Wtorek 19.04.2011

Bellucci zagra u Wajdy!

Andrzej Wajda Monica Bellucci

Bellucci zagra u Wajdy!

To już podobno przesądzone. Wprawdzie negocjacje z włoską gwiazdą okazały sie trudne i czsochłonne, jednak wreszcie się udało. Po kilku miesiacach perswazji polskim producentom udało się namówić Monicę Bellucci na udział w filmie Andrzeja Wajdy o Lechu Wałęsie. Fakt donosi, że Bellucci zagra nieżyjacą już kontrowersyjną włoską dziennikarkę Orianę Falacci. Na planie zdjęciowym spędzi tylko 2 dni.

Przy okazji warto wspomnieć, że Oriana Fallacci nie miała zbyt dobrego zdania o byłym przywódcy Solidarności. Uważała go za ignoranta. W swoich wspomnieniach wydanych w 2004 roku napisała o nim:

Nasza epoka pozbawiona jest przywódców. Kiedy się pomyśli, że pijak Jelcyn był carem, a ignorant Wałęsa symbolem wolności, uginają się nogi pod człowiekiem.

 

Bellucci zagra u Wajdy!Bellucci zagra u Wajdy!

Komentarze (472)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 11:44
Oriana byla ok! gdyby zyla duzo dluzej to pewnie napisalaby o Bolku zdrajcy.... Ma racje ze ignorant! Wajda musi krecic filmy o Walesie, im wiecej ukaza go jako bohatera tym wiecej ludzi w to uwierzy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 11:45
Zagra Wałęsie na flecie ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 11:45
jest przepiękna, ideał kobiety
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 11:46
myslalam ze Danusie Walesowa zagra...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 11:47
Wajda daj se już spokój. Jesteś za stary, ledwo chodzisz i rozum nie ten. Zrób miejsce młodym. Nie zabieraj im dotacji.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 11:48
myślałam że Danuśkę :))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 11:48
No jak kogo?? Danuśkę!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 11:49
I znowu wypuszczą durny, mało znaczący polski film, którego i tak nikt nie obejrzy. Ten kraj jest załosny jak nie tragednia smoleńska to afera starych bab i stukniętych katolików pod krzyżem to jeszcze marna kinematografia.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 11:51
Może Danuchnę :) hehehehehehe
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 11:51
no jak kogo? Danusię!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 11:52

A ja byłam przekonana że Bellucci zagra Danuśkę!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 11:52
Oriana Falacci miała racje w tym, że tak napisła.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 11:54
swieta prawda walesa to okropny ignorant!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 11:59
Wajda to śmieć który szybko kręci filmy żeby nikt nie zrobił porządnego filmu patrz. Katyń o dobrym Rusku i babie ci jeździ na rowerze .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 12:01
Oriana Fallaci pisala swietne ksiazki. Szczegolnie na tematy o ktorych wszyscy boja sie nawet mowic.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 12:02
wajda daruj sobie, wszyscy już wiedzą co za legenda jest z wałęsy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 12:04
ale sie komuchy dwoją i troją, żeby naród trzymać w niewiedzy i ogłupiać
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 12:05
Wiedziałam, że zagra tę dziennikarkę. Która z resztą nie miała dobrego dania o Walęsie :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 12:05
prawde pisala
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 12:05
Fallaci ma 100% racje! To sama prawda o jelcynie i tw bolku
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 12:06
myslalam,ze belucci zagra danuske..ale by byly jaja
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 12:06
Złote zdanie Oriany. Choć ogólnie się z nią w większości spraw nie zgadzam.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 12:07
Car Jelcyn i Ignorant doctoris causa buahahah SWIETNE!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 12:08
No Wajda też nie lepszy. Ciekawe, czy pokażde Wałęsę jako diament, bo ja optuję za popiołem. Mam nadzieję, że wreszcie Wajda skompromituje się tym filmem. To mu sie nalezy.
haha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 12:09
fallaci napisała prawdę, a że niewygodną to zrobili z niej dziennikarkę radykalną i kontrowersyjną, typowy chwyt, żeby przykryć to, czego nie może wiedzieć ogół
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 12:09
CO TAKIEGO NAKRĘCIŁ ANDRZEJ WAJDA ? OPRÓCZ LEKTUR SZKOLNYCH.CZY MORZE KTOŚ TU NAPISAĆ.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 12:11
a czy wałęsa nie jest ignorantem? czy ktoś uważa go za intelektualistę na przykład?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 12:12
ciekawe kogo ona tam może zagrac heheh może danusię
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.04.2011 12:14
z wloskiego ignorant to zwyczajny nieuk
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Lumumba 19.04.2011 12:14
Pani Moniko, toż to będzie obciach !