Poniedziałek 18.07.2011

Doda: "W Polsce jest ZA DUŻO BURAKÓW!"

Doda Dorota Rabczewska

Doda:

Takie słowa świadczą chyba o tym, że jej płyta rzeczywiście nie odniosła sukcesu. W rozmowie z Dziennikiem Zachodnim Doda postanowiła opowiedzieć o swojej frustracji oraz o coraz częstszych oskarżeniach o kopiowanie zagranicznych piosenkarek. Rozumiemy, że bolą ją głównie zestawienia jej strojów z kreacjami Lady Gagi. Przez to czuje się w Polsce niedoceniona i, jak przyznaje, najchętniej opuściłaby nasz kraj.

Chciałabym wyjechać. Mogłabym polerować deski windsurfingowe za granicą. Po prostu nie podoba mi się polska mentalność i nie chcę się z nią utożsamiać. Jest tu za dużo buraków i to mi przeszkadza – mówi. Polacy nie potrafią doceniać swoich artystów i muszą mieć porównanie do gwiazd zza oceanu. W zależności, kto zwróci ich uwagę, tym pewnie będę.

- Słuchasz Lady Gagi?

- Nie słucham i nigdy nie słuchałam. Po prostu nie gustuję w jej twórczości. Nie mogę inspirować się kimś, kogo twórczości nawet nie śledzę. Jestem Lady Dżagą.

Zgadzacie się, że zwracanie uwagi na podobieństwo jej stylizacji i "pomysłów na siebie" do zagranicznych odpowiedniczek to oznaka "nie doceniania polskich artystów"? Przypominacie sobie, żeby przed pojawieniem się na scenie Lady Gagi Doda ubierała się w takim stylu, wkładała sobie między nogi rękę trupa czy wołowe serce, albo zabijała tancerza? 

Doda: Doda: Doda: Doda: Doda: Doda:

Komentarze (4871)

