Sobota 23.07.2011

Zażył 30 tabletek! CHCIAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO?

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk Krzysztof Włodarczyk Diablo

Zażył 30 tabletek! CHCIAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO?Jak pisaliśmy w nocy, bokser Krzysztof "Diablo" Włodarczyk został przewieziony na oddział toksykologiczny warszawskiego Szpitala Praskiego. Zmagający się z trwającą od dwóch lat depresją sportowiec zażył około 30 tabletek leków antydepresyjnych... Na szczęście okazał jeszcze na tyle przytomności umysłu, by zadzwonić do jednego ze swoich przyjaciół z prośbą o ratunek. Tej rozmowie prawdopodobnie zawdzięcza życie. Czy chciał popełnić samobójstwo...?

 

W czwartek ok. godziny 13-tej Krzysiek zadzwonił do mnie i powiedział, że łyknął sporo tabletek - mówi w rozmowie z Faktem szwagier boksera, Tomasz Babiloński. Mówił, że słabnie i żebym przyjechał jak najszybciej. Pognałem do Piaseczna, po drodze dzwoniłem do innych bokserów: Tomka Hutkowskiego i Pawła Kołodzieja. Oni przyjechali na miejsce przede mną. Gdy ja tam przybyłem, Krzysiek był nieprzytomny. Niedługo przyjechała karetka i zabrała go do szpitala.

Powodu próby samobójczej Włodarczyka jego przyjaciele upatrują w problemach małżeńskich, z którymi sobie nie radzi.

Nie pokazywał tego na zewnątrz, ale  bardzo to przeżywał - mówi informator tabloidu.

Żona boksera przebywa obecnie w Hiszpanii. Według najświeższych informacji życiu Włodarczyka nie zagraża już niebezpieczeństwo. Wczoraj wieczorem zaczął odzyskiwać przytomność.

Odwiedziłem go, poznał mnie - potwierdza w rozmowie z tabloidem szwagier boksera. Wprawdzie ciężko było mu mówić, ale czuje się coraz lepiej. Czasami jeszcze traci przytomność, nie ma już jednak zagrożenia życia. Z każdym dniem będzie coraz lepiej.

 

Pytanie, czy dojdzie do siebie również psychicznie.

Zażył 30 tabletek! CHCIAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO?

Komentarze (1179)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1179
Odpowiedz
10 1
zgłoś
gość 23.07.2011 12:01
niby twardy a jednak
Odpowiedz
3 11
zgłoś
gość 23.07.2011 12:01
i to wszystko przez kobiete...
Odpowiedz
7 1
zgłoś
gość 23.07.2011 12:02
Oj Krzysiek ale nawywijales!
Odpowiedz
5 5
zgłoś
gość 23.07.2011 12:02
a żona w hiszpanii ..;/ no nieźle ..
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 23.07.2011 12:02
Zycze zdrowia i spokoju!
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 23.07.2011 12:02
Trzymamy kciuki:)
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 23.07.2011 12:02
Oj te baby!
Odpowiedz
1 5
zgłoś
gość 23.07.2011 12:03
szkoda fajny gosc
Odpowiedz
1 4
zgłoś
gość007 23.07.2011 12:03
aaaj szkoda gościa...
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 23.07.2011 12:03
wracaj do zdrowia!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 23.07.2011 12:03
spokoju chcial
Odpowiedz
2 6
zgłoś
gość 23.07.2011 12:04
Zawdzięczamy to tylko jego żonie ona jest temu winna.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 23.07.2011 12:04
Fajny facet!!!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 23.07.2011 12:04
Szkoda faceta
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 23.07.2011 12:04
No naprawde
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 23.07.2011 12:04
przykro mi Pani Krzysztofie,ale nie tedy droga...proszę szybko wracać
do siebie i zachwycić nas w kolejnych walkach!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Paweł G. 23.07.2011 12:04
Nie poddawaj sie tak szybko..
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 23.07.2011 12:05
zawsze w takich sytuacjach jest wiele powodow,nie nam co ich dociekac.zycze powrotu do zdrowia i formy .wszystkiego dobrego.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 23.07.2011 12:06
Krzysiu a ja myslalam,ze nic ciebie nie potrafi zlamac.Wracaj do zdrowia i na ring!
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 23.07.2011 12:06
a byli w programie "taka miłość się nie zdarza"... hmm mogliby dokładniej wybierać pary
Odpowiedz
1 1
zgłoś
hayami 23.07.2011 12:06
Życzę powodzenia zmiany podejścia do życia.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.07.2011 12:08
ale ten szwagier rozgadany
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.07.2011 12:08
okolo rok temu widzialam go w galerii krakowskiej z dwiema około 18 letnimi dziewczynami i sie zdziwilam, ze ma zone i takie rzeczy...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.07.2011 12:10
No,ze baba potrafi tak zlamac chlopa?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.07.2011 12:10
hopka. pl/z7d13 usun spacje naprawde warto
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.07.2011 12:11
trzymam za Pana kciuki. głowa do góry!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Lupus 23.07.2011 12:12
Jednak te ciągłe uderzenia w głowę nie są tak całkiem bez skutku na sprawność mózgu. Szkoda. Ksywa Diablo chyba się zdewaluowała.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.07.2011 12:12
Jak czytam takie teksty typu I TO WSZYSTKO PRZEZ KOBIETĘ TO AŻ SIĘ RZYGAĆ CHCE.Widzę że Krzysiu to święta osoba która jak przykładny mąż praca dom praca dom żona i dziecko i spacerek itd itd.No to muszę was zmartwić bo Krzysiu nie chowa się na ZŁOTYCH TARASACH Z LAFIRYDAMI.
Odpowiedz