Niedziela 15.05.2011

Polka na Eurowizji zajęła OSTATNIE MIEJSCE!

Magdalena Tul Eurowizja

Polka na Eurowizji zajęła OSTATNIE MIEJSCE!

A wydawało się, że gorzej już być nie może. Magdalena Tul, która reprezentowała Polskę w tegorocznym konkursie Eurowizji w Dusseldorfie, nie dostała się do ścisłego finału rywalizacji. Jej piosenka Jestem nie przypadła do gustu europejskiej publiczności. Teraz okazało się, że Polka wypadła... najgorzej ze wszystkich.

Na oficjalnej stronie konkursu pojawiły się właśnie pełne wyniki głosowania. Składały się one z głosów widzów, a także jurorów w poszczególnych krajach, które zsumowane dawały wynik punktowy. I tak Grecja, która w półfinale zajęła 1. miejsce, zdobyła 133 punkty. Tul, która zajęła ostatnie miejsce... 18. Gorzej wypadła jedynie Holandia, która w drugim półfinale zgromadziła punktów 13.

To chyba kolejny dowód na to, że Polska powinna poważnie przemyśleć sens udziału w tej imprezie. Od lat na Eurowizję nie pojechał od nas nikt, kto miałby chociaż cień szansy zawalczyć o dobre miejsce. 

Polka na Eurowizji zajęła OSTATNIE MIEJSCE!

Komentarze (1702)

Oglądasz 121-150 z 1702
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:04
TO MY JA WYBRALIŚMY W GŁOSOWANIU!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:04
jaki wstyd !!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
boo-poland 15.05.2011 14:04
no jeśli w polskich eliminację wybrana zostaje wcale nie najlepsza piosenka, to nie ma co oczekiwać nie wiadomo jakich wyników. a że Magda Tul jest z "Jaka to melodia", to wiadomo było, że ona przejdzie, w końcu eliminacje na tvp1 były, etc. wracając do pointy - skoro wysyła się słabych wykonawców ze słabymi piosenkami, nie ma co oczekiwać wiele ani nie wiadomo jak się słabymi wynikami oburzać.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:04
Piosenka szaro nudna. Gdy na dodatek w nieznanym języku to nic ciekawego. A zresztą mnie i słowa nie ujęły.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:05
Dlaczego w dalszym ciągu popełniamy te same błędy??Czy tak ciężko zrozumieć ,że śpiewając po polsku nie mamy dużej siły przebicia i .. no niestety nie możemy śpiewać w języku polskim. Porażka!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:06
wydaje mi sie ze nie grecja a azerbejdzan wygral....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:06
Jakoś mnie te punkty nie zdziwiły, przecież jej piosenka jak i wykonanie było straszne, sama nie wysłałabym żadnego sms-a na ten szajs.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:06
no jak tvp1 głosowało na swoich to sie nie dzziwmy ze ona jechała. PIOSENKA która u nas zajęła 2 miejsce miała by znacznie więcej szans niz to gówno. jak widzicie zawsze zwyciezka sytuacja polityczna i spora łapówka.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:07
tego spodziewałam się, beznadziejna była, dno
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:07
BOYSA BY WYSLALI I ZAJAL BY 1 MIEJSCE
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:07
ona śpiewała całkiem ladnie...napewno niebyła to najgorsza piosenka z całej eurowizji!! nastepnym razem zespół enej!! oni są tak charyzmatyczni ze napewno dostali by sie duzo dalej
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:07
to można było przewidzieć ;d tul przeszła z polski bo wg nikt ciekawy nie startował... zawsze mogło być gorzej ;d
Odpowiedz
0 0
zgłoś
lepicha 15.05.2011 14:07
A tak naprawdę jaka z niej piosenkarka ?. Ja do Eurowizji o niej nie słyszałam, a trochę piosenką się interesuje. Ale przecież wybrali ja ludzie, nasi ludzie . Widocznie z naszymi gustami jest nie najlepiej.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:08
tia, najlepiej się śmiać i powtarzać, jakich to mamy złych reprezentantów. Ta głupia polaczkowata mentalność. Pudel wyśmiewał się z Isis, która w 2008 repreznetowała nasz kraj, wg mnie zaprezentowała Go godnie i powinna mieć miejsce w 3. Nie id dziś wiadomo, że Eurowizja to konkors raczej polityczny, także ogarnijcie się wy, komentujący i Ty, żalosny autorze tego artykułu. Magda również godnie zaprezentowała nasz kraj.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:08
W Polsce talenty często katrupi sie w zarodku. Jeśli przypadkiem wypływają to tępi się je do zamordowania.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:09
Moje typy na przyszły rok: Markowska, Zagrobelny, Julek Nyk, De Mono. Obyci ze sceną i UMIEJĄ śpiewać!!! I trema ich nie zeżre!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:09
dode na eu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:09
to wyraz braku szmpatii do nas Polakow
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:10
Jak zwykle.Lepiej gdyby Polska sie wycofala a nie robila obciachu.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:10
Nie zgadzam się nie byliśmy na tej Eurowizji ostatni,bo byli gorsi no ale cóż układy........:(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:10
ale wstyd
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:10
ta magda tul to dno!!! gorzej niz disco polo, darła morde jak głupia fałszowała jak wsciekła
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:10
To nie kwestia tego że nie ma zdolnych Polaków, Europa nie głosuje na dobre piosenki, tylko na sąsiadów, to układy, a nie sprawiedliwe głosowanie, piosenka Magdy była dobra, nie możemy powiedzieć że to jej wina. Ostatnio ich troje: 7 miejsce w 2003 roku... trochę czasu już minęło... Przecież często wygrywają jakieś pajace z beznadziejną muzyką, a Polskę mają gdzieś...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:11
Niestety nie wiem czy szanowne grono "gości" zauważyło, że ten konkurs stał się a-politycznych....GŁOSUJEMY TAK ABY NIKT SIĘ NIE OBRAZIŁ I ABYŚMY COŚ Z TEGO MIELI....Żałosna nie była piosenka, tylko sam ten konkurs...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:11
a kto jest wogóle ? kto to coś tam wysłał ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:12
Dopóki liczy się tylko KTO pojedzie, albo KOMU NIE DAMY POJECHAĆ, nie zmieni sie nic. Dopóki nie liczy sie po prostu festiwal i święto piosenki.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
tap madl 15.05.2011 14:12
osobiście nie podobała mi się ta Magda Tul, ale i tak już był postęp, bo śpiewała po polsku, a nie jak większość po angielsku. Zresztą troche powiało hipokryzja, bo najpierw była mowa, że w tym roku mamy szansę, ze piosenka ma szansę wygrac, a teraz jak okazało sie, ze znowu nic z tego nie wyszło, to nagle wszyscy jadą po naszym uczestniku. Zresztą nie oszukujmy sie, to jest i nasza wina, bo ktoś w koncu wybiera tych uczestników
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:13
szkoda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:13
No bo tu nikt nie myśli, ja osobiście tej tiul nie znam wogole. skad ja wytrzasneli? Powinni wysłać kogos innego tam bardziej znanego w Polsce, aby ludzie na ta osobe głosowali, a nie jakas dziewuche glupia ;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.05.2011 14:14
EUROWIZJA - samo widowisko ok ale glosowanie to polityczne uklady. smiech na sali. ja wybralam: niemcy, austria, italia no i moze ukraina. pozostali w ogole nie powinni sie tam znalezc.
Oglądasz 121-150 z 1702