Czwartek 25.08.2011

"Nigdy NIE BYŁAM ŁADNA ANI SEKSOWNA"

Karolina Korwin-Piotrowska

Największym zaskoczeniem drugiej edycji Top model ma być metamorfoza Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Dziennikarka w tym celu schudła, zmieniła garderobę i fryzurę. W najnowszym wywiadzie w magazynie Glamour wyznaje, że jej niższa waga jest skutkiem choroby, a nowy wizerunek to zasługa stylistki, Malwiny Wendzikowskiej.

Nigdy nie byłam na półce z napisem "piękna" ani nawet "ładna". Nie znalazłam się też na takiej z etykietką "seksowna" – wyznaje zgodnie z prawdą Korwin-Piotrowska. Jeśli kiedyś zrobię sobie lifting, jak moja idolka Joan Rivers, nie powiem: "Kocham męża, chodzę na spacery, piję sok z marchwi i przeszłam na dietę zmieniającą rysy twarzy". Tylko wyznam prawdę.

 

Celebrytka stwierdza również, że nie chce być rozliczana z tego, jak wygląda. Zapewnia też, że u dziewczyn w programie nie zwraca dużej uwagi na wygląd. Ważny jest dla niej intelekt. 

Jeśli panna jest głupia, zawsze będę jej wrogiem – ostrzega. Niektórym trzeba uzmysłowić, że nie występują w programie "Top Królewna". Ładna buzia niczego nie załatwi.

 

Starcie ładnych z brzydkimi na antenie TVN już od września. 

Komentarze (1135)

