Niedziela 03.04.2011

"Mama namawia go, żeby się oświadczył Kai"

Borys Szyc Karina Szyc-Michalak Kaja Śródka

Sama wprawdzie nie ma zbyt dobrych wspomnień po zakończonym rozwodem małżeństwie, jednak jest zdania, że Borysowi i Kai ułoży się lepiej. Niedawno Karina Szyc-Michalak odwiedziła syna w Warszawie. Poszli razem do restauracji, gdzie Borys usłyszał od niej kilka poważnych sugestii.

Matka namawia go, żeby oświadczył się Kai - mówi w rozmowie z tygodnikiem Na żywo znajomy aktora. Bo drugiej tak wspaniałej dziewczyny szybko nie znajdzie.

Szyc ma już za sobą poważny związek z Anną Bareją, z którą ma córeczkę, ale nigdy nie zdecydował się na ślub ani nawet na oświadczyny. Z Kają Śródką jest związany od 2 lat, ale nadal unika poważnych deklaracji. To właśnie martwi matkę aktora, która ją uwielbia. Mają sporo wspólnych zainteresowań, bo mama Szyca jest z zawodu plastyczką, a Śródka pracuje jako kostiumolog, a więc w pokrewnej branży. Podoba się jej także wpływ, jaki Kaja wywiera na jej syna.

To ona rządzi w ich związku - mówi kolega aktora. Nie zachwyca się ślepo każdym słowem i gestem Borysa, ma swoje własne zdanie i to mu imponuje.

Co prawda aktor konsekwentnie zaprzecza wszelkim plotkom o oświadczynach i ślubie, ale być może jest to jedynie zabieg mający na celu uśpienie czujności mediów. Szyc nie wydaja się być osobą, której zależałoby na rozgłosie w tych kwestiach. Przynajmniej takie mamy wrażenie. 

Komentarze (453)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 04:42
on brzydki, ona brzydka, pasuja do siebie :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 04:57
ale bazyliszek się nie dziwię
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 05:28
I dobrze bo ona taka szpetna .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 05:46
Co za para.On brzydki ona okropna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 06:37
A mnie się podoba. Ma fajny typ urody, taki skandynawski.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 06:52
Dawno tak brzydkiej baby nie widiałem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 07:21
Mamusia niech się zajmie własnym życiem!!!!Szyc nie jest jeszcze gotowy na poważny związek, kto wie czy kiedykolwiek dojrzeje!!!!jeszcze się bawi i tak go zostawcie!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 07:27
Dawno tak brzydkiej baby nie widiałem
fuj,rzygac mi sie chce,jak na nia patrze
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 07:33
brzydka ta dziewczyna, ale widocznie jemu trzeba takiej, jak go trzyma pod pantoflem to ok, wyglada na to ze faceci to lubia. pewnie niech sie zeni, beda Artystyczna Par bywajaca na salonach.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 07:36
brzydka jak noc!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 07:37
Gdzie on znalazł taką starą i brzydką babę?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 07:38
Ile ona ma lat? Jakiś stary strucel
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 07:38
Borys ma problemy z oczami!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 07:41
Borys kup jej grzebień.Może się uczesze
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 07:41
Widziałam Kaję w porannym programie TVN wydaje się bardzo sympatyczna,miła, ładna ale jest nie fotogeniczna.Zdjęcie jest tendencyjne!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 07:54
uroda to oni nie grzesza, on to brukwia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 08:06
a fuj a nie kobita
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 08:11
no juz brzydszej sie nie dało znalezc, koszmar
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 08:18
dwoje brzydkich ludzi po co to pokazywać.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 08:20
z calym szacunkiem jakis botkos, lifting by sie przydal...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 08:33
boze ona jest przerazajaca
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 08:34
premier-nie-zyje.gu.ma./
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 08:38
a ta pani to jego matka , czy narzeczona ? , bo wyglada strasznie staro i jakas taka jalowa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 08:41
wygląda jak Ci z avatara ;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 08:48
Stwor nie kobieta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 08:48
Borys ma kasy jak lodu, a wygląda jak ostatni dziad, jego konkubentka także.
KONKUBINA, PATALACHY I NIEUKI
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 08:50
okulary by się obojgu przydały. Wstrętni jak rzadko kto
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 08:50
ona jest zajebiscie brzydka ale on tez paszczur!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 08:51
Ona jest brzydka.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2011 08:51
Musi być mądrą i silną kobietą. Brawo! Zwykłe lalunie są na dłuższą metę nie do zniesienia. I jakie głupie!