Wtorek 12.04.2011

Hołdys: "Jarosław Kaczyński to chuj!"

Zbigniew Hołdys Jarosław Kaczyński

Hołdys:

Zbigniew Hołdys jeszcze niedawno zapewniał, że nie będzie więcej komentował polityki. Szybko mu jednak przeszło. Powrót do redakcji Wprost sprawił, że postanowił mocno zaatakować lidera Prawa i Sprawiedliwości. Muzyk otrzymał od Tomasza Lisa pozwolenie na publikacje kontrowersyjnych wypowiedzi. Redaktor naczelny gazety stwierdził: Zamykamy oczy, niech Hołdys pisze, co chce.

Zapewne takiej wypowiedzi Hołdysa by jednak nie opublikował. W komentarzu dla miesięcznika Press artysta wypowiedział się na temat niedawnych obchodów rocznicy katastrofy w Smoleńsku, a także dobitnie wyraził stosunek jaki ma wobec Jarosława Kaczyńskiego, którego, przypomnijmy, nazwał już publicznie "ponurym chujem":

Bo akurat to jest dla mnie chuj - wyjaśnia. Człowiek, który tak strasznie podzielił naród, wprowadził do polityki element nienawiści, szczucia Polaków na Polaków, tak to jest chuj. Pewnie znalazłoby się jakieś mocne słowo z kolekcji tych eleganckich, ale wolę powiedzieć moim emocjonalnym językiem – powiedział w rozmowie z miesięcznikiem.

Jak myślicie, co można jeszcze powiedzieć o Jarosławie Kaczyńskim, żeby się wyróżnić? Jak mocniej jeszcze Hołdys może go obrazić i nienawidzić?

Hołdys:

Komentarze (5980)

Oglądasz 1021-1050 z 5980
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:37
TAKIEGO MALEGO PYTONA NA PREMIERA .POLSKA SIE ROZBIERA.
Jak jeden mi powiedzial obudzcie STALINA i jego 2 wspolnikow z zachodu i uspic ich w 48 godzinach .Zbudowac federacynie republiki. Albo Kantont na sti Szwajcarski.JEST CZYM DZIELIC:SZWAJCARIA -KASZUBSKA-POMOZE WSCHODNI-POMOZE ZACHODNIE-SLAZACY-KRZYZACZY-ZABUGOWCY
TAM MAMY BIALO ROSJE-LITWE- UKRAINE-CYGANIE -TATARZY ZAPOMNILEM O GALICJI Z KRAKOWEM-NO I NIEMCY I ROSJANIE
O TYM MAZY KACZYNSKI I JEGO CHAZARSKA BEDZIE CHUDZBA ALBO+????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:37
ludzie obudzcie sie i głosujcie na PIS
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:37
W tym kapelusiku wygladasz ja c.....j
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:38
zgadzam sie na 100 %!!!
chociaz jedna osoba publiczna powiedziala glosno to, co mysle ja i wielu innych !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:38
to tuski i media mordowaly opozycje,i to one podzielily narod,co ty Zbychu niewidomy jestes czy luki w inteligencji ci powstaly
racja
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:38
Hołdys ma racje, wspolczuje oczywiscie kaczynskiemu takiej tragedii, ale ludzie obudzcie sie to on probuje sie teraz na smierci brata wypromowac, oskarza wszystkich o zdrade i zamach a sam w ostatnim momencie zrezygnowal z lotu do smolenska moze to on stoi za calym wypadkiem!!!
glupia kaczka dziwaczka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:38
Jeb sie pudel ja sie zgadzam. Hiotelra tez wszyscy oblaskawiali. Na kaczynskiego tylko dobry snajper potrzebny.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:38
Jarosław Kaczyński to mistrz.
Mistrz? A można wiedziec w jakiej dziedzinie ? Chyba w wyjątkowej umiejętności skłócania narodu. Wszyscy wiedzą, że stracił brata, ale to jeszcze nie powód, żeby siać nienawiść i podsycać w ludziach złośc i dzielić wszystkich. Polska zawsze traciła na kłotniach i sporach i jak nas uczy historia zawsze źle na tym wychodziliśmy. My Polacy mamy to chyba w genach, że potrafimy sie jednoczyć tylko w przypadku tragedii narodowych (wojen, powstań i innych kataklizmów). Na codzień każdy walczy o koryto i ogłupia naród. Nie uznaję wulgaryzmów i obelżwych epitetów, ale trzeba spojrzeć realnie na to co sie dzieje w kraju. Ludzie przestańcie się żreć jak wściekłe psy ( mówię o politykach), a pozostałym : nie bądźcie naiwni. To nie chodzi o Katyń, Smoleńsk i katastrofę , ale o władzę. A kto jest najbardziej na nią pazerny ? To chyba jasne.
co dzielić? co skłócać? człowieku to on już nie może wyjść na mównicę i powiedzieć, że śledztwo smoleńskie to pic na wodę, że dostajemy co rusz policzek od putina, że rząd jest słaby i ludzie przez niego biednieją, że tusk boi się reagować na kopy od kremla? to jest skłócanie narodu? gdyby on tego nie mówił to byś nawet nie wiedział co się w twoim kraju dzieje bo większość mediów dalekosiężnych jest za PO. Bo elitom żyje się lepiej. Tylko w Polsce możliwe jest krytykowanie opozycji za krytykowanie koalicji... tylko tu... Poczytaj człowieku w książce od wosu jakie zadania ma opozycja, bo chyba nie rozumiesz, że pis ma prawo wyciągać brudy platformy na zewnątrz, żeby wszyscy zobaczyli. Bo przy takiej zmowie z mediami, nie wiedziałbyś o rządach PO kompletnie nic!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:38
ludzie obudzcie sie i głosujcie na PIS
ja głosuje na PIS !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:38
Hołdys ma racje, wspolczuje oczywiscie kaczynskiemu takiej tragedii, ale ludzie obudzcie sie to on probuje sie teraz na smierci brata wypromowac, oskarza wszystkich o zdrade i zamach a sam w ostatnim momencie zrezygnowal z lotu do smolenska moze to on stoi za calym wypadkiem!!!
glupia kaczka dziwaczka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:39
Bardzo dobrze mowi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:39
Za takie słowa powinni go wsadzić do więzienia .
To jest nic innego jak chamstwo .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:39
ma rację!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:39
Jeden i drugi kretyn. Nie mogę tylko słuchać tego Hołdysa jak wypowiada się na każdy temat mentorsko. A kim on znowu jest ,żeby brylować jak nie w tv, to w gazetach. Idiota, który myśli tylko jak zwrócić na siebie uwagę. I ten strój...masakra.Ale też myślę,że Kaczor do stawu popływać a nie na barykady. Spieprzaj dziadu!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:39
a Chołotadys wygląda mi na męską dziwkę!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:39
Mentalność polityczna Kaczyńskiego i jego obozu zbudowana jest na lękowej strukturze osobowości - mówi Jacek Żakowski, publicysta w rozmowie z Robertem Mazurkiem w dzisiejszej Rzeczpospolitej. Mało mu, że mądry, to jeszcze musi mieć lwie serce. Ja tak odważny nie jestem.

