Czwartek 23.06.2011

Selena i Justin "sypiają ze sobą"!

Justin Bieber Selena Gomez

Selena i Justin Agencja FORUM

Nadal kwitnie wielka miłość Justina Biebera i Seleny Gomez. Para jest niemal nierozłączna, a spece od wizerunku dbają, żeby regularnie pojawiały się w mediach doniesienia o ich związku. Wszyscy oczywiście zastanawiają się, czy Gomez, która jeszcze niedawno nosiła pierścionek czystości, oraz "męska dziewczynka" uprawiają seks. Niedawno w magazynie OK! ukazał się wywiad z przyjaciółką piosenkarki, która twierdzi, że Justin i Selena już dawno mają za sobą swój pierwszy raz.


Justin powiedział Selenie, że ona jest tą jedyną. Ona go uwielbia i nigdy nie była w nikim tak zakochana. To pierwsza prawdziwa miłość jej życia - twierdzi koleżanka gwiazdy.


Zdaniem informatorki, 17-letni Justin i 18-letnia Selena od dawna sypiają ze sobą i zawsze nocują w tym samym pokoju hotelowym.

Selena nieustannie opowiada, jakie śliczne dzieci będą mieli w przyszłości. Wiem na pewno, że sypiają ze sobą. Mają życie intymne, ale są bardzo ostrożni i Selena na pewno nie zajdzie w ciążę. Kiedyś na pewno będą chcieli mieć dzieci - dodała.


Domyślamy się, że ten wywiad miał na celu zdementowanie plotek o ciąży Gomez, która ostatnia bardzo źle się czuła. Jednak to nie pierwszy raz, gdy media informują o ich wspólnie spędzonych nocach w pokojach hotelowych. Ciekawe, co na to rodzice obojga nastolatków?

Selena i Justin

Komentarze (1234)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1234
Odpowiedz
20 1
zgłoś
gość 23.06.2011 17:56
no proszę,niech robią co chcą
Odpowiedz
30 4
zgłoś
gość 23.06.2011 18:00
Jeżeli Justin i Selena sypiają ze sobą, to WIEDZ ŻE COŚ SIĘ DZIEJE!!!!!!!!
Odpowiedz
12 5
zgłoś
gość 23.06.2011 18:00
ja bym go kijem nie tknęła.Selena,jesteś tak piękna,a marnujesz sobie życie z małym wybrykiem natury.Jezu jaki ten świat niesprawiedliwy.
poczekaj dorosnie to zapragnie wiekszego (penisa hehe)
Odpowiedz
13 1
zgłoś
gość 23.06.2011 18:04
skoro Selena ma 18 lat, to jest już dorosła i może robić co chce
Odpowiedz
6 0
zgłoś
gość 23.06.2011 18:05
nie mam pojęcia po co jakieś dziewczyny mówią selenie ze ja zabiją debilki niech sie ciesza ze ich justinek jest szczesliwy.. zycze im sczezscia
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 23.06.2011 18:12
cóż za brednie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2011 18:12
chooore!
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 23.06.2011 18:14
Fuj! Przecież to dzieci odrażające ;/
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.06.2011 18:14
no super wiadomość przezajebistea! tylko ten dżastin jest emocjonalnie pare lat do tyłu za seleną no ale seks nie zna przeciez granic
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.06.2011 18:16
Popłakałam się ze śmiechu... Dosłownie!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.06.2011 18:17
taka śliczna dziewczyna z takim siuchem...
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.06.2011 18:18
ich sprawa ;d
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.06.2011 18:18
dzieci sypiają ze sobą xD
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.06.2011 18:18
KIEDYŚ ją lubiłam,ale teraz?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Jacek B. 23.06.2011 18:18
dzieci rodzą dzieci
Odpowiedz
1 0
zgłoś
flakers 23.06.2011 18:19
omg oni mają 17-18 lat ;p
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 23.06.2011 18:20
nie wiedzialam ze ona jest less-.-
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.06.2011 18:21
już widzę te serie masowych samobójstw zdesperowanych nastolatek po przeczytaniu tego artykułu...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.06.2011 18:22
Śliczna z nichpara i niech wredne suki nie mówią inaczej!! oboje wygladają świetnie;)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.06.2011 18:24
żenada
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2011 18:26
ona jeszcze nie jest pełnoletni.
durny bachor ...
Odpowiedz
0 2
zgłoś
sylwia345 23.06.2011 18:26
dzieciaki gówno wiedzące o miłości!!!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
sylwia345 23.06.2011 18:26
Śliczna z nichpara i niech wredne suki nie mówią inaczej!! oboje wygladają świetnie;)
ile masz latek?

10?

;p
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2011 18:27
Ludzie wy tak gadacie... ale w ameryce ich wiek jest juz wiekiem "normalnym" albo nawet póznym na uprawianie seksu..tam dzieciaki zaczynają 13-15 lat wierzcie mi... zadko można spotkać osiemnastoletnią osobę bez pierwszego razu ..a wiec to zalezy od kraju rodzice napewno bedą dumni z dzieci ze tak "póżno" zaczeły ;D
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 23.06.2011 18:28
to lesbijki więc nie zajdą w ciążę :)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 23.06.2011 18:28
totalne debilstwo xD
Odpowiedz
1 0
zgłoś
sru 23.06.2011 18:28
sram na to
brawoooo!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.06.2011 18:29
żal kiedys lubialam Selene tera okazalo sie ze jest chyba ...... Biber Jezu co ona robi !!!!! i mu sie dotykac daje fuuuujjj
!!!!!! mam ciarki PS ble ble masz racje
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.06.2011 18:30
dzieciaki i w dodatku ogłaszają to całemu światu. SZKODA SŁÓW!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.06.2011 18:30
Selenka,zmarnujesz sobie życie z tym bachorem.Przecież on nawet fiuta pożądnie nie umie włożyć.Nawet nie wie co to jest miłość!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1234