Środa 06.04.2011

Kammel i Niezgoda ukrywają, że są razem!

Tomasz Kammel Katarzyna Niezgoda

Kammel i Niezgoda ukrywają, że są razem!

Był czas, kiedy związek Tomasza Kammela i Katarzyny Niezgody nie schodził z pierwszych stron gazet. I wcale nie chodzi o aferę bankową zwaną "Kammel Gejt" i słynną firmę (Jack) Sparrow. Oboje chętnie pozowali razem fotoreporterom i byli widywani na randkach w Warszawie. Dzisiaj jest już zupełnie inaczej. Można by przypuszczać, że ich związek przeżywa kryzys. Nic bardziej mylnego. To wszystko przemyślana strategia PR-owa.

Kasia i Tomek zdecydowali podobno, że... nie będą pokazywać się razem w miejscach publicznych. Są przekonani, że to najlepszy sposób na to, by ludzie zapomnieli, że ich nazwiska wiązane były z aferą, przez którą oboje stracili prace.

Tomek z Kaśką nadal są parą, ale postanowili nie pokazywać się już razem publicznie. Wierzą, że oni razem kojarzą się ludziom głównie z aferą i firmą Sparrow. I chcą, żeby ludzie o tym zapomnieli – mówi osoba z ich bliskiego otoczenia w rozmowie z Takie jest życie. Są zdeterminowani, żeby wreszcie naprawić swój wizerunek. Teraz to dla nich szczególnie ważne, kiedy każde z nich dostało nową pracę. Kiedy Tomek zrozumiał, że ma szansę na pracę, zaczął unikać wspólnych wypadów na miasto z Kasią. Chce odciąć się od wizerunku narzeczonego zaplątanego w aferę finansową.

Opłaciło się. Kammel wrócił już na antenę Telewizyjnej Dwójki, a Niezgoda została szefową firmy Deni Cler. Jako, że ich strategia się powiodła, zamierzają się jej trzymać. W połowie stycznia pojawili się na imprezie firmy Kasi, ale nie chcieli pozować do wspólnych zdjęć.

Zachowywali się bardzo arogancko i uciekali nam – mówi jeden z fotoreporterów. Kammel coś odburkiwał pod nosem. Nie było mowy o wspólnym zdjęciu. Dziwne zachowanie, jak na osoby, które miały okazję do promocji firmy, której Niezgoda jest szefową.

Sytuacja powtórzyła się na imprezie tygodnika Wprost, Człowiek Roku:

Przyszli osobno. Przez całą imprezę w ogóle nie rozmawiali ze sobą i sprawiali wrażenie, jakby się wręcz unikali. Tomek biegał jak szalony z mikrofonem, robił jakieś materiały dla TVP, a Kasia stała w kącie. Nie chcieli zapozować razem fotoreporterom. Wyszli też każde z osobna - wspomina gość gali.

Myślicie, że ta strategia się sprawdzi?

Kammel i Niezgoda ukrywają, że są razem!

