Sobota 30.04.2011

To Tajner kupiła dom Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski Dominika Tajner

To Tajner kupiła dom Wiśniewskiego!

I weźcie tu zrozumcie Wiśniewskich... Na początku kwietnia Michał stracił swój dom. Ogromne długi, w jakie się wpakował sprawiły, że sąd w Piasecznie zarządził licytację willi w Magdalence, która była "prezentem urodzinowym" dla Mandaryny. Dom został sprzedany za 3,85 miliona złotych, czyli o jakieś 2 miliony mniej, niż wynosiła jego teoretyczna wartość rynkowa. Dziennikarzom tygodnika Na żywo udało się ustalić, kto "zarobił" na posiadłości Wiśniewskiego.

Okazuje się, że licytację wygrała... jego obecna partnerka, Dominika Tajner. To ona została nową właścicielką domu. Według tygodnika przeprowadza tam teraz szeroko zakrojony remont. Zamierza na przykład uruchomić nieczynny od dawna basen, odświeżyć ogród i plac zabaw dla dzieci, a z wnętrza domu pozbyć się wszelkich rzeczy, które mogłyby przypominać byłe żony Michała.

Ciekawe więc, skąd te doniesienia, że Michał o niczym jej nie poinformował, a o jego problemach dowiadywała się z gazet. Jak widać Tajner szybko przejęła starą taktykę Wiśniewskiego. Jak pamiętamy, nikt na niej dobrze nie wyszedł. A już szczególnie jego kobiety... 

To Tajner kupiła dom Wiśniewskiego!

Komentarze (264)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 264
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 01:06
MASAKRA!
PRZEKRETY DLA URZEDU PODATKOWEGO???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 01:07
PO CO LUDZIE ROBIA Z SIEBIE POSMIEWISKO NA WLASNE ZYCZENIE?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Mikoś 30.04.2011 01:09
zaradna kobitka z tej Tajner!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 01:09
uuuuuuu to USkarbowy powinien to zbadać !!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 01:09
skad ta blachara ma tyle kasy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 01:09
no tak wydala kase na dom to nie ma na, to aby kupic cos nowego do ubrania sie. zas ten dres i te same spodnie, na szczescie oprocz czerwonego plaszcza ma jeszcze inny;-)))
to moze mila kobieta, ale jest z calkiem innej bajki niz Wisniewski. jemu daje gora rok i uczucie odejdzie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 01:10
Ta Dominika jest po prostu brzydka bez dwóch zdań
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 01:15
po kupnie domu oglasza wszystkim ze nie wiedziala,ze on sprzedaje-
taka dowcipna jak piekna,
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 01:34
szkoda że ją zostawi na 100% i to znając życie dojdzie do tego szybciej niż później. Ten typ tak już ma
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 01:41
patologia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 01:49
Niezłe lody musi kręcić ta gruba i brzydka baba,jak miała prawie 4 mln na domek po Wiśniewskim I Mandarynie/Annie.
Ciekawe z czego,czyzby magia nazwiska tatusia zadziałała?Jakis dostęp do lewych interesików-urzędy,fundacje,przetargi,hmmm?
A może bardziej Adama Małysza,hihi.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 01:52
Domino wie co robi - takiej kobiety Michal potrzebowal- ciepłej i opiekunczej a nie ciagle tych chwastow czekających na kase!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 01:56
jejku, biedna dziewczyna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 02:38
najbrzydsza z jego bab, własciwie to ona jak facet wygląda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 02:49
zaklamance
jak on ja kocha to ja jestem swieta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 03:01
"kinky "ten Michał ,zalegal 5 mil zona kupila za 3 jest 2 do przodu.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Byczy 30.04.2011 03:19
Najlepiej to... Spędzić czas przy najlepszych obrazkach na byczo pl ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość z NYC 30.04.2011 04:22
Tej Tajner to nie chcialbym za darmo.Brzydka jak NOC!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 04:52
i tylko dla tego z nia jest- zapomoga... p.s. kobieto wyczysc lub zmien buty...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 04:56
cwana baba, kasę którą ojej ojczulek zarobił na małyszu zainwestowała w dom, który kupiła 2mln poniżej wartości, wykorzystując bankructwo faceta z którym się gzi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 05:49
No i dobrze! Kupila sobie pod warszawa fajny dom grubo ponizej ceny i jak nie Michal to zostanie jej dom. Madra kobieta!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 05:58
patologia
patologia bo kupila sobie dom?! To ty jestes patologia bo zamiast zadbac o siebie zycie spedzasz przy komputerze LOL
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 06:05
zaradna kobitka z tej Tajner!
a jaka piękna miłość...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 06:18
no tak wydala kase na dom to nie ma na, to aby kupic cos nowego do ubrania sie. zas ten dres i te same spodnie, na szczescie oprocz czerwonego plaszcza ma jeszcze inny;-)))
to moze mila kobieta, ale jest z calkiem innej bajki niz Wisniewski. jemu daje gora rok i uczucie odejdzie.
nie rozumiem po jakiemu to jest napisane ;o
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 06:19
nikt jej nie chcial,czy musiala az tak nisko upasc a moze laczy ich hazard i woda,,,
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 06:35
i jak się okazuje znowu czerwony wyjdzie na swoje!!!!!! no coż ciekawe jak dłuo zniesie tego babo- chłopa u swojego boku????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 07:02
Ni właśnie. I weście tu ich zrozumcie...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 07:04
cwana kobitka, jeszcze puści Wisniewskiego w samych skarpetkach
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 07:05
i dobrze zrobiła w końcu jakaś baba zrobi go w konia
a nie jak dotychczas on je
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2011 07:15
skąd ona ma tyle pieniędzy? pewnie kombinuje , a jak nie to Michał ją nauczy.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 264