Niedziela 08.05.2011

Kożuchowska w mocnym makijażu

Małgorzata Kożuchowska M jak miłość Rodzinka.pl

Kożuchowska w mocnym makijażu

Małgorzata Kożuchowska przez lata solidnie zapracowała sobie na wizerunek telewizyjnej matki Polki, skromnej, ułożonej, przykładnej gospodyni domowej. Stało się tak głównie za sprawą serialu M jak miłość, który ostatnio postanowiła rzucić na rzecz nowej, bardziej wyzwolonej produkcji, Rodzinka.pl.

Zrywanie z takim obrazem Kożuchowska przełożyła najwyraźniej również na inne dziedziny. Na imprezie Poland Fashion Week pojawiła się nie tylko w odważnej, ciekawej kreacji, odsłaniającej długie nogi, ale przede wszystkim w mocnym, ciemnym makijażu. Został on wykonany kilka godzin wcześniej przez stylistów sponsora gali, również pod bacznym okiem aparatów fotograficznych.

Jak sądzicie, czy to dobry kierunek zmian? Naszym zdaniem ten makijaż nieco Kożuchowską postarza. A to w jej wieku dość ryzykowne.

Kożuchowska w mocnym makijażuKożuchowska w mocnym makijażuKożuchowska w mocnym makijażuKożuchowska w mocnym makijażuKożuchowska w mocnym makijażuKożuchowska w mocnym makijażu

Komentarze (1411)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1411
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.05.2011 03:14
ok, sam make up fajny, ale te sztuczne rzesy po boku bardzo nietrafione, nadaja makijazowi tandednosci- wiem bo jestem make up artist NYC
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 08.05.2011 03:14
blee nie lubie jej
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 08.05.2011 03:16
ok, sam make up fajny, ale te sztuczne rzesy po boku bardzo nietrafione, nadaja makijazowi tandednosci- wiem bo jestem make up artist NYC
pomarzyć zawsze można :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.05.2011 03:17
ogolnie kiepska, postarzala sie
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 08.05.2011 03:20
ZNOWU TE GOŁE NOGI. TO JEST JAKIŚ DRAMAT WARSZAWKI. ELEGANCKIE KOBIETY NIE CHODZĄ BEZ POŃCZOCH LUB RAJSTOP!!!
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 08.05.2011 03:20
ZNOWU TE GOŁE NOGI. TO JEST JAKIŚ DRAMAT WARSZAWKI. ELEGANCKIE KOBIETY NIE CHODZĄ BEZ POŃCZOCH LUB RAJSTOP!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.05.2011 03:21
Wygląda staro i nieciekawie
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 08.05.2011 03:23
ZNOWU TE GOŁE NOGI. TO JEST JAKIŚ DRAMAT WARSZAWKI. ELEGANCKIE KOBIETY NIE CHODZĄ BEZ POŃCZOCH LUB RAJSTOP!!!
hahaha dobre xd
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 08.05.2011 03:24
Do takiej sukienki z gołymi nogami???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.05.2011 03:27
oczy pandy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.05.2011 03:30
postarza i robi z niej wiedzmowata
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Blooo 08.05.2011 03:32
ale ona jest głupia ! hahahaahahaha nie podoba mi sie jej "nowy makijaż" co to ma być??!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.05.2011 03:37
fatalnie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.05.2011 03:46
ZNOWU TE GOŁE NOGI. TO JEST JAKIŚ DRAMAT WARSZAWKI. ELEGANCKIE KOBIETY NIE CHODZĄ BEZ POŃCZOCH LUB RAJSTOP!!!
OOOOO, yea!!!! Eleganckie kobiety zaparzaja sie w rajtach, i to tylko dlatego ze inni tacy "znawcy" jak Ty - kiedys to wymyslili. A czy widziales/as "eleganckie kobiety" w USA? Mysle o tych z dziesiatkami milionow $ na kontach??? Te to dopiero bys skomentowal/a :_))) Wielka CHA-CHA-CHA :-))
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.05.2011 03:48
czepiacie sie, kobieta jest piekna i ma tyle wdzieku sobie, co doprowadza was do czerwonosci!!!! zazdrosnice, same byscie chcialy tak wygladac
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.05.2011 03:50
bleee,bleee.bleee
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.05.2011 04:19
jedno oczko ma bardziej ;P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.05.2011 05:28
Nie pasuje jej czarny kolor.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 08.05.2011 05:36
ma swiezy botoks wstrzykniety w czolo co spowodowalo opadniecie jej prawego luku brwiowego. Prosze zwrocic uwage na jak roznych wysokosciach sa jej brwi...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 08.05.2011 05:41
makijaż jest fajny ale żeby do eleganckiej mini nosić gołe nogi trzeba by je miec idealne......a to już jest rzadkość !!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.05.2011 05:59
ladna dziewczyna, ale ten makijaz ja strasznie postarza
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.05.2011 06:00
kto jej tak wyskubal rzesy???
chyba jakis psychopata???
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 08.05.2011 06:14
czepiacie sie, kobieta jest piekna i ma tyle wdzieku sobie, co doprowadza was do czerwonosci!!!! zazdrosnice, same byscie chcialy tak wygladac
masz poglady sredniowieczne, tak sie TERAZ nosi, pewnie mieszkasz na wsi i tego nie wiesz, nie dotarly jeszcze do ciebie najnowsze trendy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.05.2011 06:26
sztuczne rzęsy pasują do dekoltu sukienki, nie może być inaczej
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.05.2011 06:30
za duża jest ta sukienka, przydałoby się też przyciemnic nogi o ton lub 2 tony. No, ale jest to kraj Jacykowów
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.05.2011 06:36
Wyglada beznadziejnie. Staro, jakas taka wyschnieta i szara, i ta sukienka zdjeta z Barbi, a gole sinawe nogi wiencza dzielo.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.05.2011 06:40
LATA NIESTETY LECĄ A OSTRY MAKIJAŻ TYKO PODKREŚL;A NP KURZE ŁAPKI/ na siłę robi się na Ibisza ./
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.05.2011 06:41
LATA NIESTETY LECĄ A OSTRY MAKIJAŻ TYKO PODKREŚLA NP . KURZE ŁAPKI/ na siłę robi się na Ibisza ./
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 08.05.2011 06:42
ZNOWU TE GOŁE NOGI. TO JEST JAKIŚ DRAMAT WARSZAWKI. ELEGANCKIE KOBIETY NIE CHODZĄ BEZ POŃCZOCH LUB RAJSTOP!!!
gowno prawda. popatrz na jakakolwiek gale typu oscar awards to nie zobaczysz ani jednej kobiety w rajstopach
Odpowiedz