Wtorek 12.04.2011

Hołdys: "Jarosław Kaczyński to chuj!"

Zbigniew Hołdys Jarosław Kaczyński

Hołdys: "Jarosław Kaczyński to chuj!"

Zbigniew Hołdys jeszcze niedawno zapewniał, że nie będzie więcej komentował polityki. Szybko mu jednak przeszło. Powrót do redakcji Wprost sprawił, że postanowił mocno zaatakować lidera Prawa i Sprawiedliwości. Muzyk otrzymał od Tomasza Lisa pozwolenie na publikacje kontrowersyjnych wypowiedzi. Redaktor naczelny gazety stwierdził: Zamykamy oczy, niech Hołdys pisze, co chce.

Zapewne takiej wypowiedzi Hołdysa by jednak nie opublikował. W komentarzu dla miesięcznika Press artysta wypowiedział się na temat niedawnych obchodów rocznicy katastrofy w Smoleńsku, a także dobitnie wyraził stosunek jaki ma wobec Jarosława Kaczyńskiego, którego, przypomnijmy, nazwał już publicznie "ponurym chujem":

Bo akurat to jest dla mnie chuj - wyjaśnia. Człowiek, który tak strasznie podzielił naród, wprowadził do polityki element nienawiści, szczucia Polaków na Polaków, tak to jest chuj. Pewnie znalazłoby się jakieś mocne słowo z kolekcji tych eleganckich, ale wolę powiedzieć moim emocjonalnym językiem – powiedział w rozmowie z miesięcznikiem.

Jak myślicie, co można jeszcze powiedzieć o Jarosławie Kaczyńskim, żeby się wyróżnić? Jak mocniej jeszcze Hołdys może go obrazić i nienawidzić?

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (6373)

Oglądasz 1021-1050 z 6373
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:45
Hołdys a kultura osobista obca ci jest?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:45
juz wolę Kaczora od Hołdysa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:45
Dobrze powiedział, tak myśli wieli Polaków. Mądry i inteligentny człowiek nigdy nie poprze tego niezrównowazonego człowieka ani jego śmiesznej partii.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:45
tak Jarosław to mistrz! manipulacji:D niestety w słowach Hołdysa jest dużo racji... chociaż mógł nie używać w nim takich słów...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:46
Holdys rulezz!!! hahahahaha brawo!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:46
hołdys albo jest największym tępakiem i nie rozumie, że to nie Kaczyński podzielił naród, tylko zaszczuwające go tvn, onet, wyborcza itp wraz z pierwszymi opluwaczami platformy - palikotem, tuskiem, sikorskim, niesiołowskim, kutzem, wajdą itp., albo jest zwykłym sprzedajnym wieprzem, który ma za zadanie podpuszczać ludzi przeci jarkowi takimi wypowiedziami, czysta socjotechnika
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Znajdz mnie??? 12.04.2011 09:47
Ten człowiek P."Kaczorowski" podbija sobie kampanie kosztem ludzi którzy zginęli w wypadku.A nie wiadomo co było przyczyną katastrofy i kto wydał rozkaz lądowania w takich warunkach .A wracając to tak się nie spuszczajcie tym co obiecuję przed wyborami i sam powiedział ze odejdzie z polityki i kto tutaj jest słowny a wiec nie jest osobą słowną i nie jest stanowczy.Załóżcie Fan Club Pana.K.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:47
szczerzy do bólu !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:47
Hołdys, zbuku, przestań ubliżać wszystkim na około!!!!!!!!!!!!!!]