Oglądasz 4501-4530 z 4871
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 19:44
doda próbuje się robić na Gagę,ale zawsze pozostanie tylko kopią!!!!
i to marniutką.....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 19:45
ta dorota Gadze do pięt nie dorasta,ośmiesza się tylko,he he he!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 19:47
tak się kończy kopiowanie ideału niestety:-)
Żwnada,dorota mocno chce być jak Gaga ale,do pięt jej nie dorasta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 19:48
dorota Gadze może buty wylizać!!!
Jeśli Gaga jej pozwoli,w co wątpię.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 19:49
a jeszcze w POLSCE illuminati to Marina. Poniewaz nie można tu wklejac linków to wpisz w wyszukiwarce google hasło " marina illuminati" a znajdziesz ciekawa stronę na której są 2 polskie gwiazdy z dowodami.Tam widac jakie dają znaki. Podaj dalej wiadomość- nie bedą nas sataniści programowac!!!
dzięki super stronka !!! jest tam też Afromental, oni też?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 19:49
raczej jej nie pozwoli,a dorota pewnie już się ślini he he
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 19:53
Najlepiej na bezludną wyspę. Odetchniemy z ulgą.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 19:54
taka polska spluwaczka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 19:58
1 zdjęcie - od razu widac na koszulce DODA to DIABEŁ
2 zdjęcie - "nekrofilia"? każdy lubi coś innego.... widocznie Dodzia jest wszechstronna
3 zdjęcie - co ona robi z tym facetem? nie chciał dac jej buzi z języczkiem i wypluł języczek...
4 zdjecie - ponieważ ktos powiedział, że Doda JEST BEZ SERCA to ta wcina serce....
5 i 6 zdjecie - kreacja zabrana innej illuminatce - Beyonce
7 zdjecie - firana na oczy aby zatuszować "pokreconą satanistyczną duszę" bo widocznie te szkła , które ma tam na oczach nie pomogły - a oczy są zwierciadłem duszy...
8 zdjecie - Doda mysli, że szyja się kończy gdzie indziej...
a podsumowanie - DODA nie kopiuje LADY GAGI - to koleżanki po fachu nie tylko muzucznym. Jedna jest KRÓLOWĄ ILLUMINATI w stanach a druga jest KRÓLOWA ILLUMINATI w POLSCE. Dlatego ich wizerunek, zachowanie się na scenie, akcesoria są prawie identyczne jak nie takie same. Piosenki pisze im ILLUMINATI, ubiera je ILLUMINATI ,
są KUKIELKAMI ILLUMINATI, U obydwóch w teledyskach i tekstach sa szatańskie przesłania.
Dają znaki jakie dają ILLUMINATI. LADY GAGA I DODA TO BLIŻNIACZKI ILLUMINATI.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:00
ŻAŁOSNA KOPIA GAGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:04
A wyjeżdżaj, bo tutaj nie masz czego szukać ty beznadziejna starucho! Heh - za granicą poznają się na tobie od razu i z podkulonym ogonem będziesz wracać. Ta twoja muzyka jest tragiczna - teledyski zeszły na totalne dno z mułem. Daruj nam już swojej osoby i po prostu zniknij!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:05
Przestań kopiować style innych (PRAWDZIWYCH) gwiazd! Ty jesteś zwykłą wieśniarą!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:05
a jeszcze w POLSCE illuminati to Marina. Poniewaz nie można tu wklejac linków to wpisz w wyszukiwarce google hasło " marina illuminati" a znajdziesz ciekawa stronę na której są 2 polskie gwiazdy z dowodami.Tam widac jakie dają znaki. Podaj dalej wiadomość- nie bedą nas sataniści programowac!!!
dzięki super stronka !!! jest tam też Afromental, oni też?
ważne - DAVIDICKE
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:07
Doda ma rację, poprostu Polacy tacy są.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:10