Kiedy na terenie wrogiego nam od ponad 300 lat mocarstwa, które ledwie 20 lat temu zakończyło faktyczną okupację kraju ale zostawiło na miejscu swoją agenturę, ginie prezydent przeciwny odbudowie imperium mocarstwa i ginie z całym dowództwem wojska polskiego - ja bym się przestraszył.

Kiedy premier naszego kraju podejmuje z premierem tego właśnie wrogiego mocarstwa grę mającą na celu marginalizację prezydenta swego kraju - ja bym się przestraszył.

Kiedy rząd naszego kraju lekceważy fakt, że Polska jest członkiem NATO i musi dbać o bezpieczeństwo generałów NATO w polskich mundurach oraz o tajemnice paktu zawarte w komputerach i komórkach ofiar katastrofy smoleńskiej pod groźbą utraty wiarygodności sojuszniczej - ja bym się przestraszył.

Kiedy rząd polski jest gotów zawrzeć z tym nieprzyjaznym mocarstwem tak niekorzystną umowę gazową, że Polski musi bronić przed jej własnym rządem Unia Europejska - ja bym się przestraszył.

KIedy rząd nie potrafi zapobiec blokadzie dostępu wielkich statków z gazem do gazoportu w Świnoujściu przez Niemcy, co wygląda na tradycyjne współdziałanie Niemiec z Rosją przeciwko polskim interesom - ja bym się przestraszył.

Kiedy rząd przez kreatywną księgowość pomniejsza faktyczny stan długu publicznego niepomny, że podobne sposoby doprowadziły Grecję do bankructwa - ja bym się przestraszył.

Kiedy prokuratura stwierdza, że nie było afery hazardowej, chociaż jej wybuch zmusił premiera do wymiany najbliższych współpracowników - ja bym się przestraszył.

