Środa 31.08.2011

Marilyn Manson z NOWĄ DZIEWCZYNĄ! Pokazuje...

Marylin Manson

Marilyn Manson z NOWĄ DZIEWCZYNĄ! Pokazuje...Agencja FORUM

Marylin Manson już od jakiegoś czasu nie trafia na pierwsze strony tabloidów i nawet jego szokujący styl przestał wzbudzać sensację. Nic dziwnego, że próbuje odnazleźć się w nowych czasach.

W sobotę Brian Hugh Warner, jak brzmi prawdziwe imię i nazwisko Marilyna Mansona, wybrał się ze swoją nową dziewczyną na kolację. Miała na sobie sukienkę z wycięciem na wysokości krocza oraz maskę na twarzy. Zamiast majtek wybranka muzyka miała przyklejoną kępkę sztucznych włosów... Wyglądała jak dmuchana lalka z seks shopu.

Myślicie, że ich rodzice już się poznali?

Marilyn Manson z NOWĄ DZIEWCZYNĄ! Pokazuje...Agencja FORUMMarilyn Manson z NOWĄ DZIEWCZYNĄ! Pokazuje...Agencja FORUMMarilyn Manson z NOWĄ DZIEWCZYNĄ! Pokazuje...Agencja FORUMMarilyn Manson z NOWĄ DZIEWCZYNĄ! Pokazuje...Agencja FORUMMarilyn Manson z NOWĄ DZIEWCZYNĄ! Pokazuje...Agencja FORUM