z tego co pamiętam, to już dawno miała zostać amerykańską gwiazdą, haha...najwidoczniej tam buraków nie potrzebują
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:14
a jeszcze w POLSCE illuminati to Marina. Poniewaz nie można tu wklejac linków to wpisz w wyszukiwarce google hasło " marina illuminati" a znajdziesz ciekawa stronę na której są 2 polskie gwiazdy z dowodami.Tam widac jakie dają znaki. Podaj dalej wiadomość- nie bedą nas sataniści programowac!!!
dzięki super stronka !!! jest tam też Afromental, oni też?
ważne - DAVIDICKE
Cieszę się, że w końcu się o tym mówi, apelujemy do rozsądnych rodziców swoich pociech, nie chódźcie z nimi na te koncerty, bo to co robi min. Doda przez palenie piramid i śpiewanie z technika backmasking to satanistyczne obrzędy Iluminattów, BARDZO SZKODZICIE DZIECIOM I SOBIE!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:20
1 zdjęcie - od razu widac na koszulce DODA to DIABEŁ
2 zdjęcie - "nekrofilia"? każdy lubi coś innego.... widocznie Dodzia jest wszechstronna
3 zdjęcie - co ona robi z tym facetem? nie chciał dac jej buzi z języczkiem i wypluł języczek...
4 zdjecie - ponieważ ktos powiedział, że Doda JEST BEZ SERCA to ta wcina serce....
5 i 6 zdjecie - kreacja zabrana innej illuminatce - Beyonce
7 zdjecie - firana na oczy aby zatuszować "pokreconą satanistyczną duszę" bo widocznie te szkła , które ma tam na oczach nie pomogły - a oczy są zwierciadłem duszy...
8 zdjecie - Doda mysli, że szyja się kończy gdzie indziej...
a podsumowanie - DODA nie kopiuje LADY GAGI - to koleżanki po fachu nie tylko muzucznym. Jedna jest KRÓLOWĄ ILLUMINATI w stanach a druga jest KRÓLOWA ILLUMINATI w POLSCE. Dlatego ich wizerunek, zachowanie się na scenie, akcesoria są prawie identyczne jak nie takie same. Piosenki pisze im ILLUMINATI, ubiera je ILLUMINATI ,
są KUKIELKAMI ILLUMINATI, U obydwóch w teledyskach i tekstach sa szatańskie przesłania.
Dają znaki jakie dają ILLUMINATI. LADY GAGA I DODA TO BLIŻNIACZKI ILLUMINATI.
może to wszystko przez Nergala?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
burakom mowimy nie 20.07.2011 20:25
Doda moze polerowac deski za granica ale co najwyzej klozetowe, do kazdych innych potzrebna jest znajomosc jezyka obcego:D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:35
mozna sie zastanawiac czy Doda jest marionetką ILLUMINATI czy nie jest. Jednak za dużo rzeczy przemawia za tym, że DODA ILLUMINATI to już teraz jak jeden organizm.Poza przykładami jakie zostały tu wcześniej podane przemawia jeszcze jeden fakt. Program " BIG BROTHER" to jest "wtyczka" illuminati.Wiele tego typu programów jak nie wszystkie to ich programy.A Doda brała udział w BARZE. Oni nie tylko na castingach muzycznych wyłapuja swoich " sługów". Illuminati to POLITYCY, AKTORZY, MUZYCY, DZIENNIKARZE, SPIKIERZY. 90% przemysłu farmaceutycznego jest pod ich władaniem. Szczepionki " te zbiorcze" dla najmłodszych, które truja dzieci to tez ich sprawa. Kilka epidemi a potem szczepionki na to "które trują" to ich robota. Ktos wczoraj wspomniał o kartach illuminati.Karty weszły na rynek w 1995 roku.Na tych kartach były 2 płonace wieże ( WTC) i płonacy PENTAGON.NA INNYCH SĄ RZECZY KTÓRE DZIEJA SIĘ OBECNIE NA CAŁYM ŚWIECIE. Wydając te karty STEVE JACKSON zdemaskował plany illuminatów.Oni działaja ze scisle określonym planem.A przemysł muzyczny to tylko niewielka jego cześć.
DODA JEST NA 1000% ILLUMINATKĄ, PONIEWAŻ NORMALNA OSOBA BY SIĘ TAK NIE ZACHOWYWAŁA. I ZA DUŻO ONE MAJĄ ZE SOBĄ WSPÓLNEGO.MÓJ DO WCZORAJ ULUBIONY ZESPÓŁ BLUE CAFE NA OKŁADCE MA KILKA ICH ZNAKÓW...I RZECZYWIŚCIE NA ZYWO POKAZYWALI SZÓSTKI!!! TERAZ NIE MOGĘ NA NICH PATRZEĆ BO RZYGAĆ MI SIĘ CHCE!!! TYLKO CIEKAWE CZY ONI SĄ ILLUMINATI OD OSTATNIEJ PŁYTY CZY OD ZAWSZE? COS KTOS WIE O BLUE CAFE?
