Wtorek 26.04.2011

Sobowtóry Williama i Kate promują film (ZDJĘCIA)

Camilla Luddington Nico Evers-Swindell William i Kate książę William Kate Middleton

Sobowtóry Williama i Kate promują film (ZDJĘCIA)

Długo wyczekiwany ślub księcia Williama i Kate Middleton odbędzie się już w ten piątek. Zainteresowanie tym wydarzeniem jest tak ogromne, że oprócz licznych pamiątek, okolicznościowych znaczków pocztowych, monet, zastawy stołowej czy podróbek sukni, w której Kate pojawiła się na zaręczynach, błyskawicznie powstał również film, opowiadający o miłości przyszłych małżonków.

Produkcja pod odkrywczym tytułem William i Kate swoją światową premierę miała tydzień temu, wczoraj wyemitował ją również TVN. W główne role wcielili się 27-letnia, pochodząca z Wielkiej Brytanii Camilla Luddington oraz 32-letni Nowozelandczyk Nico Evers-Swindell.

Film już ukazał się na DVD, a odtwórcy głównych ról promowali go wczoraj przed katedrą westminsterską, gdzie za trzy dni ślub wezmą William i Kate. To dość zrozumiałe, że twórcy chcą zdążyć przed ceremonią. Później zainteresowanie historią miłosną następcy tronu i jego wybranki może nie być już tak wielkie.

Jak uważacie, czy aktorzy zostali dobrze wybrani? Naszym zdaniem filmowy William jest chyba przystojniejszy, niż w rzeczywistości. 

Sobowtóry Williama i Kate promują film (ZDJĘCIA)Sobowtóry Williama i Kate promują film (ZDJĘCIA)Sobowtóry Williama i Kate promują film (ZDJĘCIA)Sobowtóry Williama i Kate promują film (ZDJĘCIA)Sobowtóry Williama i Kate promują film (ZDJĘCIA)Sobowtóry Williama i Kate promują film (ZDJĘCIA)Sobowtóry Williama i Kate promują film (ZDJĘCIA)Sobowtóry Williama i Kate promują film (ZDJĘCIA)Sobowtóry Williama i Kate promują film (ZDJĘCIA)Sobowtóry Williama i Kate promują film (ZDJĘCIA)Sobowtóry Williama i Kate promują film (ZDJĘCIA)

Komentarze (848)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 13:39
zaje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 13:45
pewnie że przystojniejszy dużo!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 13:51
ta aktorka ladna.... i podobna do Kate ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 13:57
BARDZO FAJNA PARA. FILM WIERNY RZECZYWISTOŚCI.CZEKAM NA II CZĘŚĆ FILMU. FILMOWY WILIAM PRZYSTOJNIESZY OD ORYGINAŁU.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 13:59
oglądałm , i trochę taki ten film ..... no taka bajeczka , ale ten aktor jest świetny :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 14:02
aktorzy ładniejsi niż Kate & William . :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 14:20
ale bzdury,wcale nie sa podobni
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 14:24
Ślicznie dobrana para...i sobowtórzy również ;p
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 14:27
boski on :) ona też jest ładniejsza
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 14:38
ile to już jest tych sobowturów ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 14:38
zadne z nich nie podobne ale on calkiem calkiem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 14:41
one big poop a nie sobowtóry
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 14:46
ona ma swietna figure a on jest zajeb.scie przystojny... ale moze nie zbyt podobni do williama i kate.. ; )
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 14:48
ten gościu wcale nie jest podobny do Williama
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 14:49
wogole nie podobni:) ale lepiej wygladaja niz para mloda..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 14:52
Beznadziejni nic podobieństwa film lipa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 15:00
hehe xD oglądałam wczoraj ten film i żenada jak się patrzy xD i na początku śmiałyśmy się z siostrą że wolałybyśmy oglądnąć pattinsona niż tego brzydkiego dziada xD sory ale film był beznadziejny xD
wiecej "xD" sie nie dalo?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 15:03
przystojniejszy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 15:10
no William filmowy faktycznie jest przystojniejszy od tego prawdziwego ale moim zdaniem ta aktorka z Kate ma niewiele wspólnego :P dziewczyna ładna ale do prawdziwej narzeczonej Williama jest jej daleko.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 15:16
Fajnie dobrani aktorzy i film też całkiem spoko ;D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 15:18
zupełnie niepodobni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
NEIGEL 27.04.2011 15:19
OGLADALAM FILM.TANDETA,BEZNADZIEJNY!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 15:24
z kolei na aktorka w ogóle nie przypomina Kate, w dodatku jest od niej niższa i brzydsza.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 15:25
Zupełnie niepodobni...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 15:25
uroczy film ;d
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 15:31
co za żenada, po pierwszych 3 minutach wyłączyłam, bo czułam się zażenowana i obejrzałam za to 3. raz Usta Usta. Poza tym wyglądaja naprawdę konserwatywnie: on wielki, ona mu sięga do ramion - ohyda - może coś takiego podobało się babciom, ale mi już nie. Ja lubię, jak to facet, jest TROCHĘ niższy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 15:41
toć to Cypriański
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gośćććććć 27.04.2011 15:41
Sobowtóry?!?!?!?! Chyba tylko z tyłu!! Bo innego podobieństwa nie widzę...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 15:42
szkoda ze nie ogladalam../.. a chcialam ..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.04.2011 15:43
film był fajny, a aktor grający księcia to mega mega ciacho:)