Czwartek 19.05.2011

Ona zastąpi Szapołowską!

Grażyna Szapołowska Katarzyna Gniewkowska

Ona zastąpi Szapołowską!

Jan Englert znalazł już zastępstwo dla Grażyny Szapołowskiej w Tangu Mrożka, z którego wyrzucił ją po tym, gdy w sobotni wieczór zamiast pojawić się na scenie, zasiadła w jurorskim fotelu Bitwy na głosy. Jak donosi Rewia, kapryśną aktorkę zastąpi Katarzyna Gniewkowska, znana widzom seriali Majka, Szpiki na Giewoncie i Czas honoru. Miejmy nadzieję, że przynajmniej ona nie zapomniała nadmienić o swoich telewizyjnych zobowiązaniach przy podpisywaniu kontraktu.

Kariera Gniewkowskiej nabrała tempa dopiero niedawno, kiedy aktorka była już dobrze po 40-tce. Wcześniej większość czasu zajmowało jej wychowanie dzieci i praca w krakowskich teatrach. Rzadko można ją było zobaczyć w filmie czy telewizji. Jak donosi tabloid, oczarowała kolegów z zespołu swoim miłym sposobem bycia i brakiem fochów, z których słynie jej poprzedniczka. Szybko zaprzyjażniła się z ekipą Teatru Narodowego.

To fantastyczne posunięcie - chwalą Englerta pracownicy teatru. To nie tylko utalentowana aktorka ale i młodsza prawie o 10 lat.

To słowa wyraźnie wymierzone w Grażynę. Zabolą?

Ona zastąpi Szapołowską!Ona zastąpi Szapołowską!

Komentarze (340)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 340
Odpowiedz
1 8
zgłoś
gość 19.05.2011 00:55
no i co ze mlodsza, jak Szapolowska wyglada lepiej;-) na tych zdjeciach nie widac roznicy wieku
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 19.05.2011 00:56
Bardzo lubię Panią Katarzynę, w Szpilkach na Giewoncie z Małgorzatą Pieczyńską tworzy niezły duet!
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 19.05.2011 00:58
no sorry ale Gniewkowskiej kariera napbrała tempa nie jak była grubo po 40-ce tylko pod 50-kę. Ona ma 49 lat.
Odpowiedz
4 0
zgłoś
kk 19.05.2011 00:59
katarzyna gniewkowska jest bardzo utalentowaną aktorką, trzymam kciuki :)
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 19.05.2011 00:59
kiedys zagrała w " między ustami a brzegiem pucharu"
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.05.2011 01:00
no i co ze mlodsza, jak Szapolowska wyglada lepiej;-) na tych zdjeciach nie widac roznicy wieku
No coś Ty! Widać!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.05.2011 01:00
Fajna jest, a przede wszystkim nie struga wielkiej damy. Szpołowska wbiła sobie gwóźdź do trumny i dobrze. Niech zna swoje miejsce w szyku.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.05.2011 01:01
Nie znoszę Szapołowskiej, kiepsko gra..zawsze taka sama poza.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.05.2011 01:01
to chyba sama szapolowska pisala, oczywiscie ze nei wyglada lapiej poza tym ma wredna morde
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.05.2011 01:02
super
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 19.05.2011 01:02
Tylko 10 lat młodsza? wygląda na córkę tej starej
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.05.2011 01:06
Pudel? Tak mi sie czerwono na stronie od zmeczenia zrobilo czy to kazdy tak ma :/
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 19.05.2011 01:09
W "CZasie honoru" była fantastyczna Naprawdę wspaniała :)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 19.05.2011 01:54
Bardzo lubię Panią Gniewkowską jako aktorkę i jako kobietę. Na pewno będzie lepsza od Szapołowskiej, popieram decyzję Jana Englerta.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.05.2011 01:54
no i dobrze ze zastąpiła. Przynajmniej jest normalna a nie manieryczna jak Szapołowska
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 19.05.2011 02:18
a kim ona w ogóle jest??? w serialach tylko gra? bo w fabule jej chyba nie widziałam. a poza tym to żenujący argument dla aktora, że nie gra, bo dzieci wychowywała, a znani aktorzy nie mają dzieci??? i chyba coś z datą w dowodzie nie tak, bo grubo po 50 wygląda... no z pewnością nie będzie ona przykuwającym nazwiskiem na afiszach kolejnych spektakli, bo teraz reklamę co innego jej robi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.05.2011 02:22
taaa, "pracownicy chwalą". raczej sam englert albo żonka za informatora robi. oboje słyną z tego, że w nich samych zachwyt wprowadzają tylko ich własne decyzje
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 19.05.2011 02:23
też mi news, pudel odgrzewa wiadomości sprzed miesiąca. trochę inwencji
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.05.2011 03:28
dajcie spokoj z ta Szapolowska, uwaza sie za wielka gwiazde ---a wcale na nie jest.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.05.2011 04:37
chyba kazda bylaby lepsza nawet cichopek byle nie ta zmanierowana baba ale oczywiscie dobrze ze nie wziol pierwszej lepszej tylko prawdziwa aktorke i do tego bbb sympatyczna dobrze jej z oczu patrzy a aktorka tez jest niezgorsza
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 19.05.2011 06:06
Przedstawiacie ,,karierę ,, a nie uwzględniacie poprzednich lat ,już w latach 80 miała kilka ról filmowych ,potem na kilka lat zniknęła ,jak wiecie dzisiaj trzeba umieć robić dużo szumu aby istnieć medialnie lub mieć ,,jaja,, tzn.wyróżniać się z natłoku pasztetów ,nicości i przeciętności ,jak na kobietę dojrzałą to prezentuje się dobrze ale mimo wszystko Szapołowska ma większy dorobek i jej zachowanie bardziej nam utkwiło ,nawet te fochy i zarozumiałość ,liczę jednak że pokaże ,,pazur,, i nie zawiedzie pokładanych nadziei .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.05.2011 06:13
Krytykujecie Szapołowską a robicie jej reklamę i nabijacie kasę ,jeszcze trochę a wystąpi w Playboyu jako dobrze utrzymana i popularna kobieta dojrzała ,każdy wie ze jej czasy się skończyły ,mam na uwadze dobre role i szokowanie ciałem na ekranie ,jej maniery wykluczają ją z obiegu jako fochliwą i zarozumiałą babę ,to po co pisać o kimś kto ......i tak da sobie radę.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Rsx 19.05.2011 06:25
no i co ze mlodsza, jak Szapolowska wyglada lepiej;-) na tych zdjeciach nie widac roznicy wieku
idź do okulisty !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.05.2011 06:27
uwielbiam Gniewkowską od czasu filmu ,,Między ustami a brzegiem pucharu,,
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.05.2011 06:27
Gniewkowska jest wspaniałą aktorką
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.05.2011 06:28
Pani Kasia o niebo ładniejsza i ma klase o tej Szapołowskiej wolę zapomnieć
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.05.2011 06:28
i super trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czas dać nauczke tym wszystkim dziuniom co wyżej srają niż dziure mają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.05.2011 06:28
Popieramy w 100%
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 19.05.2011 06:29
ta Gniewkowska jest super, ladna, ale ta fotka niekorzystna, nie poznalam jej, myslalm ze to guzik
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Tomorrow 19.05.2011 06:34
uwielbiam Pani Gniewkowską, jest świetną aktorką, z klasą poza tym atrakcyjną. Nie to co ta nadęta raszpla szapołowska( głupia krowa,beztalencie i zero umysłowe)
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 340