I to by tłumaczyło dlaczego ciągle media ją promuja!!! Wmawia się ludziom, że to oni chca jej słuchac a to bzdura. Poprostu się ja wciska wszedzie w media, w programy, do gazet, na imprezy, gale bo ktos za tym stoi kto tym kieruje!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:36
ja myślałem ,że to chore a to głupie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:39
ludzie !!! Jak mozna o kims powiedziec ,ze jest zerem!!???Doda jest ladna ,dobrze spiewa i nie probujcie porownywac Jej do kogogkolwiek bo nie ma drugiej czy to Gagi czy Dody czy Nataszki...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:45
mozna sie zastanawiac czy Doda jest marionetką ILLUMINATI czy nie jest. Jednak za dużo rzeczy przemawia za tym, że DODA ILLUMINATI to już teraz jak jeden organizm.Poza przykładami jakie zostały tu wcześniej podane przemawia jeszcze jeden fakt. Program " BIG BROTHER" to jest "wtyczka" illuminati.Wiele tego typu programów jak nie wszystkie to ich programy.A Doda brała udział w BARZE. Oni nie tylko na castingach muzycznych wyłapuja swoich " sługów". Illuminati to POLITYCY, AKTORZY, MUZYCY, DZIENNIKARZE, SPIKIERZY. 90% przemysłu farmaceutycznego jest pod ich władaniem. Szczepionki " te zbiorcze" dla najmłodszych, które truja dzieci to tez ich sprawa. Kilka epidemi a potem szczepionki na to "które trują" to ich robota. Ktos wczoraj wspomniał o kartach illuminati.Karty weszły na rynek w 1995 roku.Na tych kartach były 2 płonace wieże ( WTC) i płonacy PENTAGON.NA INNYCH SĄ RZECZY KTÓRE DZIEJA SIĘ OBECNIE NA CAŁYM ŚWIECIE. Wydając te karty STEVE JACKSON zdemaskował plany illuminatów.Oni działaja ze scisle określonym planem.A przemysł muzyczny to tylko niewielka jego cześć.
DODA JEST NA 1000% ILLUMINATKĄ, PONIEWAŻ NORMALNA OSOBA BY SIĘ TAK NIE ZACHOWYWAŁA. I ZA DUŻO ONE MAJĄ ZE SOBĄ WSPÓLNEGO.MÓJ DO WCZORAJ ULUBIONY ZESPÓŁ BLUE CAFE NA OKŁADCE MA KILKA ICH ZNAKÓW...I RZECZYWIŚCIE NA ZYWO POKAZYWALI SZÓSTKI!!! TERAZ NIE MOGĘ NA NICH PATRZEĆ BO RZYGAĆ MI SIĘ CHCE!!! TYLKO CIEKAWE CZY ONI SĄ ILLUMINATI OD OSTATNIEJ PŁYTY CZY OD ZAWSZE? COS KTOS WIE O BLUE CAFE?
I to by tłumaczyło dlaczego ciągle media ją promuja!!! Wmawia się ludziom, że to oni chca jej słuchac a to bzdura. Poprostu się ja wciska wszedzie w media, w programy, do gazet, na imprezy, gale bo ktos za tym stoi kto tym kieruje!!!
chyba masz racje bo ja w RMF FM nigdy Dody nie słyszałem... jakby kurde nie istniała? Jakie radio puszcza Dodę?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:47
niech nie pieprzy'ze nie slucha i nie oglada leidy gagi,prziecierz jejstroje temu zaprzeczaja.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:47
mozna sie zastanawiac czy Doda jest marionetką ILLUMINATI czy nie jest. Jednak za dużo rzeczy przemawia za tym, że DODA ILLUMINATI to już teraz jak jeden organizm.Poza przykładami jakie zostały tu wcześniej podane przemawia jeszcze jeden fakt. Program " BIG BROTHER" to jest "wtyczka" illuminati.Wiele tego typu programów jak nie wszystkie to ich programy.A Doda brała udział w BARZE. Oni nie tylko na castingach muzycznych wyłapuja swoich " sługów". Illuminati to POLITYCY, AKTORZY, MUZYCY, DZIENNIKARZE, SPIKIERZY. 90% przemysłu farmaceutycznego jest pod ich władaniem. Szczepionki " te zbiorcze" dla najmłodszych, które truja dzieci to tez ich sprawa. Kilka epidemi a potem szczepionki na to "które trują" to ich robota. Ktos wczoraj wspomniał o kartach illuminati.Karty weszły na rynek w 1995 roku.Na tych kartach były 2 płonace wieże ( WTC) i płonacy PENTAGON.NA INNYCH SĄ RZECZY KTÓRE DZIEJA SIĘ OBECNIE NA CAŁYM ŚWIECIE. Wydając te karty STEVE JACKSON zdemaskował plany illuminatów.Oni działaja ze scisle określonym planem.A przemysł muzyczny to tylko niewielka jego cześć.
