Środa 10.08.2011

Mucha wraca do "M jak miłość"!

Anna Mucha M jak miłość

Mucha wraca do

Producentom tasiemca Dwójki nie przeszkadza jej ciąża. Propozycja padła w najbardziej stosownej chwili, kiedy Mucha już zaczynała się martwić, że zostanie bez pracy. Wprawdzie producenci serialu Prosto w serce nie wyrzucili jej z obsady, jednak postanowili przenieść środek ciężkości na inne wątki. Bohaterka grana przez Muchę będzie pojawiała się w serialu  znacznie rzadziej niż dotąd. A to oznacza oczywiście spadek dochodów. I wtedy właśnie producent M jak miłość, Tadeusz Lampka zapytał ją, czy nie miałaby ochoty na powrót.

Stało się tak podobno dlatego, że Lampka ma osobistą słabość do Ani. Zapamiętał bowiem jej lojalność. Podobno aktorka za każdym razem, kiedy rozważa przyjęcie nowej roli, konsultuje się z producentami M jak miłość i dopasowuje grafiki. Tak właśnie było, gdy grała jednocześnie w M jak miłość i filmie Och, Karol 2.

Szef mówi, że dla niej zawsze będzie miał pracę - mówi Rewii osoba z ekipy serialu.

Udział Muchy w powstającym właśnie sezonie jest już więc przesądzony.

Mogę potwierdzić, że Anna Mucha wystąpi w nowych odcinkach - zapewnia pracownik działu promocji M jak miłość.

Myślicie, że w efekcie utknie w tym tasiemcu na zawsze? Dobre stosunki ze scenarzystami i producentami seriali okazały się już zgubne dla wielu aktorów. Wymieńmy choćby większość obsady Klanu. Stockinger żalił się na to nawet dzisiaj

Mucha wraca do

Komentarze (339)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 339
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:06
git ! ;d
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:06
super, ktos ma prace kts nie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:07
ajj ta mucha :D
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:07
fajnie.powodzenia ;)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:07
ładna ona
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:07
sie wozi za darmo !! tez tak chce, darmozjad jeden
Odpowiedz
0 0
zgłoś
nie_sia 10.08.2011 12:07
jakby tam mało ciężarnych było :P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:07
no nie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:07
moim zdaniem jest ok ; ) niech wraca , lubię Madzię.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:08
o matko znowu? olcia :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:08
w sumie to nic do niej nie mam o prócz tego że jest strasznie próżna(tak mi się wydaje)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:09
fajnie z nią serial będzie ciekawszy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:09
nie oglądam tego serialu, więc jest mi obojętne kto w nim gra.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:09
nie macie już ciekawszych tematów.mucha jest wszędzie to nie do zniesienia dajcie ludziom odpoczęć od tej kobiety.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
alert-box . org 10.08.2011 12:10
NIE CHCEMY GMO W POLSCE!

DLACZEGO SEJM TYLNYMI DRZWIAMI WPROWADZA TAK WAŻNĄ USTAWĘ?

CHROŃMY POLSKIE NASIONA I ŻYWNOŚĆ!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
dunia**** 10.08.2011 12:11
wróci i pokomplikuje Pawłowi życie hehe ale to już tradycja. Ostatnio jak się zjawiła, na chwilke w emce to przespała się z Pawłem i znikła:) Paweł spotkał dziewczynę i wskazuje na to ze z nią bedzie chcial ułożyc sobie życiea tu nagle zjawi się Madzia i oznajmi mu że jest z nim w ciąży...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:12
na tym gwiazdorstwo exportowe sie zakonczylo hahahah
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.08.2011 12:12
o nniieeee chyba przestanę oglądać m jak milisc
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:12
upadek
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:14
Bardzo się ciesze że wraca do M jak miłosc.^^
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:15
first
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:17
Ania wracaj jestes najlepsza !!!!!!!! w prosto w serce grasz superrrr uwielbiam cie :** :)))
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.08.2011 12:18
tak...madzia wróci do PL w zaawansowanej ciąży....Wszyscy bedą zdziwieni, sądząc, ze Madzia związała się z jakims Sudańczykiem...Okaże się, że Madzia nosi pod sercem owoc nocy, którą spędziła z Pawłem w czasie swojego pobytu w Wa-wie na okolicznośc ślubu ojca z mamą Kingi...Zalożycie się, ze tak własnie będzie?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.08.2011 12:23
i tak nie oglądam tej telenoweli, to tak jak DYNASTIA.........
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.08.2011 12:25
a było już tak pięknie !!!!
Odpowiedz