Poniedziałek 09.05.2011

Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)

Enej NOKO Marcin Czyżewski Rotten Bark Piotr Restecki Conrado Yanez Tomasz Dolski Tomek Dolski Must be The Music. Tylko muzyka
Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)

Wynik finału pierwszej polskiej edycji Must be The Music. Tylko muzyka był dość sporym zaskoczeniem. Kiedy po pierwszej części do ścisłego finału wszedł Conrado Yanez, Tomek Dolski i zespół Enej, wiele osób dziwiło się, dlaczego nie udało się to takim faworytom jak NOKO, Marcin Czyżewski czy Rotten Bark. Najwyraźniej znów okazało się, że Polacy mają słabość do ckliwych, rodzinnych historii i utalentowanych, patetycznych nastolatków.

Ostatecznie jednak zwycięzcą - typowanym jednogłośnie również przez jury - został olsztyński zespół Enej. Od początku typowani na faworytów odróżniali się przede wszystkim własnymi, oryginalnymi kompozycjami. Nie bez znaczenia był też z pewnością fakt, że grupa reprezentuje dość niedoceniony w Polsce nurt muzyczny, czerpiący zarówno z nowoczesnych brzmień, jak i rocka, a przede wszystkim z folku.

Nie można jednak zapominać o wielkich przegranych - zespole NOKO, który udowodnił, że w naszym kraju jest również miejsce dla dobrych, ambitnych zespołów metalowych, a także Marcinie Czyżewskim, bardzo utalentowanym wokaliście.

Jak myślicie, któremu z uczestników i finalistów programu uda się zaistnieć dłużej niż na jeden sezon?

 

Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)Enej - nowe gwiazdy? (DUŻO ZDJĘĆ)

Komentarze (452)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 16:58
wolałbym, że by wygrali Little Breaver ;D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 17:02
Są super :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 17:05
Rotten Bark, co zajebisci
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 17:07
NOKO!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 17:11
+ dla polstatu że postawił na niekomercyjny program 100x lepiej promujący artystów a nie papugi jak w x-fac.
popieram w stu procentach, w must be the musci można było pokazać swoją muzyką, coś czego brakuje w polsce. X-factor dla mnie to dno.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 17:13
Enej i Rotten Bark- im na pewno się uda ;D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 17:14
Rotten Bark super zespol ! Na miare tych wszystkich kalifornijskich bandow !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 17:16
Rotten Bark wymiata !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 17:17
NOKO, Czyżewski i inni z finału może i nie wygrali, może później zrobią jakąś karierę, może zaistnieją na więcej niż sezon. ale czy to ostatnie pytanie dot. również Enej? dla waszej informacji - grali na woodstocku w 2010, tzn. że juz chyba zaistnieli. i to więcej niż 1 sezon...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 17:29
kaczyński by lepiej zamiałczał
co ty pierdzieliszi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 17:34
a co to za berta na ostatnim zdjeciu?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 17:45
Enej tworzy już od kilku lat, więc po prostu tylko rozsławili swój styl.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 17:49
I bardzo dobrze że wygrali. Są świetni jak sie nie znacie to wypisujcie głupot bo to po prostu żenada jest.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 17:54
nie rozumiem kto głosował na dolskiego?;/ umie na szkrzypcach i tyle... Restecki przynajmniej cos ciekaiwe a ten tylko odtwarzał . Enej rządzi ;) Choć szkoda mi Marcina Czyżewskiego i Rotten Bark strasznie na nich liczyłam :(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 17:57
Rotten Bark ♥ . ; **
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 18:04
Myślę, że Enej na pewno pozostanie długo na rynku, bo i tak już grają własną muzykę... To jest duży plus. Jeśli chodzi o Rotten Bark to moim zdaniem nie pokazali się w finale. Fajnie by było, żeby wytrwali na polskim rynku. Mogli pokazać się z lepszej strony bo są dobrym zespołem. Tomek Dolski- ma talent, to nie podlega dyskusji, ale jakie on mógłby zagrać koncerty? nagra może płytkę z coverami skrzypcowymi i to pewnie koniec. Lepiej gdyby dążył do celu i mocno się postarał, żeby wytrwać. Conrado, moim zdaniem, kariery by nie zrobił. Noko to dobry zespół, ale nie metalowy, tylko jak sami stwierdzili Hard rockowy. Restecki- wirtuoz gitary. może jakiś zespół by go przyjął? Marcin Czyżewski mógłby zasłynąć bo ma cudowny głos, ale fajnie by było gdyby śpiewał coś swojego. Myślę, że mu się uda, tylko musi do tego dążyć... Te dzieciaki, na razie niech się uczą i ćwiczą, bo są bardzo dobrzy jak na swój wiek. a zespół PodobaMiSię jest ok, ale w finale myślałam, że przygotują coś ciekawszego. Moim faworytem w ostatnim odcinku był zespół Enej i nie myliłam się ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 18:13
enej górą
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Klara. 09.05.2011 18:14
Enej kocham Was♥
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 18:19
fajny jest enej ale głosowałam na noko. na pewno pójdę na ich koncert jak będzie. Czyżewski też ma świetny głos.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Znawca tematu 09.05.2011 18:21
Niedouczony pudel... Enej juz przed programem byli znani wiec dadzą sobie rade spokojnie i napewno zaistnieją. Radiowa jedynka (!) objęła niedawno patronatem ich płyte... Troche wiekszego obycia przed napisaniem artykułu radze.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 18:32
Polacy ckliwi?! Chyba Was pudelek coś boli. ENEJ jest super zespołem i nie wygrali w żadnym związku z ckliwości Polaków. W końcu wygrali ci, dla których to było naprawdę potrzebne. Nie rozumiem Was. I tak źle, i tak niedobrze - zawsze będziecie narzekać.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
flakers 09.05.2011 18:33
wokalista Enej ma taką radosną mordkę, może dlatego wygrali :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
... 09.05.2011 18:36
Kora wyglada fatalnie. Wydymała usta co chwila. MASAKRYCZNIE WYGLADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda, ze NOKO nie wygrał, ale i tak jest dobrze.
...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 18:42
Enej!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 18:45
Enej to najlepszy zespół jak dla mnie;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 18:45
enej dawno leci w radiu, zanim powstal must be the music matoly.
hehe zenada. Tylko fakt na rmf nie lecial a tu tylko taki sluchacze sie wypowiadaja.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 18:49
Enej jest super!!! Dla takich zespołów jak oni oglądam tego typu programy!Są mega oryginalni !!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 18:55
+ dla polstatu że postawił na niekomercyjny program 100x lepiej promujący artystów a nie papugi jak w x-fac.
...Naprawdę,oj....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.05.2011 18:55
enej RZADZI! nagrali Hymn najbardziej zajeb.... juwenalii w Polsce, KORTOWIADA RZADZI!
Odpowiedz