DODA JEST NA 1000% ILLUMINATKĄ, PONIEWAŻ NORMALNA OSOBA BY SIĘ TAK NIE ZACHOWYWAŁA. I ZA DUŻO ONE MAJĄ ZE SOBĄ WSPÓLNEGO.MÓJ DO WCZORAJ ULUBIONY ZESPÓŁ BLUE CAFE NA OKŁADCE MA KILKA ICH ZNAKÓW...I RZECZYWIŚCIE NA ZYWO POKAZYWALI SZÓSTKI!!! TERAZ NIE MOGĘ NA NICH PATRZEĆ BO RZYGAĆ MI SIĘ CHCE!!! TYLKO CIEKAWE CZY ONI SĄ ILLUMINATI OD OSTATNIEJ PŁYTY CZY OD ZAWSZE? COS KTOS WIE O BLUE CAFE?
I to by tłumaczyło dlaczego ciągle media ją promuja!!! Wmawia się ludziom, że to oni chca jej słuchac a to bzdura. Poprostu się ja wciska wszedzie w media, w programy, do gazet, na imprezy, gale bo ktos za tym stoi kto tym kieruje!!!
chyba masz racje bo ja w RMF FM nigdy Dody nie słyszałem... jakby kurde nie istniała? Jakie radio puszcza Dodę?
sama sie puszcza.... w jakimś odtwarzaczu...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:49
ludzie !!! Jak mozna o kims powiedziec ,ze jest zerem!!???Doda jest ladna ,dobrze spiewa i nie probujcie porownywac Jej do kogogkolwiek bo nie ma drugiej czy to Gagi czy Dody czy Nataszki...
i do tego jest satanistką - same zalety !!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
buraczane przyslowia 20.07.2011 20:50
Buraki i tak beda chodzic na jej koncerty bo Doda ma juz zakontraktowane wystepy na festynach na najblizszy rok. Dostaje kase z naszych podatkow, bo festyny oplacane sa z kasy gminnej. A zatem Doda bedzie jeszcze funkcjonowac w mediach dlugie lata - i to mnie cieszy. Cieszy mnie to bo wiele lat temu jak ktos staral sie pisac, ze Doda to pseudo-artystka to buraki chcieli go zlinczowac. No to teraz moi drodzy macie swoja gwiazde, ktora zarabia kupe forsy od was i zarobila juz kilka milionow dolarow. Przeciez Doda w telewizyjnym show Bar zachowywala sie skandalicznie i wypowiadala sie jak ksztalcona dziewka w burdelu arabskim - i media i buraki to kupili. Teraz jak zaczyna mowic troche madrzej to buraki pluja jadem. Nie moi drodzy - Doda to wasze przeznaczenie jeszcze przez pare lat. Na festyny buraki - jazda.
Buraki lubia festyny. Teraz pluja na Dode ale po festynie Tatuś burak i syn burak beda marszczyć kapucyna i dalej pluc na Dode albo na sasiada. Nasi politycy to glownie buraki, ktorzy reprezentuja burakow - Doda ma zatem racje, tyle tylko, ze popelnia blad nazywajac rzeczy po imieniu bo sama jako burak zarabia na burakach. Ale i tak burak pojdzie ja ogladac.
Nie ma lepszej doopy wsrod inwalidek pierwszej grupy :-)
Inwalidzi maja zawsze dobre pomysly ale Doda jest wsrod nich najlepsza ...
Buraki, ich dzieci i inwalidzi beda cie Dodzia i tak sluchac i ogladac na festynach.
Mądry sobie nic głupiego nie pomyśli, a co sobie głupi burak pomyśli, to co się będziesz Doda przejmowała i tak na festyn Burak przyjdzie Cię posluchać.
Buractwo jojczy i pluje ale na festyn idzie ogladac i sluchac buraczanej gwiazdy.
Burakom nie wolno mowic, ze sa burakami. Doda opamietaj sie ...
W Polsce jest duzo burakow ale Doda jest najlepsza wsrod burakow ...
100/100% he he Burak burakowi przygania
Buraki doceniaja artystow w Polsce, Dode juz docenili dawno temu ...
Wsrod Burakow Doda to artysta, wsrod artystow to Burak
Doda! - niedaleko burak rosnie od buraka ... Doda krolowa burakow
Doda to buraka ma ale miedzy nogami
Doda ... Burak temu czapkuje, przy kim pieniadz czuje – na festyn przyjda ...