A ty kim jesteś????? Takie świadectwo jak najgorzej świadczy o poziomie intelektualnym!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
RODAK 12.04.2011 09:47
a dla mnie to Ty Holdys jestes ch....oblesny zydzie.Won z POLSKI!!!Wyliz komus du....to sie wyroznisz hehe, a Kaczynski jest nawet spoko.Jarek nie patrz na tych idiotow rob swoje a przyjdzie dzien chwaly i prawdy dla Ciebie , prawdy o Smolensku.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:47
kim Pan jesteś Panie Hołdys ze tak się wyrażasz,nie chcę mieć z takimi ludżmi jak
Pan nic do czynienia.Mów sobie i do siebie a nie wypowiadaj się w gazecie-bo za takie bzdury to złamanego grosza nie powiniene ś otrzymać.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:47
Jarosław Kaczyński to mistrz.
Mistrz? A można wiedziec w jakiej dziedzinie ? Chyba w wyjątkowej umiejętności skłócania narodu. Wszyscy wiedzą, że stracił brata, ale to jeszcze nie powód, żeby siać nienawiść i podsycać w ludziach złośc i dzielić wszystkich. Polska zawsze traciła na kłotniach i sporach i jak nas uczy historia zawsze źle na tym wychodziliśmy. My Polacy mamy to chyba w genach, że potrafimy sie jednoczyć tylko w przypadku tragedii narodowych (wojen, powstań i innych kataklizmów). Na codzień każdy walczy o koryto i ogłupia naród. Nie uznaję wulgaryzmów i obelżwych epitetów, ale trzeba spojrzeć realnie na to co sie dzieje w kraju. Ludzie przestańcie się żreć jak wściekłe psy ( mówię o politykach), a pozostałym : nie bądźcie naiwni. To nie chodzi o Katyń, Smoleńsk i katastrofę , ale o władzę. A kto jest najbardziej na nią pazerny ? To chyba jasne.
co dzielić? co skłócać? człowieku to on już nie może wyjść na mównicę i powiedzieć, że śledztwo smoleńskie to pic na wodę, że dostajemy co rusz policzek od putina, że rząd jest słaby i ludzie przez niego biednieją, że tusk boi się reagować na kopy od kremla? to jest skłócanie narodu? gdyby on tego nie mówił to byś nawet nie wiedział co się w twoim kraju dzieje bo większość mediów dalekosiężnych jest za PO. Bo elitom żyje się lepiej. Tylko w Polsce możliwe jest krytykowanie opozycji za krytykowanie koalicji... tylko tu... Poczytaj człowieku w książce od wosu jakie zadania ma opozycja, bo chyba nie rozumiesz, że pis ma prawo wyciągać brudy platformy na zewnątrz, żeby wszyscy zobaczyli. Bo przy takiej zmowie z mediami, nie wiedziałbyś o rządach PO kompletnie nic!
popieram ostatni wpis! a jarek nic złego nie robi, mówi prawdę niewygodną dla władzy to wszystko, spalił kogoś na stosie pochodnią? nie! więc skończcie z tym tworzeniem bajek o złym i mrocznym jarku!
też popieram dwa ostatnie wpisy to że Jarosław powiedział publicznie prawde która bardzo zabolała tego menela hołdysa i nie tylko to nie znaczy że skłoca czy dzieli naród! tak trzymać Jarek :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:47
oczywiście była to ogromna tragedia która wstrząsnęła cała Polską i uważam ze każdy przeżył to na swój sposób.....ale zgadzam się ze słowami Hołdysa chociaż za nim nie przepadam. Kaczyński niech lepiej skończy z polityką bo przez niego są same kłótnie i podziały w Polsce!!!LUDZIE CZY WY TEGO NIE WIDZICIE!!!POWIEDZCIE MI CO BY BYLO WEDLUG WAS GDYBY TO JARUS PRZEJĄŁ RZĄDY???bo ja wiem....jeszcze większa przepaść i nienawiść
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:48
to bylo ponizej pasa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:48
apoco pisac mozna spiewac jak babcie po Palacem
TAKIEGO MALEGO PYTONA NA PREMIERA .POLSKA SIE ROZBIERA.
Jak jeden mi powiedzial obudzcie STALINA i jego 2 wspolnikow z zachodu i uspic ich w 48 godzinach .Zbudowac federacynie republiki. Albo Kantont na sti Szwajcarski.JEST CZYM DZIELIC:SZWAJCARIA -KASZUBSKA-POMOZE WSCHODNI-POMOZE ZACHODNIE-SLAZACY-KRZYZACZY-ZABUGOWCY
TAM MAMY BIALO ROSJE-LITWE- UKRAINE-CYGANIE -TATARZY ZAPOMNILEM O GALICJI Z KRAKOWEM-NO I NIEMCY I ROSJANIE
O TYM MAZY KACZYNSKI I JEGO CHAZARSKA BEDZIE CHUDZBA ALBO+????
jesteś chory, a w dodatku nie umiesz pisać, tak jak TWÓJ prezydent.
człowieku czy ty w ogóle wiesz co piszesz - nie używasz rozymu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:48
Czy Hołdys zastanowił się kiedyś, dlaczego wszyscy się od niego zawsze odsuwają?