Komentarze (427)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 427
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 06.04.2011 01:39
Obleśna parka-karierowicz z wielorybem.
Kamel jest cienki jak gumka od majtek-żadnych talentów,nawet nie wygląda za pieknie,taki picus-glancuś.Już dawno powinni go wywalic z tv.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 06.04.2011 01:42
niezgoda wyglada jak wielki prosiak, lustra w domu nie ma, by na diete przeszla
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.04.2011 01:47
kogo to obchodzi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 01:48
wałki ponad wszysko.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 01:48
mam to gdzies
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 01:49
to oni jeszcze na wolnosci
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 01:49
w sumie niech robia co chcą
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.04.2011 01:49
Koszmarnie wyglądają-jak dwoje wieśniaków,jak dziady z zapadłej dziury,a nie ludzie zamożni.Przydałaby sie dieta,sport i lepsze ubrania.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 01:49
ale Maciora!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 01:50
dla mnie ten związek i tak jest fenomenem haa
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 06.04.2011 01:50
Głupia ropucha i peder asta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 01:54
ile trzeba wpieprzac,zeby tak sie k.....a zapasc?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 01:58
jak ten Kammel może z nią być???? Wszystkie się odchudzaja a ta coraz grubsza!
Przy tej kasie co ma czego sobie tego tłuszczu nie odciagnie???????????????????????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 02:05
szok, żeby mieś kasę i nie zrobić buzi i odessać tłuszczu to po prostu wstyd, o sporcie nie wspomnę. Jak można się tak utuczyć????
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.04.2011 02:31
kryptogej i niepogodzona ze sobą aferzystka. Para roku! :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 02:55
Pani Niezgoda przez ta otylosc nabawi sie problemow zdrowotnych. Jak widac na zdjeciach jej otylosc jest typu brzusznego, a stad krok do chorob serca, cukrzycy, zwyrodnienia stawow, rozregulowana gospodarka hormonalna organizmu...same nieciekawe sprawy. Jesli nie obchodzi ja jej wyglad to niech sie przynajmniej przejmie wlasnym zdrowiem.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 03:07
maciora i pe.dal LOL
Odpowiedz
9 0
zgłoś
ouyeah 06.04.2011 03:11
Nie wiem że Wy się jeszcze nie pokapowaliście- Tomasz Kammel jest gejem G E J E M przez duże G, bycie z panią Niezgodą to przykrywka, i wszysscy doskonale o tym, fak ten jednak nie może przedostać się do mediów bo wtedy ich wizerunki ucierpiały by na tyle że nie dało by rady ich odbudować. Myślcie logicznie- nawet jakby Kammel zakochał się w takim warchlaku, i byłaby to miłość- taka normalna - nie jakieś wielkie porywy jak w "Przemineło z wiatrem" to czy dla ratowania swego wizerunku wyrzekał by się swojej dziewczyny? Ja sobie nie wyobrażam olać swojego faceta, nie spędzać z nim czasu i nie wychodzic z nim na miasto tylko dlatego że to wbrew zasadom PR-u. No chyba że Kammel przestał wyprowadzać Nie zgodę bo się jej wstydzi. Podsumowując- Kammel jest gejem który dla celów marketingowych zweiązał się z prosiakie, ale powoli ma tego dosyć po żadne szanujące się kakao sie za niego nier bierze więc zostawia Kasię w domu i wraca powoli do swoich pedalskich korzeni XD
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 03:12
czy tej osobie nikt nigdy nie powiedzial, ze blyscace pogrubia?! A juz te corne poncochy z blyskiem to dno. To jest wiejska dzioucha nie majaca pojecia o elegancji.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 03:17
p.kasiu,chciałabym widzieć panią taką elegancką,dopracowaną w każdym szczególe.Ma pani kasę,tylko trochę zadbać ,o jakość ubrań(dobrej jakości tkaniny,jeżeli pani usiądzie to nikt nie musi wiedzieć,że pani siedziala-zagniecenia)Osoby większe,mają tyle ciepla,a odbierane są tak bardzo krytycznie-nie dać powodów.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 03:24
Kasiu,zamknij usta tym niegodziwcą,ktorzy nie wiedzą,co to znaczy"mieć problemy z nadwagą"Na świecie rosną,sosny,topole,dęby ,to jest rożnorodność?Ktoś teń świat wymyślił,nie my-my mósimy się borykać z tym problemem!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 03:28
No i co?moherowe berety też są.trzymaj się Kamel,ludzie muszą sie nauczyć tolerancji,księża nietktorzy nawet tego slowa nie rozumieją,a chcą nauczać ludzi.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 03:35
te baby od goracych pyz na rozycu sa ladniejsze od tej calej niezgody
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 03:37
won z kamelem... juz wole szulim.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ouyeah 06.04.2011 03:37
lubię to!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 04:10
ta baba wygląda jak jego matka!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.04.2011 04:16
Ona jest obrzydliwa, a on zdecydowanie gejem , normalnie to facet by jej nie dotknal.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.04.2011 04:17
Kaszalot i zakochany w kasiorze wielblad.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 06.04.2011 05:54
co to kurna za zwiazek
unikac bycia sfotografowanym razem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2011 06:08
ona wyglada jak maciora, jeszcze tylko dla ozdoby bym jej w ryjek wetknal plik pieniedzy. On zas ma wyglad podstarzalego pedzia i wcala bym sie nie zdziwil gdyby dawal upust wsoim fantazjom seksualnym z chlopem, bo przy takiej rasowej maciorce to mozna jedynie impotentem zostac!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 427