Kiedy rząd dąży do stopniowego eliminowania patriotycznej choć ponoć paranoicznej opozycji z debaty publicznej a przez machinacje ustawowe także z parlamentu - ja bym się przestraszył.

Kiedy rząd podsyca pogardę i nienawiść do jednej trzeciej elektoratu popierającej opozycję - ja bym się przestraszył.

Kiedy taki rząd realne rządzenie zastępuje skuteczną propagandą - ja bym się przestraszył.

Być może moja osobowość jest także "zbudowana na strukturze lęku". To brzmi nawet mądrze. A jednak wolę nazywać to czujnością, bo to jeszcze mądrzejsze. Niech żyje paranoja. Tylko paraoicy mogą przeżyć w niebezpiecznym świecie. A czy znamy inny nad Wisłą? Właśnie wróciłem do kraju i czuję, że coś się zbliża, wyłania z mgły, świeci wilczym okiem w mroku. To już?
Po co wracałeś, zapisz sie do PIS-owców i wyjeżdzaj z kraju jak ci tu nie odpowiada pajacu jeden !!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:39
Hołdys ma 100% rację. To przez Kaczyńskiego politycy skaczą sobie do gardeł, panuje taka nienawiść.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:40
Co to za popapraniec ten Hołdys wyglada jak menel!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:40
ludzie obudzcie sie i głosujcie na PIS
ja głosuje na PIS !
ja też! bo komuchy się rozbestwiły i atakują porządnego człowieka, który chciał ich ścigać za przekręty i przestępstwa! to dużo o nich świadczy!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:40
Nie spodziewałam się, że jest on takim mało inteligentnym człowiekiem. Powinien się pan wstydzić panie Hołdys!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:40
i znowu wypowiedz Hołdysa swiadczy o jego kulturze osobistej oraz o osobach popierajacych P. wstyd
o kulturze hołdysa świadczy bród i smród, który na sobie hoduje, nie jestem pewna, czy wszy go nie oblazły, brudas i smrodziuch, jakich mało ;((((
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:41
dobrze powiedzial, 1szy raz ktos zauwazyl ze nienawisc i podżegnanie robi jarek
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:41
A ja hołdysie zagłosuję na Jarka, żeby takim wulgarnym zawistnikom jak ty zagrać na nerwach! Kaczyński jest mężem stanu, politykiem z krwi i kości, zdecydowanym, inteligentnym, wykształconym, krzewiącym patriotyzm - czyli zaprzeczeniem bandy tuska i napieralskiego wraz z hydraulikiem wałęsą. Walcie się komuchy!
JA TEŻ NA KACZYŃSKIEGO GŁOSUJE A ty SIE SCHOWAJ ĆWOKU HOŁDYSIE
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:41
wstyd Holdysowi tak wyzywać. Szambo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:42
slaby jest skoro ubliza tak komus..... a moze troche empatii....ten czlowiek stracil brata i to w makabryczny sposob, gdyby moj brat tak zginal nienawidzilabym calego swiata !!!! zycze holdysowi by tez przezyl taki koszmar jak Kaczyński !!!
Mysle, ze pan kaczynski mial z tym problem juz duuuzo wczesniej
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:42
Brzydki, ponury, klotliwy i zakompleksiony C H U J z tego Kaczynskiego
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:42
nie popieram Jarosława, ale Hołdys to już przegiął
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:42
zepsute zęby HOŁDYSA strasznie cuchną, chyba w ogóle ryja nie myje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:43
popieram słowa Hołdysa.....tez tak myślę :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:43
apoco pisac mozna spiewac jak babcie po Palacem
TAKIEGO MALEGO PYTONA NA PREMIERA .POLSKA SIE ROZBIERA.
Jak jeden mi powiedzial obudzcie STALINA i jego 2 wspolnikow z zachodu i uspic ich w 48 godzinach .Zbudowac federacynie republiki. Albo Kantont na sti Szwajcarski.JEST CZYM DZIELIC:SZWAJCARIA -KASZUBSKA-POMOZE WSCHODNI-POMOZE ZACHODNIE-SLAZACY-KRZYZACZY-ZABUGOWCY
TAM MAMY BIALO ROSJE-LITWE- UKRAINE-CYGANIE -TATARZY ZAPOMNILEM O GALICJI Z KRAKOWEM-NO I NIEMCY I ROSJANIE
O TYM MAZY KACZYNSKI I JEGO CHAZARSKA BEDZIE CHUDZBA ALBO+????
jesteś chory, a w dodatku nie umiesz pisać, tak jak TWÓJ prezydent.
Oglądasz 1021-1050 z 5980