Oglądasz 631-660 z 1135
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:07
Jesteś jak g......o w betoniarece co się wyrobiłóo ale nie nawet te3go nie jesteś warta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Grrr ;d 25.08.2011 23:08
japierdziele.. nawet sie ubrac nie umie , niby ktos ją tam wystylizował a niech zpojzy na te zdiecie jak wygląa Joanna i Anja , jak kobiety a ona jak facet ; x
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:08
65 lat babciu!!!!!!!!!!!siusiu paciorek i spac!!!!!!!!! co Ty w ogole robisz na pudlu!!!!!!!!!
Ty ile masz?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:08
wcale tego nie widac bahahahah, i taka pozostanie bzydka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:09
Vika pisze do Was!
Helo...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:10
Karolina nie badz taka skromna...Jestes fajna dziewczyna.Lubie ciebie za ostra krytyke i za to,ze mowisz prosto z mostu.Tak trzymaj!To cale sfatygowane towarzystwo kolo ciebie to ...nie chce byc wulgarna...
Oj Karolcia, Karolcia. Czy naprawde myslisz, ze ludzie sa tacy glupi i nie domysla sie, ze siedzisz wlasnie na Pudlu i walisz pozytywny komentarz za komentarzem na temat swojej persony? Nie jestes ani piekna, ani seksowna, ale jak ktos wczesniej napisal, sa ludzie, ktorzy braki w urodzie kompensuja taktem, sympatia i elegancja. Ty nie posiadasz zadnej z powyzszych cech. Muszisz byc nieslychanie nieszczesliwa osoba, skoro myslisz, ze obrazanie innych dodaje ci animuszu. Wrecz przeciwnie. Wypadasz jako zakompleksiona, zazdrosna stara panna.
Dam ci dobra rade: zacznij wpierw lubic sama siebie, potem daj szanse innym.
Wiesz co ? mam swoje lata , akurat na tym portalu opanowanym przez gimnazjum nie ma się co wychylać z wiekiem . Ale ten tekst o starych zakompleksionych pannach trąci lamusem , ba , nawet epoką lodowcową . Chyba nie zauważyłaś , że takie pojęcie obecnie nie istnieje . Nie ma starych panien i starych kawalerów , są ludzie którzy nie mają potrzeby legalizacji związków. A co ci tam zresztą skwaśniała " stara panno " będę tłumaczyc , najwyraźniej sama borykasz się z tym problemem . Głowa do góry , zapewniam cię , że bez względu na wiek można być szczęśliwym singlem . Rozwiodłam się miesiąc temu z moim drugim mężem i czuję wspaniałą wolność wszystkimi komórkami mojego starego ciała ( mam 65 ) :D
:-) i po co ci ta agresja? do twojej wiadomosci: do gimnazjum nigdy nie chodzilam, bo w moich czasach go nie bylo. a jesli chodzi o zwrot 'stara panna', mam na mysli sposob zachowania, nie wiek slonko :-)
do twojej wiadomości niunia - nie cierpię takich poufałości typu " słonko " , poza tym nie ciekawi mnie gdzie chodziłaś , z całą pewnością nie tam gdzie ja
No i co? Wyszlo szydlo z worka! Korwin - Piotrowska we wlasnej osobie :-)
Z pewnoscia nie chodzilam tam gdzie ty :-) Pne sie nieco ponad Magiel Towarzyski i juz to mi w zupelnsci wystarczy.
Nie ma sie co pnąć, skoro tu siedzisz.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:13
65 lat babciu!!!!!!!!!!!siusiu paciorek i spac!!!!!!!!! co Ty w ogole robisz na pudlu!!!!!!!!!
Ja tu sobie dyskutuję , a ty jak widać nie masz innych pomysłow na wieczór jak paciorek i siusiu , więc dawaj ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:15
o kur..... 5 pedalów na jednym zdjeciu!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:15
mnie się zawsze podobała
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:17
ja wiem czy z niej znowu az taka intelektualistka? ot troche wyszczekana, ale moim zdaniem nic oststnio specjalnie wartościowego nie robi - ot wyśmiewa szołbiz, każdy głupi potrafi poszydzić z tej biednej edyty herbuś, czy doło,zyć jakimś innym psełdogwaizdkom, i chwalić uznane nazwiska jak Wajda albo Janda... dla mnie ona nic specjalnie wartościowego nie wnosi... skupiła by się na krytyce filmowej albo literackiej a nie sie pcha w pusty świat, który sama z taka dumą obśmiewa... Czy ona napisała jakąś książke? nakreciła film? nie słyszałam, za to mieli w kółko tą samą szołbizową papkę, od której tak za wszelką cenę się dystansuje...
Ona obsmiewa Herbus, bo jej zazdrosci. Urody i zwiazku z Trelinskim, ktory jej sie zapewne podoba. Moze i Herbus jest tylko gwiazdka, ale bogata i piekna, a do tego jest znakomita tancerka.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:18
ale Anja wygląda ;// masakra. brzydota.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:19
ale jak ktos czuje sie brzydkim to jest strasznie zazdrosny o ladne dziewczyny, dlatego jest taka zgryzliwa i nie obiektywna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:19
przecież ta co wygrała, szara mycha, była głupia więc jak to naprawdę jest?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
czarownica Majka 25.08.2011 23:20
jedno potrafimy Brawo.ubliżać sobie jacy my jesteśmy Piękni:)...Należy pamiętać ,że jesteśmy gościnnie na tej ziemi....Wszyscy jesteśmy piękni i cudni tak jak na rodzinnym zdjęciu:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:21
Ona obsmiewa Herbus, bo jej zazdrosci. Urody i zwiazku z Trelinskim, ktory jej sie zapewne podoba. Moze i Herbus jest tylko gwiazdka, ale bogata i piekna, a do tego jest znakomita tancerka.
pogieło cie do końca?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:23
ja wiem czy z niej znowu az taka intelektualistka? ot troche wyszczekana, ale moim zdaniem nic oststnio specjalnie wartościowego nie robi - ot wyśmiewa szołbiz, każdy głupi potrafi poszydzić z tej biednej edyty herbuś, czy doło,zyć jakimś innym psełdogwaizdkom, i chwalić uznane nazwiska jak Wajda albo Janda... dla mnie ona nic specjalnie wartościowego nie wnosi... skupiła by się na krytyce filmowej albo literackiej a nie sie pcha w pusty świat, który sama z taka dumą obśmiewa... Czy ona napisała jakąś książke? nakreciła film? nie słyszałam, za to mieli w kółko tą samą szołbizową papkę, od której tak za wszelką cenę się dystansuje...
jw
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:24
Karolcia przypomina mi dwie osoby w moim życiu. Normalnie SOBOWTÓRY. Jedna to wieczna przyjaciółka mojej córki, zaradna dziewczyna, dziecko za młodu, matka wyleczona alkoholiczka, też z kolejnym dzieckiem. Naraiła córce faceta i ta urodziła swoje drugie dziecko - wspólne. Kochają się, on pracuje, ona wychowuje.