Bo ŚMIERDZI na kilometr!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:48
JEB.... PIS
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:49
Akurat w tym wypadku z Ho ldysem sie zgodze:)))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:49
Tak Panie Kaczyński dobrze Pan postępujesz-rozliczyć za katastrofę, za
biedę jaka jest w Polsce itp.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:49
hołdys albo jest największym tępakiem i nie rozumie, że to nie Kaczyński podzielił naród, tylko zaszczuwające go tvn, onet, wyborcza itp wraz z pierwszymi opluwaczami platformy - palikotem, tuskiem, sikorskim, niesiołowskim, kutzem, wajdą itp., albo jest zwykłym sprzedajnym wieprzem, który ma za zadanie podpuszczać ludzi przeci jarkowi takimi wypowiedziami, czysta socjotechnika
całkowita racja
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:49
hołdys ty brudny hipisie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:50
prawda jest taka że Jaruś potrafi robić wodę z mózgu tylko idiotom!!!!
haha i koniec w tym temacie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:50
ludzie zastanówcie się dlaczego wszystkie środowiska związane z aferami, komuną, żydokomuną, salonami, elitami, byłymi agentami - zieją taką nienawiścią i jadem przeciw jednemu człowiekowi! nie widzicie, że wśród tych świńskich partii dążącyh do koryta wreszcie trafił się patriota, któremu nie zależy na kasie, tylko który chciał rozliczyć komunę z oszustw, korupcji i złodziejstwa, ścigać biznesmenów spod ciemnej gwiazdy, mieć oko na ciemne interesy? nie widzicie, że ten zmasowany atak to obrona swojego stylu życia? niszczą go cały czas, żeby ludzie nie chcieli już go widzieć w rządzie, bo to oznaczałoby dla komuchów powrót do kontroli i praworządności, co nie jest im wcale na rękę! a za PO elitom żyje się lepiej!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:50
A Tusk z Broniem to mafia. Bogaty się bogaci a biedny jeszcze bardziej biednieje. Emeryci na stołkach siedzą młodym nie dają pracować. Taki emeryt to może dorobić nawet do 5 tys jeżeli ma dobrą emeryturę. Ile na stołkach jest takich. To jest oblicze Polski.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:50
Jarosław Kaczyński to nadzieja dla Polski.
Na pojscie na dno...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:50
w sumie może by się znalazło jakieś inne określenie... ale nie, chyba raczej nie, zbigniew holdys to C H U J!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:51
to prawda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:51
wy chyba nie wiecie co piszecie MOCHEROWE BERETY!!!!!!!!!

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:51
Jarosław Kaczyński to nadzieja dla Polski.
-szybko weź jakieś leki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.04.2011 09:51
Kaczynski to jakies kuriozum, czlowiek nie do zdefiniowania, najlepiek pasuje do niego okreslenie "maly hitlerek".
Oglądasz 1021-1050 z 6373