwiazek z ludzmi o ktorych sie tu pisze??!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
wronka-stonka 18.05.2007 02:23
Aktor swietny! Szkoda tylko, ze nie grywa... zycze powodzenia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.05.2007 03:14
ta, a to stare zdjęcie z rywinem to jakaś sugestia?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Teresa z Oborowa 18.05.2007 03:27
Ale ty Ivy bzdury piszesz...jak zwykle...jak zwykle...niestety...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość *_* 18.05.2007 04:17
hmm.. też się nie dziwie; niebanalny facet sprawi a sobie niebanalne auto
Odpowiedz
0 0
zgłoś
tapapapa 18.05.2007 04:47
Uwielbiam go.Jest najlepszym aktorem polskim.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Guns n`Roses 18.05.2007 06:06
Swietny aktor,zapewne na tyle dobry zeby tego nie czytac
Odpowiedz
0 0
zgłoś
*wera 18.05.2007 06:30
...no i w reklamie codziennie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
orek 18.05.2007 07:01
fajnie że mu się powodzi =]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.05.2007 07:08
chyba lepiej, że facet się wycofał z godnością na emeryturę, a nie pojawia się w każdym filmie, który upichcą.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.05.2007 07:18
P.Marku, lubię Pana i cieszę się, że umie się w życiu korzystać z tego, że się ma pieniądze. Zazdrośnicy niech się biorą do roboty a nie zajmują się cudzą d..., O rety co się dzieje z nami Polakamiczy już wszyscy popadli w manię przeladowczą. Ja nikogo o nic nie posądzam bo sama dobrze czynię a jak nie to się do tego przyznaję a ... szkoda agadać, powodzenia P.Mareczku.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
andzia46 18.05.2007 07:28
czy w tym kraju można żyć?...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
heniek 18.05.2007 07:30
jestem heniek. jestem fajny
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.05.2007 08:13
Kondrat jest super, to jedna z niewielu gwiazd w Polsce; na pewno przewyzsza swoja klasa polskie kino. Na samochod zasluzyl, nawet za 200 kola. Nawet reklama w jego wykonaniu nie uwlacza.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.05.2007 08:24
jezu, czy to gzrech??? jakbym miała tyle kasy, to tez kupiłabym se super autko. A gdyby jeździł stara hondą, to tez byście po nim jechali!! Kocham Pana, Panie Marku!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.05.2007 08:24
A mnie tylko obchodzi czy był kapusiem jak Rywin i czy podsmradzał kolegow i tyle.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
iva 18.05.2007 08:25
No nie jedyna, nie jedyna, ja go widzę codziennie jak mówi, ze lokata to głupota... a żal serce sciska, bo to chyba aktor wszechczasów, On i Gajos,
Odpowiedz
0 0
zgłoś
CO??? 18.05.2007 08:29
no jedyna okazja, żeby go zobaczyć jeopie-bo on skończył z aktorstem!!!!zamiast insynuować pierdy o świetnych aktorach- zajmij się Britney....to bardziej pasuje do pudla
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Madziora 18.05.2007 08:41
TO DOPIERO JEST AUTKO:D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.05.2007 08:54
TEZ MI NOWINA...

JAK WY BYSCIE ZARABIALI DUZO KASY TO CO JEZDZILIBYSCIE MALUCHEM SWOJEGO TATY?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.05.2007 09:01
nie było nic lepszego niż ten amerykańsko-japoński szmelc?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.05.2007 09:04
no a gdzie fota auta?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
jjjjjjj 18.05.2007 09:11
od kiedy infiniti kosztuje 200 tysiecy??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
jakNieTytoKto? 18.05.2007 09:12
No i bardzo dobrze wiec zycze gumowych drzew!!:) a kazdy powinien odpoczac najwidoczniej Marek Kondrat sie starzeje wiec przeszedł w stan spoczynku filmowego;p
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.05.2007 09:23
i co z tego, ze kupił sobie auto, podpisał dobry kontrakt na reklamę nationale nederlanden to ma na to, odwalcie sie od pana Marka
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 18.05.2007 09:28
Uczciwie zarabia,więc bardzo dobrze że robi sobie prezenty. Świetny Aktor!!!!!
Odpowiedz