Buraki juz wam sie nie podoba wasza buraczana krolowa Doda? - na festyn, jazda
Buraczana festyniara obraza swoich fanów:) ale oni i tak ja kochaja:)
Doda nie rzucaj burakow na wiatr - wyjezdzaj ...
Lepiej z Doda zgubic niz z burakiem znaleźć ...
Doda to burak przegotowany i zwiedniety
Doda burakiem sie toczy
Im dalej w buraki, tym więcej Dody ...
Burak i Doda trzeciegio dnia cuchnie
Jak Doda Burakowi, tak Burak Dodzie
Komu w droge, temu Doda w plecy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:51
1 zdjęcie - od razu widac na koszulce DODA to DIABEŁ
2 zdjęcie - "nekrofilia"? każdy lubi coś innego.... widocznie Dodzia jest wszechstronna
3 zdjęcie - co ona robi z tym facetem? nie chciał dac jej buzi z języczkiem i wypluł języczek...
4 zdjecie - ponieważ ktos powiedział, że Doda JEST BEZ SERCA to ta wcina serce....
5 i 6 zdjecie - kreacja zabrana innej illuminatce - Beyonce
7 zdjecie - firana na oczy aby zatuszować "pokreconą satanistyczną duszę" bo widocznie te szkła , które ma tam na oczach nie pomogły - a oczy są zwierciadłem duszy...
8 zdjecie - Doda mysli, że szyja się kończy gdzie indziej...
a podsumowanie - DODA nie kopiuje LADY GAGI - to koleżanki po fachu nie tylko muzucznym. Jedna jest KRÓLOWĄ ILLUMINATI w stanach a druga jest KRÓLOWA ILLUMINATI w POLSCE. Dlatego ich wizerunek, zachowanie się na scenie, akcesoria są prawie identyczne jak nie takie same. Piosenki pisze im ILLUMINATI, ubiera je ILLUMINATI ,
są KUKIELKAMI ILLUMINATI, U obydwóch w teledyskach i tekstach sa szatańskie przesłania.
Dają znaki jakie dają ILLUMINATI. LADY GAGA I DODA TO BLIŻNIACZKI ILLUMINATI.
może to wszystko przez Nergala?
po*****o cię? przez Nergala chodzi ubrana jak GAGA?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:55
mozna sie zastanawiac czy Doda jest marionetką ILLUMINATI czy nie jest. Jednak za dużo rzeczy przemawia za tym, że DODA ILLUMINATI to już teraz jak jeden organizm.Poza przykładami jakie zostały tu wcześniej podane przemawia jeszcze jeden fakt. Program " BIG BROTHER" to jest "wtyczka" illuminati.Wiele tego typu programów jak nie wszystkie to ich programy.A Doda brała udział w BARZE. Oni nie tylko na castingach muzycznych wyłapuja swoich " sługów". Illuminati to POLITYCY, AKTORZY, MUZYCY, DZIENNIKARZE, SPIKIERZY. 90% przemysłu farmaceutycznego jest pod ich władaniem. Szczepionki " te zbiorcze" dla najmłodszych, które truja dzieci to tez ich sprawa. Kilka epidemi a potem szczepionki na to "które trują" to ich robota. Ktos wczoraj wspomniał o kartach illuminati.Karty weszły na rynek w 1995 roku.Na tych kartach były 2 płonace wieże ( WTC) i płonacy PENTAGON.NA INNYCH SĄ RZECZY KTÓRE DZIEJA SIĘ OBECNIE NA CAŁYM ŚWIECIE. Wydając te karty STEVE JACKSON zdemaskował plany illuminatów.Oni działaja ze scisle określonym planem.A przemysł muzyczny to tylko niewielka jego cześć.
DODA JEST NA 1000% ILLUMINATKĄ, PONIEWAŻ NORMALNA OSOBA BY SIĘ TAK NIE ZACHOWYWAŁA. I ZA DUŻO ONE MAJĄ ZE SOBĄ WSPÓLNEGO.MÓJ DO WCZORAJ ULUBIONY ZESPÓŁ BLUE CAFE NA OKŁADCE MA KILKA ICH ZNAKÓW...I RZECZYWIŚCIE NA ZYWO POKAZYWALI SZÓSTKI!!! TERAZ NIE MOGĘ NA NICH PATRZEĆ BO RZYGAĆ MI SIĘ CHCE!!! TYLKO CIEKAWE CZY ONI SĄ ILLUMINATI OD OSTATNIEJ PŁYTY CZY OD ZAWSZE? COS KTOS WIE O BLUE CAFE?
