Sobota 30.07.2011

Farna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)

Ewa Farna

Farna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEDwa dni temu pokazywaliśmy Wam zdjęcia Ewy Farny wychodzącej ze studia Dzień Dobry TVN. Wygląda na nich, że 18-latka przybrała ostatnio sporo na wadze, co widać szczególnie po pełniejszej buzi i masywnych udach.

Co ciekawe, piosenkarka przytyła tak w ciągu niewiele ponad miesiąca. Nasz czytelnik przysłał nam zdjęcia zrobione Ewie w tym samym miejscu, w połowie czerwca. Pięć tygodni temu prezentowała się znacznie lepiej i nie jest to jedynie kwestia ubioru - była szczuplejsza, smuklejsza i, co najważne, bardziej uśmiechnięta.

Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowy spadek formy.

Zobacz zdjęcia Ewy sprzed kilku dni! (ILE PRZYTYŁA?)

 

Farna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)PUDELEK EXCLUSIVEFarna PRZYTYŁA TAK W MIESIĄC! (Porównaj!)

Komentarze (2598)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 2598
Odpowiedz
42 6
zgłoś
gość 30.07.2011 12:54
Przesadzacie, na szpilkach zawsze wygląda się szczuplej
Odpowiedz
22 5
zgłoś
gość 30.07.2011 12:54
wiadomo, że w szpilkach wygląda smuklej..
Odpowiedz
8 9
zgłoś
gość 30.07.2011 12:54
Tak ja wystroili,ze kupili jej za duze buty,
Odpowiedz
13 5
zgłoś
Kelety 30.07.2011 12:54
Lubi sobie pojeść :D
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 30.07.2011 12:54
w zdjeciu gdzie ma kapelusz wyglada jak demi lovato
Odpowiedz
1 6
zgłoś
gość 30.07.2011 12:54
trochę staro wyglada
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 30.07.2011 12:55
Przesadzacie, po prostu jest inaczej ubrana
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 30.07.2011 12:55
fajna dziewczyna
Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 30.07.2011 12:55
Jej sprawa. Ja ja lubie bo jest naturalna
Odpowiedz
0 5
zgłoś
gość 30.07.2011 12:55
Piękne buty, ale na nią za duże.
Rzeczywiście, bardzo przytyła, ale w tym wieku może szybko schudnać. Bardzo łądna jest.
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 30.07.2011 12:55
tam tez jest gruba
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 30.07.2011 12:56
No. Troche sie jej przytyloo;) ale i tak ją lubię :-)
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 30.07.2011 12:56
W SZPILKACH WYGLADA SIE SZCUPLEJ, TWARZ TA SAMA...
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość Anna 30.07.2011 12:56
może i trochę przytyła, ale bez przesady, obcasy robią swoje, a poza tym na obu zdjęciach jest uśmiechnięta :)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 30.07.2011 12:56
dzisiaj jej koncert na Festiwalu Energii w Jaworznie!
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 30.07.2011 12:56
bywa... moze jest przed okresem i spuchla. wczesniej tez miala "Nozki" pulchniejsze.
Odpowiedz
2 5
zgłoś
w3j37z4q9 30.07.2011 12:56
Jak widać Photoshop nie zdążył !!!
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 30.07.2011 12:56
Przytyła, bo przestała jeżdźić po polskich drogach!
Odpowiedz
4 4
zgłoś
ja! 30.07.2011 12:57
ona zawsze była gruba a tutaj ma po prostu szpilki a szpilki wydłuzaja nogi wiec nie wiem po co takie bezsensowne porównanie :) jest gruba i juz :))
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 30.07.2011 12:57
Hm, szkoda, że taka fajna dziewczyna stylizuje się na lafiryndę, farbuje włosy i robi się na tandetną pospolitość. Wyraźnie brak jej własnego stylu.
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 30.07.2011 12:57
luuudzie.jak ktoś założy szpilki to automatycznie staje się szczuplejszy , bo obcas wysmukla ciało ;) czepiacie się jak nie wiem co. Wygląda dobrze . Lepiej tak niż jakby miała wyglądać jak anorektyczka;)
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 30.07.2011 12:58
ale się spasła
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 30.07.2011 12:58
na szpilkach każdy wyglada szczuplej ;/
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 30.07.2011 12:58
NIE LUBIE JEJ ALE MA GŁUPKOWATE MINY!!!!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 30.07.2011 12:58
Ja podobnie napuchłam po hormonach czyżby tabletki anty? A cóż dziewictwem, aż do końca.
Odpowiedz