Czwartek 19.05.2011

JEST NOWY SINGIEL Edyty Bartosiewicz! (POSŁUCHAJ!)

Edyta Bartosiewicz

JEST NOWY SINGIEL Edyty Bartosiewicz! (POSŁUCHAJ!)

Edyta Bartosiewicz niemal rok temu wystąpiła na Orange Warsaw Festival. Był to jej pierwszy koncert od lat. Promocja jej występu opierała się w głównej mierze na obiecywaniu jej wiernym i bardzo cierpliwym fanom nowej płyty. A ta miała trafić do sklepów jeszcze jesienią zeszłego roku. Jak wiadomo, plany po raz kolejny (który już z rzędu?) nie wypaliły.

Wygląda jednak na to, że Edyta nie zamierza ponownie znikać na lata z polskiego show biznesu. Nagrała piosenkę do filmu o nowych przygodach Kubusia Puchatka, Kubuś i przyjaciele, który wejdzie do polskich kin pod koniec lipca.

Jest to pierwszy singiel Edyty od 7 lat, a solowy - od 9. Czy warto było czekać? Oceńcie sami:

Posłuchaj:
http://w201.wrzuta.pl/film/2QSr4RcAGsx/ 

JEST NOWY SINGIEL Edyty Bartosiewicz! (POSŁUCHAJ!)

Komentarze (161)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
artka 19.05.2011 23:40
Wracaj, Edyta, wracaj! Te wszystkie dody srody nie dosięgają Ci do pięt. Mam nadzieję, że za moment Twoja płyta będzie w sklepach.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ED 73 19.05.2011 23:42
Nareszcie- Edytk0 Kocham Cie, trzymam za Ciebie KCIUKI
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 00:53
Lady Gaga toto nie stety nie jezd.
Całe szczescie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
MARNA PIOSENKA .....NUDNA 20.05.2011 01:09
....................
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 01:13
niestety jestem zawiedziona! zatrzymała sie w latach 90-tych, to się kiedyś podobało,ale teraz porazka!
No oczywiście! Ma wyskoczyć z gołym tyłkiem i zacząć kucać i mizdrzyć się przy "ostrym" techniawskim bicie. Jeśli w latach 90tych było dobrze, to teraz juz nagle nie jest? Muzyka nie musi być trendem, musi być prawdziwa. Co z tego, że 95% muzyki pop jest jednakowe. Trudno odróżnić gdzie jest Kate Perry, Rihana, Gaga czy inna niunia.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 04:17
TEKST I MELODIA SĄ NIEDOPRACOWANE, ALE CZUĆ W TYM STARĄ EDYTĘ
Dokładnie, da się wyczuć charakterystyczny zapach starego śledzia.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 04:25
to cudownie już nie mogłam się doczekac ....uwielbiam ją
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 06:49
Edyta wracaj!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 09:15
jest ok, ale miala kiedys lepsze
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Bergie 20.05.2011 10:11
Dość średnia a w świecie muzycznym średnia znaczy słaba.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 11:28
UWIELBIAM JA! piosenka fajna ale to 'na na na' troche denerwujace:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 11:34
Jakiś taki wtórny :(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 15:19
nie wiem ale to już zaczyna być irytujące , niech przestanie obiecywać , jeżeli nie jest pewna czy wyda te płytę czy nie rok minął i znowu nic tylko jakaś pioseneczka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 15:38
Lady Gaga toto nie stety nie jezd.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 16:53
O matko! tak już dzisiaj się nie spiewa... żenada... lalalala nanana tralalala ... co to ma być?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 16:53
O matko! tak już dzisiaj się nie spiewa... żenada... lalalala nanana tralalala ... co to ma być?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ivss 20.05.2011 16:54
Ona ma fantastyczny głos, mi jest strasznie żal, że na tyle lat się zamknęła w pokoju.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 16:54
Nie rozumiem tych zachwytów nad talentem p.Bartosiewicz! Pioseneczka taka sobie - dziewczynki w przedszkolu lepiej śpiewają !!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 16:59
To już nawet kiepska Tola Szlagowska lepiej od niej zaśpiewała swoją nową piosenkę!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 19:38
Pani Edytko! czekam na powrót na scene! Pani piosenki towarzyszą mi od lat!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 20:44
Jak wszystkie mile dla ucha i sklonne do przemyslen... Super :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 21:16
super kawalek. Bogactwo, dzwięków poza linia melodyczną jest powalające. Część na granicy fałszu wprowadza swietną atmosferę w tle. Wokalnie tez pierwsza klasa. SUPER!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.05.2011 21:29
dobra robota ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
amorek_com_pl 20.05.2011 21:45
WRESZCIE
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.05.2011 00:45
kupa kupa kupa ! siedmioletnia kupa!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.05.2011 00:49
miauczy, jęczy i kwiczy! DNO!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.05.2011 00:54
Płonieeee ogniiiisko w leeeeesie! Masakra!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.05.2011 11:38
supeer Edytko, brakowało mi tych dzięków
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.05.2011 12:55
Dlaczego singiel został usunięty? Z tą Sablewską to dajcie sobie spokój, jest specjalistką wyłacznie od plotek. Bartosiewicz tego nie potrzebuje, to nie Doda.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.05.2011 14:09
Tęskniliśmy Edytko !!