I to by tłumaczyło dlaczego ciągle media ją promuja!!! Wmawia się ludziom, że to oni chca jej słuchac a to bzdura. Poprostu się ja wciska wszedzie w media, w programy, do gazet, na imprezy, gale bo ktos za tym stoi kto tym kieruje!!!
chyba masz racje bo ja w RMF FM nigdy Dody nie słyszałem... jakby kurde nie istniała? Jakie radio puszcza Dodę?
sama sie puszcza.... w jakimś odtwarzaczu...
W TRÓJCE TEŻ JEJ NIE PUSZCZAJĄ?! NIECH KTOŚ DA PRZYKŁAD W JAKIM RADIO SŁYSZAŁ DODĘ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 20:56
Ona do niczego nie dojdzie bo jest wredną babą i tak na marginesie wygląda jak jeden wielki burak nie będę się rozpisywać na temat tej osoby bo nie ma sensu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.07.2011 21:02
Buraki i tak beda chodzic na jej koncerty bo Doda ma juz zakontraktowane wystepy na festynach na najblizszy rok. Dostaje kase z naszych podatkow, bo festyny oplacane sa z kasy gminnej. A zatem Doda bedzie jeszcze funkcjonowac w mediach dlugie lata - i to mnie cieszy. Cieszy mnie to bo wiele lat temu jak ktos staral sie pisac, ze Doda to pseudo-artystka to buraki chcieli go zlinczowac. No to teraz moi drodzy macie swoja gwiazde, ktora zarabia kupe forsy od was i zarobila juz kilka milionow dolarow. Przeciez Doda w telewizyjnym show Bar zachowywala sie skandalicznie i wypowiadala sie jak ksztalcona dziewka w burdelu arabskim - i media i buraki to kupili. Teraz jak zaczyna mowic troche madrzej to buraki pluja jadem. Nie moi drodzy - Doda to wasze przeznaczenie jeszcze przez pare lat. Na festyny buraki - jazda.
Buraki lubia festyny. Teraz pluja na Dode ale po festynie Tatuś burak i syn burak beda marszczyć kapucyna i dalej pluc na Dode albo na sasiada. Nasi politycy to glownie buraki, ktorzy reprezentuja burakow - Doda ma zatem racje, tyle tylko, ze popelnia blad nazywajac rzeczy po imieniu bo sama jako burak zarabia na burakach. Ale i tak burak pojdzie ja ogladac.
Nie ma lepszej doopy wsrod inwalidek pierwszej grupy :-)
Inwalidzi maja zawsze dobre pomysly ale Doda jest wsrod nich najlepsza ...
Buraki, ich dzieci i inwalidzi beda cie Dodzia i tak sluchac i ogladac na festynach.
Mądry sobie nic głupiego nie pomyśli, a co sobie głupi burak pomyśli, to co się będziesz Doda przejmowała i tak na festyn Burak przyjdzie Cię posluchać.
Buractwo jojczy i pluje ale na festyn idzie ogladac i sluchac buraczanej gwiazdy.
Burakom nie wolno mowic, ze sa burakami. Doda opamietaj sie ...
W Polsce jest duzo burakow ale Doda jest najlepsza wsrod burakow ...
100/100% he he Burak burakowi przygania
Buraki doceniaja artystow w Polsce, Dode juz docenili dawno temu ...
Wsrod Burakow Doda to artysta, wsrod artystow to Burak
Doda! - niedaleko burak rosnie od buraka ... Doda krolowa burakow
Doda to buraka ma ale miedzy nogami
Doda ... Burak temu czapkuje, przy kim pieniadz czuje – na festyn przyjda ...

Buraki juz wam sie nie podoba wasza buraczana krolowa Doda? - na festyn, jazda
Buraczana festyniara obraza swoich fanów:) ale oni i tak ja kochaja:)
Doda nie rzucaj burakow na wiatr - wyjezdzaj ...
Lepiej z Doda zgubic niz z burakiem znaleźć ...
Doda to burak przegotowany i zwiedniety
Doda burakiem sie toczy
Im dalej w buraki, tym więcej Dody ...
Burak i Doda trzeciegio dnia cuchnie
Jak Doda Burakowi, tak Burak Dodzie