Wtorek 09.08.2011

Steczkowska o chorobie męża: "Rozprzestrzenił się RAK"

Justyna Steczkowska

Steczkowska o chorobie męża:

W czwartek pisaliśmy, że Justyna Steczkowska zdecydowała się na jakiś czas wycofać z show biznesu, gdyż u jej męża wykryto bardzo poważną chorobę, wymagającą długotrwałego leczenia. Menedżerka piosenkarki nie chciała zdradzać, na co choruje Maciej Myszkowski, twierdząc, że nie będą się dzielić historią z mediami. Widać Steczkowska czekała na miejsce na okładce Gali, by o wszystkim opowiedzieć. Przy okazji rozmowy o problemach w życiu osobistym wymienia swoje projekty zawodowe.

- Po prostu czasem wydarzają się rzeczy, na które nie mamy wpływu. Więc muszę zapomnieć na chwilę o swoich ustalonych zawodowych planach, wydaniu płyty "XV", nowej transzy programu "W obiektywie Justyny Steczkowskiej"...

- Co się stało?

 

- Rak rozpanoszył się w mojej rodzinie... To trwa już dłuższy czas. Ale wygramy... Już jesteśmy blisko, a najgorsze już za nami i do mety jeszcze kilka metrów. Poza tym dzieją się też piękne rzeczy, które nadają życiu głęboki sens...

- Justyna, czy chcesz o tym mówić?

 

- Nie chcę i nie będę. Jestem zdania, że o swojej chorobie jeśli chce, może opowiadać ten, kto jej doświadcza. Wtedy jest to prawdziwe, szczere i głęboko wzruszające... i może pomóc innym. Cała reszta krzyczących – to już jest inna bajka.

- To z powodu choroby bliskich przesuwasz premierę płyty?

 

- Tak. Na przyszły rok, chociaż jest gotowa, a teledyski są zrobione naprawdę dobrze i to w trzech różnych krajach.

Czy dało się powiedzieć więcej o płycie przy okazji rozmowy o chorobie męża? 

Steczkowska o chorobie męża:

Komentarze (630)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 630
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.08.2011 11:22
przykre.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 09.08.2011 11:23
;(
Odpowiedz
1 1
zgłoś
tropicielka 09.08.2011 11:24
odwalcie się od Jusi. Chce to powie, nie chce, to nie powie. Jej sprawa
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2011 11:24
Rak to nie wyrok! Trzymajcie się!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 09.08.2011 11:24
trzymajcie się Justynko, wszystko będzie ok.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
CWANY 09.08.2011 11:24
TRZUMAM KCIUKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2011 11:24
;(
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2011 11:24
współczuję. Trzymam kciuki za męża
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.08.2011 11:24
o kurde... wspolczuc
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2011 11:25
współczuje, taki młody człowiek, zdrowia życzę!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2011 11:25
trzymam kciuki, powodzenia i duzo siły Wam zyczę, dacie rade:*
Odpowiedz
0 1
zgłoś
nanan 09.08.2011 11:25
Trzymam kciuki bedzie dobrze :(
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.08.2011 11:26
ona jest walnieta a jej maz zawsze wydawał mi sie w porzadku i zycze mu zdrowia!!a ona tylko figura i twarzowanie!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.08.2011 11:26
po co to gada????
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.08.2011 11:26
podła ż0na...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.08.2011 11:27
współczuję, Mąż przystojny
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2011 11:27
Zdrowia życzę-jest bezcenne.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2011 11:27
zdrowia
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.08.2011 11:27
da sobie radę
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.08.2011 11:27
To przykre, życzę wytrwałości i siły. Rak to nie przelewki, a płyta zapewne sprzeda się wyśmienicie jak nie teraz to poźniej(przynajmniej tego życze) Powodzenia;)))))
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.08.2011 11:27
szybkiego powrotu do zdrowia
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2011 11:28
dużo zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2011 11:28
Ale przerobiona na zdjęciu na tej okładce. W ogole nie podobna do siebie. Ale żal jej i jej męza.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.08.2011 11:28
ale pudel jesteś wstrętny...jak zapytali, to powiedziała a nie użalała się,nawet jak się kogoś potka, a ten ma jakiś problem, to trzeba wysłuchać,lżej na duszy komuś, jak się wygada, a ja nie widzę tu ani promocji płyty, ani oczekiwania współczucia....szczególnie od takich kundli jak ty................
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2011 11:29
współczuje i trzymam kciuki za pozytywny finał.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2011 11:29
straszne, szczerze wspolczuj ei zycze zdrowia
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2011 11:30
ojjj... ;c
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.08.2011 11:30
spoko..dobrze powiedziane..Jusi ma klasę mimo ze oatanio z tą kiecą w rowku sie nie popisała i wydala sie na żer hien:)))) ale ogólnie wielka klasa i styl
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.08.2011 11:30
Nie chce o tym mówić, a gada!!!!
Głupia ta Justynka, oddaję rację Dodzi.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2011 11:31
dlaczego coraz mlodsi ludzie choruja na raka !!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 630