Piątek 27.05.2011

Będzie NAGA SESJA DODY w amerykańskim "Playboyu"?

Doda Dorota Rabczewska

Będzie NAGA SESJA DODY w amerykańskim

To była oddolna inicjatywa amerykańskiej Polonii. Zachwyceni kosztowną urodą Dody rodacy zza oceanu wysłali redakcji amerykańskiego Playboya jej nagą sesję z polskiej edycji.

Ogólnie wszyscy byli zainteresowani. Szef też - mówi Super Expressowi pracownik redakcji. Ale sprawa utknęła, bo mamy kryzys.

Okazuje się, że publikacja mogłaby dojść do skutku, ale Doda nie otrzymałaby za nią żadnych pieniędzy...

Tu jest Ameryka. Płaci się wielkim gwiazdom - wyjaśniają tabloidowi mieszkający za oceanem Polacy. Modelki i piosenkarki z Europy występują w takich sesjach za darmo. To dla nich wielka promocja. Tak właśnie myślą Amerykanie. Otwierają przecież drzwi na olbrzymi rynek.

 

Czy Doda zgodzi się rozebrać za darmo? Zarówno ona jak i jej menedżer, Jarosław Burdek, odmówili komentarza w tej sprawie. 

Będzie NAGA SESJA DODY w amerykańskim

Komentarze (405)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:10
zakład, że da...się rozebrać? niejednemu już się dała więc ten plejboj ma szansę. znacie nazwisko fryzjera dody od intymnych miejsc?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:11
Rodacy w USA byli tak zachwyceni talentem muzycznym Dody po jej koncercie przed supermarketem, ze zdecydowali sie zasugerowac jej inna sciezke kariery, wysylajac jej nagie zdjecia do Playboya. Bardzo dyplomatyczne posuniecie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:12
głupia by była gdyby się rozebrała za darmo !!!!!ma fajne ciało i wiem że ona tego nie zrobi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:12
na pewno sie zgodzi,bo ona lubi pokazywac wszystko bo tylko to potrafi,dobrze ze nie pokazuja mozgu bo bylo by gorzej a tak napompowana dziewucha cala sztuczna niech pokazuje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:23
To jest pewne że tam wystapi po to pojechala pod te supermarkety żeby ktos ją zauważył!!!!żenada nikt jej nie slucha teraz
Ty nie musisz. Są tysiące, którzy chcą jej słuchać.
nie pisz oszolomie za te "tysiace" !!!!!!!!!! pisz za siebie a juz napewno nie za mnie!!!!!!!!!!!!! ja rzygam na sam jej widok!!
Renciści i trutnie nie znają się na dobrej muzyce.
wg ciebie to jest dobra muzyka?te kociokwiki seplenienie?chyba ci sie gó wniarzu na dekiel rzucilo
Każdy ma inne zainteresowania zasrańcu. Możesz słuchać Madonno Czarna Madonno. Mnie to nie obchodzi.
Doda to DZ*WKA, szmata i tak dalej. Nic talentu, wszystko sztuczne bez mózgu... A Ty jesteś pedałem który jej słucha i ją uwielbia, idź i przeleć swoją matkę...
Jesteś zwykłym matołkiem i chamem.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:24
napewno sie zgodzi ta plastikowa lalka ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:26
nie znoszę jej paznokci
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:26
fajnie zazdroszcze jeje;*****************
DODA THE BEST!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:33
jeszcze w 2005 roku miała ten męski ryj przed operacjami
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:33
a kto by chcial ogladac ta sztuczna tapeciare plastikowa nawet za darmo ? zygac sie chce jak sie patrzy na to .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:33
PEWNIE ZE SIE ZGODZI DLA ROZGŁOSU W AMERYCE ZROBI WSZYSTKO
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:36
pewnie że to zrobi za darmo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
taki tam 27.05.2011 14:36
Doda jak robi loda i to za darmo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:37
niech już lepiej pokazuje goły tyłek niż otwiera buzię
Odpowiedz
0 0
zgłoś
taki tam 27.05.2011 14:38
doda jak robi loda.... i to za darmo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:39
polski koszmar
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:40
no pewnie,ze się zgodzi bo to kurew.a , ona sprzeda się nawet za darmo żeby tylko zaistnieć i nie kupować w Zabce oraz jeść schabowych jak sama powiedziała
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:41
cyce już sobie zrobiła, botoxem ryj wypełniła to może się rozbierać
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:43
doda to powinna jeszcze doplacic playboyowi :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:43
kto to jest ta Doda?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:46
goły tyłek na scenie i w gazetach, chamskie i prymitywne teksty to jest kariera Doroty Rabczewskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:48
łądna.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:51
Jaka szanujaca sie gwiazda pcha sie obecnie do Playboya? Heffner juz przebrzmial. Teraz to tylko zbieranina sklonowanych blond kroliczkow.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:52
Rodacy w USA byli tak zachwyceni talentem muzycznym Dody po jej koncercie przed supermarketem, ze zdecydowali sie zasugerowac jej inna sciezke kariery, wysylajac jej nagie zdjecia do Playboya. Bardzo dyplomatyczne posuniecie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:53
No, nareszcie dostała rolę swojego życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/ha, ha, ha/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:55
No, nareszcie dostała rolę swojego życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/ha, ha, ha/
Kontraktu jeszcze nie podpisala, musi sie najpierw przespac z Heffnerem :P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:58
Napewno sie zgodzi ona by sie dala wykastrowac publicznie byle by ktos o niej gdzies napisal. Stara sie nawet o wzgledy na pudlu!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gośćMarylin M. 27.05.2011 14:59
KURCZE ,GDZIE JEST PREZYDENT ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.05.2011 14:59
Rodacy w USA byli tak zachwyceni talentem muzycznym Dody po jej koncercie przed supermarketem, ze zdecydowali sie zasugerowac jej inna sciezke kariery, wysylajac jej nagie zdjecia do Playboya. Bardzo dyplomatyczne posuniecie.
Hahahaha!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gośćMarylin M. 27.05.2011 14:59
KURCZE ,GDZIE JEST PREZYDENT ?