Poniedziałek 18.07.2011

Chajzer wraca do TVN!

Zygmunt Chajzer

Chajzer wraca do TVN!

A jeszcze półtora miesiąca temu wydawało się, że na dobre zagościł w Telezakupach. Wygląda jednak na to, że Zygmunt Chajzer w tym czasie prowadził ostre negocjacje z szefami TVN-u dotyczące jego powrotu do stacji. Prezenter nie gościł w stacji od 2009 roku, kiedy to wystąpił w 10. edycji Tańca z gwiazdami. Wcześniej prowadził teleturnieje Ananasy z mojej klasy i Chwila prawdy.

 Jak donosi Super Express, Chajzer został wybrany na gospodarza nowego teleturnieju stacji, Milion w minutę, który reklamowany jest jako nowi Milionerzy. Uczestnicy programu będą mieli do wykonania 10 trudnych zadań. Uciekający czas sprawi, że z ich kont będą znikać pieniądze. Jeśli chcą wygrać milion, muszą wszystkie 10 zadań wykonać w nie więcej niż minutę.

Cóż, wszystko lepsze niż Chwila prawdy... 

Chajzer wraca do TVN!

Komentarze (179)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 11:58
Ja lubiłam chwilę prawdy ! A Chajzer to świetny wybór, on potrafi poprowadzić takie programy. Mogli by jeszcze zrobić nowe Idź Na Całość.
Szkoda, że TVN spieprzył jeszcze bardziej TzG
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 12:00
dajcie prosze szanse mlodym!!!--pana chajzer juz za duuuuzo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 12:12
naprawde nie ma juz nikogo innego? tylko wizira bede brac;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 12:15
Sztuczny i obłudny. Poszedł won!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 12:18
nie "Chwila" tylko "Moment" ;]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 12:36
Powrót słynnego Ch.jzera (takie dwa w jednym ch.j i zero):
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 12:40
fajnie że wraca jest bardo fajny i nigdy się nikt z nim nie nudzi kazdy program ktury on prowadził był bardzo ciekawy i na prawde fajny
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 12:44
no co wy chwila prawdy była zacna, ci ludzie , te emocje to był program
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 12:47
on jest obleśny i na dodatek naciągał ludzi na smsy wykorzystując swoją popularność , mnie obrzydził , tyle jest młodych zdolnych ludzi beznadziejny wybór
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 12:51
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 12:53
Lubię go. Ale czy nie za dużo już tych Chajzerów w telewizji. Niech ojciec ustąpi miejsca synowi. Młodszy, przystojniejszy. Panu już dziękujemy. Telewizja to tylko kumoterstwo.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 12:54
znowu będzie wystawiał sztuczną szczenę! obrzydlistwo! tyle jest fajnych młodych prezenterów, po jaką cholerę wpychać ciągle leśnych dziadków!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 12:57
Jeśli człowiek starzeje się to już z nim do kosza??!!! WSTYD POLACY!!! Cieszę się, że wraca, bo w takich programach jest lepszy niz młoda niedouczona kadra.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 13:06
nie lubie go . w mango niech zostanie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 13:08
mialem nadzieje ze program bedzie trwal minute, ech
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 13:15
nie bede ogladal go nawet pol minuty, dla mnie jest skonczony, zwalniam go!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 13:17
stary niech idzie do polstu teleturniej bedzie do kitu z nim nie ma co juz na niego patrzec
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 13:25
O nie. Won z tym starym oszukańcem.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 13:25
Zyga, ty stary draniu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 13:32
on to w Mango teraz prezentuje jakas maszyne do makaronow
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 13:35
chwila prawdy była właśnie fajna :) wszystko krytykujecie :| to jest nie dozniesienia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 13:41
CO SIĘ DZIEJE W TVN, ZBIERAJĄ LUDZI KTÓRZY JUZ SA NIELUBIANI O CO TU CHODZI?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 13:43
po co wraca - tylko nie to na emeryture dziada
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 13:44
Boże no prosze was.. Milion w minute? Ja nie wiem jak wam ale jakoś starzy dobrzy Milinerzy mi się nie znudzili... ;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 13:50
oszust obiecał że wygram w loterii miałam tylko dzwonić na podany numer telefonu ,nic nie wygrałam ,straciłam dużą sumę pieniedzy Vizir chu ,jzer ,oszust
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 13:54
ma facet klasę
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 13:56
TVN zbiera do swojej stacji same śmieci z innych telewizji.Hajzer to oszust
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 14:00
Cała Polska, wciąż te same ryje, wszystko po znajomości i ciągle te stare już dorobione dziady.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.07.2011 14:07
Coraz mniej ogladam TVN,Pelno tam podstarzalych ale ja na szczescie mam wybor!Trzymaja sie pazurami i mlodych nie dopuszczaja.
Odpowiedz