Drugą osobą SOBOWTÓR jest pewna lekarka ortopeda, która jest w pewnym szpitalu pewną w miarę ważną szychą. I pomogła mi w terminie mojej operacji, stawu skokowego. Żyję.
Ale obydwie toczka w toczkę podobne do Karoliny i jeszcze z tego samego sposobu rozmawiania i ruchów..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:24
no super fajnie tylko tego andrzeja z czoła to b mogła ściągnąć
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:25
celebrytka?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
czarownica Majka 25.08.2011 23:25
Ona obsmiewa Herbus, bo jej zazdrosci. Urody i zwiazku z Trelinskim, ktory jej sie zapewne podoba. Moze i Herbus jest tylko gwiazdka, ale bogata i piekna, a do tego jest znakomita tancerka.
pogieło cie do końca?
NIKT nie jest z ludzi gwiazdą ..jutro będzie padało i na niebiosach nie widać ani jednej gwiazdy...szkoda...Nie róbmy z ludzi gwiazd....Tańczyć każdy może..ale matematyki to chyba nie każdy zdoła się nauczyć:))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:26
to prawda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:27
nie moge. piotrowska sama sobie odpisuje. co za idiotka.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:27
Ano to prawde powiedziała chciaz raz Korwin- Piotrowska....spójżcie na nią, czy tak powinna wyglądac osoba, która jest jurorem w Top Model???? Nie!! Gustu za grosz- ubiera się jakby była z innej epoki, ani to ładnie uczesana, ani umalowana -bezguscie totalne.Chociaz raz powiedziała prawdę że (cytuje) "nigdy nie byłam ładna ani seksowna''
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:27
Ona obsmiewa Herbus, bo jej zazdrosci. Urody i zwiazku z Trelinskim, ktory jej sie zapewne podoba. Moze i Herbus jest tylko gwiazdka, ale bogata i piekna, a do tego jest znakomita tancerka.
pogieło cie do końca?
NIKT nie jest z ludzi gwiazdą ..jutro będzie padało i na niebiosach nie widać ani jednej gwiazdy...szkoda...Nie róbmy z ludzi gwiazd....Tańczyć każdy może..ale matematyki to chyba nie każdy zdoła się nauczyć:))
Serio? To moze Piotrowska pokazesz nam jak sie tanczy tango w nastepnym odcinku Top Model?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
65-latka 25.08.2011 23:28
Ja mam taką nieśmiałą propozycję dla wszystkich rozgrzanych tą dyskusją - zajrzyjcie do Wikipedii nt Karoliny Korwin Piotrowskiej . To naprawdę nie boli . Ta dziewczyna ma naprawdę duży dorobek intelektualny , więc dlaczego skupiacie się na urodzie lub jej braku ? W ostatnim światowym rankingu za najbardziej wpływową i interesującą współczesną kobietę uznano Angelę Merkel , na drugiej pozycji znalazła się Hillary Clinton . W Polsce nie miały by szans , bo obie stare i brzydkie ...prawda ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:28
Ano to prawde powiedziała chciaz raz Korwin- Piotrowska....spójżcie na nią, czy tak powinna wyglądac osoba, która jest jurorem w Top Model???? Nie!! Gustu za grosz- ubiera się jakby była z innej epoki, ani to ładnie uczesana, ani umalowana -bezguscie totalne.Chociaz raz powiedziała prawdę że (cytuje) "nigdy nie byłam ładna ani seksowna''
zapomniala dodac, ze zawsze byla szkaradna i podla.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:29
Ja mam taką nieśmiałą propozycję dla wszystkich rozgrzanych tą dyskusją - zajrzyjcie do Wikipedii nt Karoliny Korwin Piotrowskiej . To naprawdę nie boli . Ta dziewczyna ma naprawdę duży dorobek intelektualny , więc dlaczego skupiacie się na urodzie lub jej braku ? W ostatnim światowym rankingu za najbardziej wpływową i interesującą współczesną kobietę uznano Angelę Merkel , na drugiej pozycji znalazła się Hillary Clinton . W Polsce nie miały by szans , bo obie stare i brzydkie ...prawda ?
mwahahaha, jeszcze sie do Merkel porownuje! szczyt glupoty! do Merkel i Clinton ci daleko paskudna babo!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:29
ale inteligentna cos za coś. Ja tylko nie moge patrzeć na tych dwóch gejów.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:34
A najlepsze jest to, ze Karolcia nie potrafi zaakceptowac faktu, ze ktos moze posiadac zarowno urode, jak i inteligencje. Co by Kazia Szczuka, ktora zreszta Korwin-Piotrowska juz dawno temu zbesztala, powiedziala? Kazia moze pieknoscia nie jest, ale przynajmniej potrafi byc obiektywna i sprawiedliwa. I dlatego bardziej ja szanuje, niz ta zmije w za duzych bialych gaciach piekarskich.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.08.2011 23:35
sześćset siedemdziesiąta czwarta!
Oglądasz 631-660 z 1135