Komentarze (983)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 983
Odpowiedz
40 1
zgłoś
gość 31.08.2011 02:00
Założe się ,że Lady Gaga umiera z zazdrości,że to nie ona wpadłą na taki pomysł.
Odpowiedz
7 3
zgłoś
gość 31.08.2011 02:04
boskaaa :)
Odpowiedz
0 2
zgłoś
NIEmaJAKuMAMY 31.08.2011 02:05
Łódź pozdrawia!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 31.08.2011 02:06
BOŻE ŚWIĘTY!
Odpowiedz
2 5
zgłoś
gość 31.08.2011 02:07
co jeszcze wymyślą ? Wyjście z gównem na głowie albo kopulująca para na czerwonym dywanie a może po prostu sranie na ulicy.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 31.08.2011 02:09
Boże
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 31.08.2011 02:10
chore
Odpowiedz
11 2
zgłoś
gość 31.08.2011 02:11
tak, tylko ze inni sie popisują pod publiczkę. a manson jest taki porąbany na codzień :D
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 31.08.2011 02:18
szkoda mi go w sumie.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 31.08.2011 02:20
Założe się ,że Lady Gaga umiera z zazdrości,że to nie ona wpadłą na taki pomysł.
Cudny komentarz, nieźle się uśmiałam :):):)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.08.2011 02:24
niektorym,ludziom to sie przewraca w glowach...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.08.2011 02:25
jak ona jadla przez ta maske?
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 31.08.2011 02:25
To już nie jest śmieszne, to już nawet nie jest szokujące... to jest.. no właśnie aż mi słowa zabrakło...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 31.08.2011 02:27
BUAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!PRAWIDŁOWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.08.2011 02:29
o fuj
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 31.08.2011 02:29
CIEKAWE JAK JADŁA TĘ KOLACJĘ ? POWINNA MIEĆ GĘBĘ ROZDZIAWIONĄ JAK LALA DMUCHANA, A ON BY JEJ PAKOWAŁ KOTLETA
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.08.2011 02:33
dobre ;) Barbie
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 31.08.2011 02:33
Nie, no umarłam -> "Myślicie, że ich rodzice już się poznali?" hahahahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2011 02:39
zgadzam sie !!!!!!!!!!!!!!!!!
Drogi Pudelku dlaczego na każdym kroku oszukujesz swoich czytelników. Każdy news o Dodzie jest wyssany z palca. NIC nie jest PRAWDĄ.!!!!!!! Zauważyłam, że bardzo to zaczyna denerwować ludzi, niedługo zaczną omijać ten portal szerokim łukiem. I słusznie.... Wracając do Dody, czy w każdym newsie musi być wpis, że ``DODA się kończy``. Otóż ona nigdy się nie skończy. Ma swoich wiernych fanów, którzy nie odwórcą się od niej pomimo twoich wypocin. Na koncerty przychodzi tysiące ludzi. Nie wierzycie - zobaczcie filmiki chociażby z MIELCA, ŁOMŻY, ŁEBY. Około 40 tyś ludzi. I czy to oznacza koniec Dody? Jaka inna Polska artystka może spodziewać się takiej frekfencji na swoim koncercie? Żadna!!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 31.08.2011 02:40
Drogi Pudelku dlaczego na każdym kroku oszukujesz swoich czytelników. Każdy news o Dodzie jest wyssany z palca. NIC nie jest PRAWDĄ.!!!!!!! Zauważyłam, że bardzo to zaczyna denerwować ludzi, niedługo zaczną omijać ten portal szerokim łukiem. I słusznie.... Wracając do Dody, czy w każdym newsie musi być wpis, że ``DODA się kończy``. Otóż ona nigdy się nie skończy. Ma swoich wiernych fanów, którzy nie odwórcą się od niej pomimo twoich wypocin. Na koncerty przychodzi tysiące ludzi. Nie wierzycie - zobaczcie filmiki chociażby z MIELCA, ŁOMŻY, ŁEBY. Około 40 tyś ludzi. I czy to oznacza koniec Dody? Jaka inna Polska artystka może spodziewać się takiej frekfencji na swoim koncercie? Żadna!!!!
Wiadomo ze sie nie konczy
Pudelek tak pisze dla zartow
Przeciez nikt jej zle nie zyczy
Kiedys byla fajna
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 31.08.2011 02:43
JA BYLAM PEWNA ZE TO LALKA
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.08.2011 02:47
BRAK SŁÓW!!!!!11111111111111111
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 31.08.2011 03:08
przytyło się z lekka panu Mansonowi, a panna wygląda jak prawdziwa dmuchana lala, nawet dałam sie nabrac :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2011 03:12
to coś sie rusza... ooo ;O
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.08.2011 03:18
tego jeszcze nie było
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2011 03:39
kurva co za czasy wystarczy zrobić skandal i już sie jest na okłdkach, promuje się debilizm i spaczoną psychę. Gdzie prawdziwa muzyka, prawdziwy muzycyz prawdziwymi piosenkami, którzy nie musze wychodzić nago na ulice ani ubierać sie w surowe mięso żeby ktoś zwrócił na nich uwagę, bo świetnie przykuwają ją swoimi utworami. Kurva co to za świat !
swieta prawda
JACKSON JUŻ UMARŁ. NADSZEDL KONIEC DOBREJ MUZYKI.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2011 03:41
DODA SIE KONCZY, DODA SMRODA
Drogi Pudelku dlaczego na każdym kroku oszukujesz swoich czytelników. Każdy news o Dodzie jest wyssany z palca. NIC nie jest PRAWDĄ.!!!!!!! Zauważyłam, że bardzo to zaczyna denerwować ludzi, niedługo zaczną omijać ten portal szerokim łukiem. I słusznie.... Wracając do Dody, czy w każdym newsie musi być wpis, że ``DODA się kończy``. Otóż ona nigdy się nie skończy. Ma swoich wiernych fanów, którzy nie odwórcą się od niej pomimo twoich wypocin. Na koncerty przychodzi tysiące ludzi. Nie wierzycie - zobaczcie filmiki chociażby z MIELCA, ŁOMŻY, ŁEBY. Około 40 tyś ludzi. I czy to oznacza koniec Dody? Jaka inna Polska artystka może spodziewać się takiej frekfencji na swoim koncercie? Żadna!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Baldwin 31.08.2011 03:54
To przecież ta zdzira nicki minaj!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Baldwin 31.08.2011 03:57
To przecież ta zdzira nicki minaj!
Ups, pomyłka. Za wąska w zadzie.
Zasugerowałem się brakiem inteligentnej twarzy.
Odpowiedz
1 6
zgłoś
gość 31.08.2011 04:10
Powinni go zamknac w psychiatryku . To świr .
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 983